Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 48 10
Cinema 175231
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Γενική Εντύπωση
 
8.0
Χώρος (θέατρο/καθίσματα)
 
8.0
Ποιότητα προβολής
 
7.0
καλησπερα!!ειναι η πρωτη μου κριτικη στο σαιτ!!η ημερομηνια τυχαια.εχω παει 3 φορες στο αβερωφ μια περσι και 2 φετος.για τα γουστα μου με καλυπτε απολυτα!!μου αρεσουν οι μεγαλοι αντρες40-65!!εγω 29..το σινεμα λοιπον μαζευει τετοιες ιλικιες!παντα καθομαι στις πισω θεσεις και στους 2 οροφους οπου γινεται παιχνιδι!το αγαπημενο μου βεβαια ειναι κατω στις τουαλετες στο υποτηθεμενο νταρκ ρουμ οπου εκει αρχιζω μ εναν να τον πιπωνω και μαζευονται κι αλλοι και τους πιπωνω ολους ταυτοχρονα!!το νταρκ ρουμ και οι τουαλετες ειναι λιγο κρυα και λιγο βρωμικα αλλα οκ..το συστηνω ανεπιφυλακτα για οσους θελουν μεγαλες ηλικιες και παιχνιδια!οι ταινιες μου ειναι αδιαφορες γιατι δεν παω γι αυτες!σιγουρα θα ξαναπαω!!

Ημερομηνία Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 28, 2013
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
3 Φεβ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
9
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 gfn1985, efi80, kendavros

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Φεβρουαρίου, 2014
και εγω που πηγα για πρωτη φορα αν και ημουν καπως μαζεμενος στην αρχη,μετα μπορω να πω λογο του μαγαζιου περασα ωραια.ηρθαν καποιοι γυρω μου κυριως μεγαλης ηλικιας 50/60 και ειχαν λυσαξει για να τουσ παρω πιπα.εγω κυριως για να παρω πιπα σε εναν ειχα ξεκινησει κ καταληξαμε σε παρτουζα.στο τελος με ειχαν χυσει 4 ατομα.ε!μετα απο αυτο με ιντριγκαρει αυτη η ιδεα και θα το ξαναδοκιμασω
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1