Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 218 10
Sex Studio 280558
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Αυτή είναι μια κριτική που έπρεπε να είχε γραφτεί το 2007. Τότε που η Πάολα, φρεσκότατο 21χρονο πιπίνι ακόμη, μου έδωσε το χέρι της για χειραψία στο σαλόνι του "αείμνηστου" Βριλησσού 57 και στη συνέχεια στο δωμάτιο πήρα μια πρώτη γεύση από τις πολλές υπέροχες στιγμές μου έμελε να μου χαρίσει.
Από τότε πέρασαν σχεδόν έξι χρόνια. Πολλά άλλαξαν στη χώρα και στα αθηναϊκά στούντιο. Πολλές κοπέλες γνώρισαν την άνοδο και την παρακμή σε αυτό το διάστημα, διάττοντες αστέρες σ'έναν δύσκολο και "ανθρωποφάγο" χώρο. Όμως το ξανθό κορίτσι με το αστραφτερό χαμόγελο και το θεϊκό στήθος παραμένει στις επάλξεις προσφέροντας πάντα τις καλύτερες υπηρεσίες σε όσους θέλουν να ξεχαστούν για λίγα λεπτά και να νιώσουν ότι βρίσκονται με την κοπέλα τους, ή έστω με μια κοπέλα που τους γουστάρει (πείτε τους αγαπούληδες αν θέλετε).

Προσωπικά δεν έχω κανένα πρόβλημα να παραδεχτώ ότι ανήκω σε αυτή την κατηγορία πελατών και να δηλώσω πιστός και αιώνιος φαν της Πάολας. Πως να γινόταν διαφορετικά άλλωστε όταν έχω βρεθεί μαζί της σχεδόν 40 φορές και ούτε μία δεν έφυγα από το δωμάτιο διαισθανόμενος ότι η παρτενέρ μου δεν τα έδωσε όλα στον αγωνιστικό χώρο, ότι ίσως να βαριόταν εκείνη τη μέρα, να ήταν αδιάθετη, να είχε κάποιο προσωπικό πρόβλημα βρε αδερφέ. Όταν μιλάμε για Πάολα μιλάμε για τον επαγγελματισμό προσωποποιημένο, με την καλή έννοια.

Μπορεί να πήρε μερικά κιλά σε σχέση με την εποχή που μεσουρανούσε όμως το σώμα της παραμένει λαχταριστό, πραγματικός πειρασμός για τους μερακλήδες που γουστάρουν γυναίκες με καμπύλες. Και φυσικά τι να γράψω που δεν έχει γραφτεί μέχρι τώρα για τις ζουμερές βυζάρες της, αυτό το "φονικό" όπλο που έχει κάνει ευτυχισμένους τόσους βυζολάγνους;

Από υπηρεσίες το Παολάκι συνεχίζει να βάζει τα γυαλιά σε πολλές "ντίβες" που κυκλοφορούν στο χώρο. Τα προκαταρκτικά της (ισπανική, στοματικό, κλπ.) είναι από τα καλύτερα που υπάρχουν. Η τεχνική της είναι αψεγάδιαστη σε όλες τις στάσεις ενώ το πάθος και η γλύκα που βγάζει κάνουν την εμπειρία μαζί της μοναδική. Η Πάολα δεν πουλάει απλώς σεξ, πουλάει μια ολόκληρη ψευδαίσθηση, το περίφημο GFE, και αυτό είναι που την κάνει να ξεχωρίζει από τις υπόλοιπες κοπέλες του χώρου. Όπως ο Μότσαρτ γεννήθηκε για να γράφει μουσική και ο Μέσι για να παίζει μπάλα, έτσι και η Πάολα γεννήθηκε για να κάνει έρωτα.

Πολλά όμως τα λόγια που έγραψα και νομίζω πως όσα παραπάνω κι'αν γράψω μάλλον θα αδικήσω την κούκλα μας. Το μόνο που έχω να προσθέσω είναι πως μπορεί το 21χρονο πιπίνι να έγινε μια 27χρονη ώριμη κοπέλα, όμως όσα χρόνια κι'αν περάσουν θα παραμένει το χρυσό πρότυπο για όσους ψάχνουν να επενδύσουν στα σίγουρα το 50άρικο τους. Ένα ομόλογο που όχι μόνο δε θα "κουρευτεί" ποτέ αλλά αντίθετα θα σου δίνει πάντα πίσω υψηλότατες αποδόσεις.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 26, 2013
Όνομα κοπέλας
Πάολα
Υπηρεσίες
P
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

11 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Μαρτίου, 2013
ωραίος px, την Πάολα την τιμούσα στο Β55 θυμάμαι, και ο συνάδελφος mpouzoklidos όταν του την είχα μάθει, πήγε 3 μέρες συνεχόμενες. Από τις σίγουρες επιλογές στα στούντιο.
+1 αό εμένα
28 Μαρτίου, 2013
Πίξι μου είναι ό κρυφός μου πόθος ......
Οτι μέσον καί νά έβαλα πάντα είσέπρατα ένα μεγαλοπρεπέστατο.ΟΧΙ !!
Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!
28 Μαρτίου, 2013
"Όπως ο Μότσαρτ γεννήθηκε για να γράφει μουσική και ο Μέσι για να παίζει μπάλα, έτσι και η Πάολα γεννήθηκε για να κάνει έρωτα."


Εδώ προσκυνώ τον Μότσαρτ, τον Μέσι, την Πάολα και σένα.
28 Μαρτίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Αψογη κριτικη.

+1 απο εμενα
28 Μαρτίου, 2013
Ο λόγος σου φίλε είναι ποιητικός. Να τον δώσουμε στον Θεοφάνους να του περάσει μουσική μπας και κάνουμε κανένα σουξέ. Πάντως φίλε όσα και να πεις, όπως και να τα πεις ένα είναι το αποτέλεσμα... Η Πάολα είναι μια ιερόδουλη και εσύ το πελατάκι της. 6 χρόνια και ένα δωράκι δεν σου κανε?
28 Μαρτίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

1)Θα προτιμούσα να το αναλάβει ο Φοίβος Δεληβοριάς.

2)Μήπως φάσκεις και αντιφάσκεις; Δωράκια κάνουν οι γκόμενες στους αγαπητικούς τους, όχι οι ιερόδουλες στους πελάτες τους.
P
px75
28 Μαρτίου, 2013
Αναδουλειες η Παολα ε?
Και ποιο αλλο θυμα θα εβρισκε για να βαλει κριτικη!

-1 απο μενα!
28 Μαρτίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ωραίος ο PX φανταστική κριτική ότι και να πεις για την Πάολα είναι λίγο +1 και από εμενα

το καλύτερο ήταν ένα Σάββατο μεσημέρι ανεβαίνουμε με τον κέρβερα βουνό για τα ματια της
ήταν στο δωμάτιο εγώ πληρώνω μπαίνω και ο κέρβερας περίμενα να την δει για πρώτη φορα
όταν είδε να μαζεύεται κόσμος για να μην περιμένει μπήκε χωρίς να την έχει δει ρίσκαρε και δικαιώθηκε εγώ δεν θα το έκανα ποτε
28 Μαρτίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Σ'έχει φάει η μαλακία (κυριολεκτικά) εσένα. Άντε μια βόλτα μέχρι το ρομαντικό Μετάξι μπας και στανιάρεις λίγο.Γαμήσου
P
px75
29 Μαρτίου, 2013
+ 1 Και από μένα. Αντικειμενικότατη η κριτική!!!
Για όσους δεν γουστάρουν την θεά, υπάρχουν δεκάδες άλλα ψυχρά ...
11 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2