Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 181 10
Sex Studio 173471
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
To προγραμμα με το sex-show ηταν το πρωτο που απολαυσα οταν η Αφροδιτη εμπλουτισε την ποικιλια των προγραμματων της το φθινοπωρο του 2010 και επειδη μου φανηκε οτι ειχα καιρο να το επιλεξω εκρινα οτι ηταν η σειρα του.
Παρα το οτι η μερα της ηταν πολυασχολη, διοτι αρκετοι συναγωνιστες ειχαν σπευσει για να δεχθουν τις υπηρεσιες της,η θεα του ερωτα και της ομορφιας ηταν σε πολυ καλη διαθεση, ακουραστη και ετοιμη οπως παντα να δωσει τον καλυτερο εαυτο της .Εβαλε μουσικη και καλυψε μεγαλο μερος της επιφανειας του δωματιου παρεα με τον ροζ πλαστικο της φιλο.Το θεαμα με συνεπηρε τοσο που εχασα τον αυτοέλεγχό μου και αρχισα να τον παιζω.Υπενθυμιζω οτι δεν ηταν η πρωτη φορα που επαιρνα το συγκεκριμενο προγραμμα.Γρηγορα ομως αποκατεστησα την ταξη των ορμων μου και παρεμεινα, για λιγο ακομα, στον ρολο του θεατη.Οταν η Αφροδιτη ανεβηκε στο κρεβατι παρατηρησα οτι τον αριστερο,αν θυμαμαι καλα, αστραγαλο της διακοσμουσε μια υπεροχη αλυσιδα την οποια και εγλειψα.Συνεχιζοντας να παιζω με τα ποδια της, εγλειψα τα δαχτυλα των ποδιων της και αρχισα να αναρωτιεμαι αν τα μεγαλα δαχτυλα των ποδιων της θα μπορουσαν να χωρεσουν ταυτοχρονα στο στομα μου.Αποδειχθηκε οτι η απαντηση ηταν θετικη.
Το σωμα μου υποδεχθηκε τα φιλια και τα χαδια της οπως η διψασμενη γη το νερο της βροχης.Μου εκανε στοματικο με τον δικο της ιδιαιτερο, χαλαρο και αισθησιακο τροπο.Αφου χορτασα να γλειφω τα βυζια της ακολουθησε ενα περιποιημενο ισπανικο.Ο πουτσος μου επειδη παντα ειναι πολυ ευγενικος σηκωθηκε ορθιος για να καθησει η κυρια.Πραγματικα εκατσε και μετα απο λιγο γυρισε την πλατη της δινοντας ετσι την ευκαιρια στα ματια μου να εχουν σε πρωτο πλανο τον ομορφο κωλο της. Στην συνεχεια περασαμε σε ιεραποστολικο το οποιο διαδεχθηκε πισωκολλητο με διαρκως αυξανομενη ενταση γιατι ειχα σκοπο να χυσω μεσα της.Τελευταια στιγμη αλλαξα γνωμη και της προτεινα να βαλει και αυτη ενα χερακι.Την αγκαλιασα και μου προσφερε εναν καταπληκτικο χειροποιητο οργασμο που τα ματια της, αναδεικνυομενα ακομα περισσοτερο απο το κοντο πλεον μαλλι της,ενιωσα οτι τον εκαναν ακομα πιο εντονο.
Ειμαι σιγουρος οτι η Δεσποινα Ολυμπιου που ερμηνευει το τραγουδι:Bαλε μουσικη θα χαιροταν ξεροντας οτι αυτο το τοσο συναισθηματικο τραγουδι της, απευθυνεται σε μια τοσο ιδιαιτερη και εντυπωσιακη γυναικα.Ω Κυθερεια Αφροδιτη, βαλε μουσικη και ο,τι θες εσυ...!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 20, 2013
Όνομα κοπέλας
Αφροδίτη
Υπηρεσίες
argyrotoxos
Ανώτερος
Εγγραφή:
16 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
62
Likes:
39.715
Πόντοι:
8.530
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού