Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 823554
Γενική βαθμολογία
 
10.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Παρασκευή απόγευμα και το αποκριάτικο πάρτυ στο Φυλής 104 έχει ανάψει για τα καλά.Μας υποδέχτηκε η πάντα όμορφη Πωλίνα σε ρόλο υπηρεσίας, ως σέξυ μαθήτρια, με το ωραίο και τουρλωτό κωλαράκι της σε κοινή θέα, να μας προκαλεί.Η κοντή, σχεδόν ανύπαρκτη, φουστίτσα της, όπως κι οι τιράντες που τη συγκρατούσαν, έκαναν τη φαντασία μας να οργιάζει, αφού κάλυπταν ελάχιστη απ’ τη γυμνή σάρκα της.Όπως πάντα, κι αυτή τη βραδυά, ήταν μια κούκλα.Μπορείτε, να το διαπιστώσετε και μόνοι σας, στις φωτογραφίες του στούντιο.Οι κοπέλες που δούλευαν ήταν οι Άντζελα(πειρατής), Δέσποινα(σέξυ αγριόγατα) κι η Νάνσυ(χορεύτρια οριεντάλ).Αρκετός κόσμος πηγαινοερχόταν στο στούντιο, η μουσική κι η διακόσμηση του στούντιο ήταν σύμφωνα με το αποκριάτικο κλίμα.Ήπιαμε και το επίσημο κοκτέιλ του στούντιο, που μας ετοίμασε ο Αλέξης, τα είπαμε με τα κορίτσια, αλλά αποχωρήσαμε λίγο πριν την αλλαγή της βάρδυας, επειδή είχε πολύ κόσμο.Αφού φυσικά, είχα ενημερώσει την Πωλίνα, ότι θα επιστρέψω αργότερα, μετά τα μεσάνυχτα, όταν θα δούλευε, για να έχει περισσότερη ησυχία.
Η βόλτα μας ήταν αρκετά μεγάλη, οπότε γύρισα περασμένες 02:30.Αλλά, η Πωλίνα με υποδέχθηκε χαμογελαστή κι ευδιάθετη.Δεν είχε κόσμο, λόγω της ώρας, οπότε αμέσως ανέβηκα στο δωμάτιο Νο4 και περίμενα το κοριτσάκι μου.Ήρθε μετά από λίγα λεπτά.Καθήσαμε στον πάγκο, που υπάρχει στο δωμάτιο, και τα είπαμε για λίγα λεπτά, αφού είχε περάσει αρκετός καιρός απ’ την τελευταία μας συνάντηση.Της αφαίρεσα την κοντή φουστίτσα της και τα εσώρουχα, με βοήθησε να ξεντυθώ και μπήκαμε στο ντουζ, για να φρεσκαριστούμε.Δεν είχε κοκκαλάκι , για να πιάσει τα μαλλιά της κότσο και τα έπιασε με τα χέρια της, για να μη βραχούν.Οπότε, ανέλαβα εγώ, να φρεσκάρω το πανέμορφο και θυληκό κορμάκι της με μεγάλη ευχαρίστηση.Άλλο που δεν ήθελα φυσικά.Αφού έκανα αρκετό αφρό, άρχισα να διατρέχω την απαλή επιδερμίδα της, σε όλο το μήκος της, με τα χέρια μου.Ήταν μεταξένια κι απαλή, σα μωρού.Η αίσθηση τέλεια, δε χόρταινα να αγγίζω και να περιποιούμαι το στήθος, τα βυζιά, την κοιλίτσα, το κωλαράκι, τα πόδια και την ευαίσθητη περιοχή της.Δεν άρεσε όμως μόνο σε μένα, αλλά άρεσε και στην Πωλίνα.Γύριζε το σώμα της με τέτοιο τρόπο, ώστε να μου δείχνει σε ποιο σημείο να επικεντρώσω την προσοχή μου.Κι αφού έκανα κι εγώ ένα γρήγορο ντουζάκι, πήρα μια πετσέτα και με προσεκτικές κινήσεις την σκούπησα, για να στεγνώσω το δέρμα της.
Την πήρα στην αγκαλιά μου και την ξάπλωσα μπρούμητα στο κρεβάτι.Το θέαμα που είχα μπροστά μου, την πίσω όψη του σώματός της, ήταν ΕΚΠΛΗΚΤΙΚΟ, ΠΑΝΕΜΟΡΦΟ, αλλά και ταυτόχρονα ΠΡΟΚΛΗΤΙΚΟ.Για μια στιγμή νόμιζα, ότι βρισκόμουν στο Παράδεισο παρέα με έναν ξανθό, πανέμορφο άγγελο.Ήθελα, να την πάρω στην αγκαλιά μου και της κάνω παθιασμένα έρωτα, αλλά συγκρατήθηκα.Άλλα πράγματα είχαν προτεραιότητα.Πήρα αρκετή απ’ την κρέμα, που της είχα πει να φέρει μαζί της, την άπλωσα στην πλάτη, τη μέση, τον πισινούλη και τα πόδια της και ξεκίνησα να της κάνω αργά κι αισθησιακά μασάζ.Ξεκινώντας απ’ τους ώμους και την πλάτη,της έκανα μασάζ καταλήγοντας στις φτέρνες των ποδιών της.Τα ενθαρρυντικά και θετικά σχόλιά της μαρτυρούσαν, ότι της άρεσε πάρα πολύ.Επιπλέον, ήταν ολοφάνερο, ότι το ζεστό ντουζ σε συνδυασμό με το μασάζ την είχαν χαλαρώσει.Δυστυχώς, δε μπόρεσα να ασχοληθώ και με τη μπροστινή πλευρά του κορμιού της, γιατί έπιασε με το χέρι της τον μικρό manager, άρχισε να παίζει μαζί του και με αποσυντόνισε.Με τα χέρια της άνοιξα απαλά τον πισινούλη κι άρχισα να ασχολούμε με το ήδη υγρό και καυτό μουνάκι της.Αναστέναξε αισθησιακά και μου είπε, «έτσι μωρό μου».Και κάπως έτσι ξεκινήσαμε, να κάνουμε έρωτα, αφού το πάθος και των δυο μας είχε αρχίσει να ξεχειλίζει.Αργά κι αισθησιακά, σα να είμασταν εραστές από καιρό και να γνωρίζαμε πολύ καλά, πώς να ευχαριστήσει και να ικανοποιήσει ο ένας τον άλλο.Βέβαια, μετά από τόσες φορές που την έχω συναντήσει, μόνο άγνωστους δε μας λες.Αλλά, η Πωλίνα πάντα καταφέρνει, να κάνει κάθε συνάντησή μας ξεχωριστή.Διαφορετικές στάσεις και νέες παραλλαγές στις στάσεις του έρωτα, δίνουν μια ιδιαίτερη νότα και ξεχωριστό ενδιαφέρον.Το μόνο που δεν αλλάζει κι είναι πάντα ίδια, είναι η διάθεση της Πωλίνας για σεξ.Συμμετέχει ενεργά, παίρνοντας πρωτοβουλίες, απολαμβάνει κι αυτή το να κάνει έρωτα μαζί μου.Κάτι που δεν είναι δύσκολο, να το διαπιστώσω, αφού ο ερεθισμός της είναι ολοφάνερος και στο πρόσωπό της, αλλά κυρίως στην ευαίσθητη περιοχή της, η οποία ξεχειλίζει απ’ τα υγρά της.Πραγματοποιεί κάθε λογική επιθυμία μου και καταφέρνει να με φτάσει στα ουράνια με τις περιποιήσεις της.Και κυριότερο, χωρίς να βιάζεται.Ή για να το πω καλύτερα, χωρίς να σου δίνει καν την εντύπωση ή την ιδέα, ότι βαριέται και θέλει να τελειώνει στα γρήγορα.
Κάναμε έρωτα σε στάση 69 (κανονικά και με την Πωλίνα από πάνω μου), ιεραποστολικά, στα τέσσερα, με το Πωλινάκι σε οριζόντια στάση κι εγώ από πάνω της, κανονικό κι ανάποδο cowgirl.Πραγματικά, το απόλαυσα και ευχαριστήθηκα που είχα την ευκαιρία, να έχω γι ακόμη μια φορά αυτό το ΠΑΝΕΜΟΡΦΟ και ΓΛΥΚΟ πλάσμα στην αγκαλιά μου.Κυριολεκτικά με απογείωσε και με έστειλε στο έβδομο ουρανό με τις περιποιήσεις, τη συμμετοχή και με τη συμπεριφορά της.Μείναμε για λίγο αγκαλιασμένοι για να ηρεμήσουμε και προσπαθούσα να χορτάσω την πανέμορφη εικόνα που είχα μπροστά μου.Αλλά, η Πωλίνα δε χορταίνεται με τίποτα.Θέλω, αν γίνεται, να την έχω συνέχεια στην αγκαλιά μου.Κάθε φορά που φεύγω, σκέφτομαι την επόμενη συνάντησή μας.Κι δε βλέπω την ώρα να απολαύσω και πάλι κάθε στιγμή μαζί της.
Η ώρα όμως είχε περάσει, χωρίς να το καταλάβουμε.Την βοήθησα να ντυθεί και χωρίς να κάνω ντουζ, γιατί ήθελα να έχω το άρωμά της επάνω μου, συνεχίσαμε την κουβεντούλα μας στο σαλόνι, για μερικά λεπτά ακόμη, όπου ήπια ένα ποτάκι στην υγειά της.Αποχαιρετηθήκαμε με δυο φιλιά στα μάγουλα, της ευχήθηκα καλή ξεκούραση, την ευχαρίστησα και την καληνύχτησα.Ευτυχώς, που η Φυλής ήταν άδεια από κόσμο, γιατί θα απορρούσαν όλοι βλέποντας κάποιο, να περπατάει με ένα τεράστιο χαμόγελο στο πρόσωπό του.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 15, 2013
Όνομα κοπέλας
Πωλίνα
Υπηρεσίες
Manager69
Σεβαστός
Εγγραφή:
5 Οκτ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
111
Likes:
906
Πόντοι:
1.760
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού