Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 41 10
Γενική βαθμολογία
 
7.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
η επίσκεψη έγινε την Πέμπτη στίς 17.25 , στο 76 συστεγάζονται δύο σπίτια , εγώ αναφέρομαι στο βάθος κήπος Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο , βασικά πήγα για να πετύχω την Βίκη την Ρωσίδα που γράφτηκε
ότι δούλευε εδώ , τελικά πέτυχα δύο κοπέλες , την Τζίνα ξανθιά Βουλγάρα μίλφ με ξανθιά κοντά μαλλιά κοντή κανονικό σώμα μικρό βυζί ωραίο κώλο και την Τατιάνα μελαχρινό μίλφ χοντρή με 2άρια βυζιά ,και οι δύο έκαναν απλό πρόγραμμα ενώ αν της έπερνα παρτούζα θα έδινα 30 ευρώ , η αλήθεια είναι ότι έκανα να φύγω γιατί και οι δυό κοπέλες ήταν αδιάφορες για τα γούστα μου , η Τατιάνα με την τσα τσα αποχώρησαν από το σαλόνι μιας και κατάλαβαν ότι δεν θα περάσω , η Τζίνα παρέμεινε στο σαλόνι χαμογελούσε , ακούμπησε τα χέρια της στον τοίχο γύρισε πλάτη προς τα μένα και άρχισε να κουνάει το
ωραίο της κωλαράκι και να τρίβει το μουνί της φωνάζοντας σεξ ,σεξ ,σεξ , χαμογέλασα και έκανα να φύγω , με πλησίασε με έπιασε απο το χέρι και μου έδειχνε το δωμάτιο , την άφησα να με "σήρει"
σε αυτό για να δώ που το πάει , έκλεισε την πόρτα και άρχισε να με χουφτώνει και επιχείρησε να μου δώσει γλωσσόφιλα που αρχικά δεν ενέδωσα αλλά στην συνέχεια το έκανα , μου ξεκούμπωσε το παντελόνι
και άρχισε να μου τον παίζει , σταμάτησε πήγε στο κομοδίνο και από το συρτάρι του πήρε ένα προφυλακτικό μου το φόρεσε και άρχισε λυσσασμένα να μου πέρνει πίπα , ακόμα δεν έχω πληρώσει και είμαι με τα ρούχα μου , σταμάτησε και πήγε και στήθηκε στον τοίχο όρθια έβγαλε το στρίνγκ της και έλεγε κουνώντας το χέρι της για να πάω προς το μέρος της σεξ σεξ σεξ , δεν μιλάει ελληνικά παρά μόνο
2-3 λέξεις , πήγα προς το μέρος της κατέβασα το παντελόνι μου κάτω στο ύψος τον αστραγάλων για να μπορώ να κινούμαι και άρχισα να την γαμάω πισοκωλητά με πολύ δύναμη και εκστασιασμένος , μετά από κάνα 5λέπτο έβγαλα το προφυλακτικό και την έχυσα στον κώλο.....το "έργο"δεν κράτησε πάνω απο 8 λεπτά η κοπέλα δεν είναι τίποτα το ιδιαίτερο εμφανισιακά βέβαια έχει ωραίο κωλαράκι αλλά όλο το σκηνικό ήταν άλλη φάση και άξιζε , όταν ντύθηκα πήγα στην τσατσα να την πληρώσω και μου έκανε πλάκα λέγοντας μου αααα αποφάσισες να περάσεις?

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 21, 2013
Όνομα κοπέλας
Τζίνα
Υπηρεσίες
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
189.595
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Μαρτίου, 2013
ωραίος ρε μαν αλλά εγώ θα έφευγα. Δεν μου αρέσει αυτός ο εξαναγκασμός για να περάσεις, ούτε τα παρακάλια, ούτε τα κουνήματα. Άν θέλω να περάσω, θα περάσω. Δηλαδή αν στο τέλος δεν πλήρωνες και ζητούσες από την κοπέλα να σε πληρώσει επειδή αυτή ήθελε σέξ τόσο πολύ θα έφταιγες;
26 Μαρτίου, 2013
ωραίο σκηνικό εκ μέρους της πόρνης και της τσατσάς!Μεγάλο χαμόγελο
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2