Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 198 10
Sex Studio 236265
Γενική βαθμολογία
 
9.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Την Άννα δε θα μπορούσα σε καμία περίπτωση ως μια από τις πρώτες επιλογές μου. Όχι ότι πέρναγα άσχημα μαζί της, κάθε άλλο. Απλώς υπάρχουν αρκετές άλλες κοπέλες οι οποίες βρίσκονται πιο κοντά στα εμφανισιακά μου γούστα και με τις οποίες έχω καλύτερη χημεία. Ήταν πάντα αυτό που λέμε "χρυσή εφεδρεία", μια καλή λύση όταν ξεμείνεις από στανταράκια. Χθες όμως ήταν μια ιδιαίτερη στιγμή.

Έχοντας βγει τσάρκα με τον φίλτατο Cheyenne είπαμε να περάσουμε από το 4Α και να χαιρετήσουμε την Αννούλα η οποία έχει πάρει επ'ώμου εδώ και κάτι χρόνια τις δύο τελευταίες βάρδιες του συγκεκριμένου μαγαζιού. Με το που μπήκαμε όμως μας υποδέχθηκε μια μοναδική οπτασία: η Άννα φορώντας ένα κόκκινο σετ εσωρούχων και το πιο αστραφτερό της χαμόγελο να έρχεται προς το μέρος μας και να μας φιλάει στο μάγουλο. Το ότι η λέξη "καλλονή" επινοήθηκε για να περιγράψει γυναίκες σαν αυτή ήταν ήδη γνωστό. Αλλά χθες ήταν ίσως πιο όμορφη από ποτέ. Κατά τη διάρκεια της υπόλοιπης τσάρκας μας δεν μπορούσα να βγάλω από το μυαλό μου την εικόνα που μόλις είχα δει και η απόφαση να τιμήσω την Άννα ήρθε χωρίς πολύ κόπο.

Επανήλθαμε λοιπόν μετά το πέρας της έρευνας αγοράς που κάναμε και δίνοντας το 50αρι βρέθηκα στο δωμάτιο να περιμένω καθότι η μελαχρινή κούκλα πάντα έχει μπόλικη δουλειά. Μετά από κάνα 20λεπτο ήρθε μέσα στην καλή χαρά και την καύλα. Για κάμποσα λεπτά έγινε παιχνίδι με χάδια και φιλιά σε πολύ καλό GF κλίμα, το οποίο είναι η σπεσιαλιτέ της, μέχρι που μου ζήτησε να ξαπλώσω για να προχωρήσει στο στοματικό. Πολύ καλή και εκεί, με εναλλαγές ρυθμού, γλείψιμο και καθόλου χέρι. Όλα αυτά ενώ είχε πάρει τέτοια θέση ώστε να έχω εύκολη πρόσβαση στα λαχταριστά οπίσθια της.
Συνεχίσαμε με τρεις στάσεις (cowgirl, reverse cowgirl και πισωκολλητό) και το τέλος να με βρίσκει από πίσω της να απολαμβάνω και πάλι την καταπληκτική της περιφέρεια και το υποδειγματικό της στήσιμο που επιτρέπει την άψογη πρόσβαση στα επίμαχα σημεία της. Κατά τη διάρκεια της συνεύρεσης χρειάστηκε να επιστρατεύσω όλη μου την αυτοσυγκράτηση για να μην τελειώσω αμέσως, τόσο πολύ με είχε φτιάξει η Άννα.

Συνολικά ήταν μακράν η καλύτερη εμπειρία μου μαζί της και μια από τις καλύτερες γενικά της στουντιοκαριέρας μου. Να προσθέσω εδώ ότι εκτός των άλλων προτερημάτων της η Άννα είναι και μια από τις καλύτερες κοπέλες στον τομέα του social time και ξέρει πολύ καλά να κολακεύει τον πελάτη της και να τον κάνει να αισθάνεται όμορφα, χωρίς όμως ποτέ να φθάνει σε υπερβολές και να σε ξενερώνει, όπως κάποιες άλλες συνάδελφοι της.
Μπράβο σου κούκλα μου και μακάρι να παραμείνεις σε τόσο υψηλό επίπεδο για όσο διάστημα δουλεύεις.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 23, 2013
Όνομα κοπέλας
Άννα
P
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού