Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 4 10
Call-Girls 14248
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
4.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Ίσως είναι απο τις λίγες φορές που άνοιξα την πόρτα(όχι που μου άνοιξαν)και σχηματίστηκε στο πρόσωπό μου μεγάλο χαμόγελο με το θηλυκό που έβλεπα απέναντί μου.Τι ωραίο και καυλιάρικο μωρό είναι αυτό!!! Γλώσσα
Ωραίο πρόσωπο,το οποίο δεν ξέρω πως ήταν πριν τις πλαστικές αλλά απο αυτό που είδα δεν με ενδιαφέρει κιόλας.Πολύ καλό σωματάκι επίσης με ωραία λεπτή γραμμή σώματος,καλοσχηματιμένο κώλο και με τούμπανο σιλικονάτη βυζάρα για τους λάτρεις.Όταν γράφω τούμπανο εννοώ μόνο στο μέγεθος όμως γιατί το στήθος της έχει πάρει την κατιούσα.Επίσης μεγάλη θηλή μεν πολύ μικρή ρώγα όμως δε.Στα μάτια τα δικά μου το στήθος της είναι τελείως αταίριαστο με το υπόλοιπο σώμα γι'αυτό και το 8 αλλιώς ήταν 9 καθαρό.Το θετικό όμως είναι ότι στην αφή είναι μαλακό και δεν ξενερώνεις.
Περνάω στο service...H πίπα που μου έκανε ήταν πολύ καλή,με εναλλαγή στο ρυθμό,παίξιμο με χείλη,γλώσσα,το απαραίτητο πέρασμα απο το στήθος,σωστή χρήση χεριού που δεν με χάλασε και σε κάποιες περιπτώσεις με αρκετό βάθος.Ολοκληρωτικό deep throat δεν το λες αλλά ότι είχε βάθος όταν ήθελε είχε.Όπως επίσης μου έγλειψε και τα αρχίδια χωρίς να της το πω. Χαμόγελο
Πού στράβωσε τώρα η κατάσταση απο εδώ και κάτω για μένα...
Ενώ όσο την είχα απο πάνω ήταν αρκετά ζωηρή και έδινε και ρυθμό,σε όλες τις υπόλοιπες στάσεις είχε τελείως παθητικό ρόλο ο οποίος συμπληρωνόταν με ελάχιστη ηχητική συνοδεία.Δεν λέω να αρχίσει τις υπερβολές αλλά κάτι φωνούλες που έβγαλε όταν κατάλαβε ότι τελείωνα εμένα δεν μου λένε κάτι και τα περνάω στο ντούκου.Οι εκφράσεις του προσώπου και τα βλέμματα ήταν απογοητευτικά. Λύπη Δάχτυλο στον κώλο δεν παίζει,από την στιγμή που δεν είναι το πρωκτικό στο πρόγραμμα...ΟΚ σεβαστό.Αλλά δεν παίζει ούτε και απο μπροστά και όταν μάλιστα της είπα μόνο για εξωτερικά μου είπε να είμαι πολύ προσεχτικός,εκεί ξενέρωσα και δεν ασχολήθηκα καν.Γενικά είχε μία τάση σε όλο το ραντεβού να είναι πολύ προσεχτική με το μουνί της.Δεν ξέρω αν είχε περάσει μεγάλο λούκι όλη την προηγούμενη ημέρα αλλά εμένα αυτό μου έβγαλε σίγουρα.(Δηλαδή να είμαστε πολλοί προσεχτικοί)Επίσης ενώ η αίσθηση των χειλιών της είναι πολύ ωραία,το φιλί με γλώσσα το απέφευγε.
Η συνεννόηση στα αγγλικά γίνεται ικανοποιητικά αλλά θέλει δουλειά ακόμα γιατί δεν τα έπιανε όλα.
Ενώ είχα όλη την καλή διάθεση να την ξανασυναντούσα μια δεύτερη φορά στο μέλλον,κυρίως λόγω εμφάνισης,δεύτερον λόγω τιμής στα 120 για μια ώρα και λέω μπας και την πέτυχα σε κουραστική μέρα,το κινητό της κυριολεκτικά μου έσπασε τα αρχίδια... Λύπη Δεν μιλάω για 2-3 φορές να χτύπησε,μιλάμε για αρκετές παραπάνω φορές σε σημείο που έχασα τον λογαριασμό.Κλείστο ρε κορίτσι μου της λέω,μου λέει δεν γίνεται είναι της δουλειάς και θα έχω πρόβλημα,βάλτο στο αθόρυβο...μου λέει συγγνώμη δεν ξέρω πως να το βάζω.Ποιός σε παίρνει της λέω ο οδηγός;Ο οδηγός και μια φίλη μου μου λέει...ε απάντησε της και πες της να σε πάρει σε μισή ώρα.Εκεί αυτή...πήγαινε το έκλεινε,δεν απαντούσε και πάλι τα ίδια...
Όλα αυτά της τα έλεγα με ευγενικό τρόπο γιατί έτσι και τσατιζόμουν δεν υπήρχε περίπτωση να τελειώσω δεύτερη φορά.Συμπεριφορά 4 γιατί ήταν πολύ ευγενική,φιλική και τα λεφτά τα πήρε στο τέλος αλλιώς αν δεν υπήρχαν και αυτά με το παραπάνω σκηνικό ήταν για παρακάτω.Απο αυτή την μαλακία εαν δεν το προσέξει θα χάσει πελάτες...εμένα με έχασε σίγουρα.Στο τέλος πάντως πριν φύγει βρήκαμε πως να το βάζει στο αθόρυβο και οι υπόλοιποι τουλάχιστον θα πηδήξουν ήρεμα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
180€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
underpressure
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
24 Οκτ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
34
Likes:
141
Πόντοι:
291
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
24 Μαρτίου, 2013
Γι αυτό λέγεται το πρακτορείο Spice models... Σου σπάις τα αρχίδια στα τηλέφωνα!
Σπασίκλας
25 Μαρτίου, 2013
ρουμανοι τι περιμενεισ...
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2