Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 174 10
Γενική βαθμολογία
 
4.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Σήμερα το πρωί (10:30) η δουλειά με έβγαλε κοντά στο σπίτι της Αλκαμένους 117 και σκέφτηκα να κάνω μια στάση καθώς είχα ήδη πήξει από τη δουλειά μου. Διαβάζοντας τις διάφορες κριτικές κατά καιρούς σκέφτηκα ότι τέτοια ώρα θα πετύχαινα τη Ρίτα που τόσοι και τόσοι έχετε αποθεώσει στις κριτικές σας και σκέφτηκα να την τιμήσω. Για κακή μου τύχη 'ομως έπεσα πάνω στην Ιβάννα - ότι χειρότερο!!!Ήταν η πρώτη φορά που θα την έπαιρνα και ήμουν ενθουσιασμένος καθώς και γι'αυτήν έχω διαβάσει πολλά καλά! Του ναντίον όμως αδέρφια...μπορεί να μην είμαι τόσο συχνός σε τέτοιου είδους σπίτια όπως άλλοι από εσάς που τυχόν με διαβάζετε τώρα αλλά πιστέψτε με η κοπέλα είναι μεγάλο μπάζο! 1,75 περίπου στα 55κ μικροκαμωμένη ξανθιά . Μπήκε βιαστική στο δωμάτιο με ξάπλωσε και ξεκίνησε αμέσως το τσ...κι! Βιαστικό με full σάλιο! Μετά από ένα 3λεπτο της λέω να το κάνουμε και μου λέει ''δεν θέλεις να τελειώσεις στο στόμα μου?Εδώ είναι όλα βιαστικά πες μου γρήγορα τι θες!''Από εκεί και πέρα παιδιά δεν θα σας κουράσω άλλο τα συμπεράσματα δικά σας...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 28, 2008
Όνομα κοπέλας
Ιβάνα
Σεβαστός
Εγγραφή:
17 Απρ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
59
Πόντοι:
1.992
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού