Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 36 10
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μετά από αρκετό καιρό πέρασα από τη Μίνωος και η επιλογή μου ήταν η Αλεξία. Πρέπει να πω οτι ο βασικότερος λόγος που την επέλεξα ήταν τα καλά λόγια του προηγούμενου συναγωνιστή. Ο Ish γράφει ότι προσφέρει υπηρεσίες studio της Αθήνας σε τιμή οίκου ανοχής. Επειδή δεν έχω εμπειρίες από studio γενικά δεν μπορώ να πω αν έχει δίκιο στον τίτλο πυο επέλεξε για την κριτική του. όμως έ χει δίκιο σε αυτά που γράφει για την Αλεξία π.χ. περιπτύξεις, προκαταρκτικά.

Λοίπον πέρασα γύρω στις 13,00 και η κοπέλα δεν είχε άλλο πελάτη οπότε αφού την είδα περάσαμε στο δωμάτιο για τα περαιτέρω. Απο εμφάνιση είναι κοντούλα ,με καλή περιφέρεια , άσπρο δέρμα και στήθος που εγώ θα το έλεγα κανονικό .Πάντως πεσμένο δεν είναι αφού είναι μόνο 19 ετών.(έτσι είπε) Το προσωπό της δεν είναι και τίποτε σπουδαίο.
Τα προγράμματα που προσ΄φερει είναι: το απλό στα 30 € ενώ αν ζητήσεις ελευθερο στοματικό ή 69 η τιμή ανεβαίνει κατά 10 € για το καθένα. Λόγω κρίσηε επέλεξα το απλό προγραμμα.

Ο¨ντως μου έκανε εντύπωση η διάθεση και το πάθος που δείχνει για προκατάρκτικα. Κάνει λες και είσαι ο φίλος της. Γλωσσόφιλα , αγκαλίτσες και χαδάκια πριν ακο΄μη πέσεις στο διπλό κρέββατι ενώ συνεχίχζονται και εκεί. ¨Αρα δεν χρείαστηκε και πολλή προσπάθεια για να ανάψεις.
Η πίπα της βέβαια υστερεί λι΄γο , θέλει προσπάθεια ακόμη αλλά δεν επηρεάζει το μέσο όρο.
Και εμένα μου είπε δύο φορές ότι της αρέσει αν το κάνει στα 4 αλλά της είπα ότι προτιμώ πτώτα την κλασσική στάση και μετά ότι θέλει. Δείνει διάθεση , συμμετοχή και στο σεξ ενωλ φωνλαζει κιολας , πράγμα που δνε μου αρέσει και της είπα να μην φωνάζει τόσο πολυ΄αλλά λόγω φωνών μάλλον δεν με άκουσε.

Η καλή διάθεση και η συμμετοχή συνεχίστηκε και όταν τελειώσαμε αφου όταν ντυνόμουνα με αγκάλιαζε και με φιλούσε συνέχεια. όχι δνε είπε τίποτα καλό για μένα στην τσατσά αλλά δεν με πείραξε και πολύΧαμόγελο

Σαν επίλογος να πώ ότι έμεινα πολύ ευχαριστημένος και ευχαρίστως θα την επισκεφτώ ξανά ενώ την προτείνω ανεπιφύλακτα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 21, 2013
Όνομα κοπέλας
Αλεξία
Σεβαστός
Εγγραφή:
12 Μαρ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
75
Likes:
1.452
Πόντοι:
1.660
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ettore

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Μαρτίου, 2013
Χαίρομαι που πέρασες καλά γιατί τώρα τελευταία έχω πάρει κάνα δυο στο λαιμό μου, μια που παίζουν πολλά ρόλο...
lsh
lsh
23 Μαρτίου, 2013
Η κοπέλλα είναι πάρα πολύ καλή,το επιβεβαιώνω...
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2