Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 17 10
Call-Girls 62322
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ημερομηνια ενδεικτικη.

Την επελεξα κυριως λογω σωματοτυπου καθως μου αρεσουν ιδιαιτερα τα μανιτζεβελλα κορμακια.
Η κοπελλα εχει γενικα πολυ διαθεση για σεξ και ειναι ακουραστο μηχανακι απο οτι φαινεται.
Στο προσωπο εμενα τουλαχιστον μου θυμισε κατι απο Αντζελινα Ζολι. Ομορφο θα ελεγα χωρις βεβαια να πεσεις τεζα. Το σωμα της πραγματι αδυνατο και θα ελεγα προς το γυμνασμενο ειδικα η περιοχη της πλατης, αν και δεν θυμαμαι να μου ειπε οτι κανει κατι το ιδιαιτερο απο πλευρας γυμναστικης. Το στηθος αρκετα μεγαλο σιγουρα 3ρι προς 4ρι με μια χαλαροτητα που δεν τη βρηκα ενοχλητικη. Θεωρω οτι οι φωτο την αντιπροσωπευουν και οπως θα διαπιστωσει ενα εμπειρο ματι, καμμια φωτο δεν την απεικονιζει σε ορθια θεση χωρις σουτιεν. Αυτο απο μονο δειχνει κατι. Το υπολοιπο κορμι μαι χαρα αρμονικο και προκλητικο. Συμπερασματικα οι φωτο ειναι τιμιες. Στο θεμα της επικοινωνιας, λογω φτωχης γνωσης αγγλικων εχει προβλημα. Ομως δεν κολλωνει και το προσπαθει.

Αφου καναμε ενα ντουσακι με λιγα φιλακια και αλληλοτριψιματα περασαμε στο δωματιο για τα περεταιρω. Οπωσδηποτε η πιπα της για high light με βαθια τσιμπουκωματα, λιγη χρηση χεριου και με ενταση. Οτα της ζητησαμε να με σκουφωσει, επελεξε πρωτη σταση το reverse cowgirl δειχνωντας ετοιμη για μεγαλα πραγματα. Η συνεχεια ηταν ανταξια των προσδοκιων μου καθως φαινοταν να γουσταρει ( ημουν βεβαια και το πρωτο ραντεβου της ημερας ) σε ολες τις στασεις που αλλαξαμε για περιπου κανα 20 λεπτο. Αφου χορτασα το νινακι της τη γυρισα στα 4 για το grand finale σε οθωμανικη version. Ξεκινωντας σιγα σιγα ανεβηκαν οι στροφες με δικες τις προτροπες οι οποιες ζητουσαν και περιποιηση στο μπουτον της χαρας. Η ολοκληρωση ( και απο πλευρας της απο οτι καταλαβα αλλα και μου ειπε ) μας βρηκε σε αυτη τη σταση και μπορω να πω οτι ηταν μια πραγματικα εξαιρετικη συνευρεση παρα το αλμυρο αντιτιμο.
Προτεινεται για οσους γουσταρουν μικροκαμωμενες που κανουν full πακετο και ερχονται για να περασουν αυτες καλα και ο πελατης ακομα καλυτερα.
Το "ισως" το εβαλα λογω του υψηλου κοστους. Θεωρω οτι μια τιμη στα 120 + 30 πρωκτικο θα ηταν VFM

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 15, 2013
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
200€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Μέγας
Εγγραφή:
25 Ιουν 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
57
Likes:
704
Πόντοι:
3.995
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού