Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 137 10
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η ημερομηνία είναι ενδεικτική.

Επισκέφθηκα το εν λόγω ίδρυμα μετά από βόλτα στο ATTRAX όπου μου ανέβηκε η διάθεση μετά από παρακολούθηση ποδολαγνικής τσόντας.

Στο δρόμο προς αναζήτηση πατούσας προς γλύψιμο πέτυχα την Άννα Μαρία η οποία παρεπιπτόντως κάνει και κώλο με €20. Στο ίδρυμα της Φυλής 80 είχα πάρει τη Μαρία με την τσιριχτή φωνή και τις έξτρα αρωματικές πατούσες η οποία ήταν ψυγείο. Με ενημέρωσε πως όλες οι κοπέλες του ιδρύματος γνωρίζουν για τις ανάγκες γλυψίματος πατουσών μίας μερίδας των σεξουαλικά ενεργών ανδρών.

Δίνω λοιπόν το παράβολο. Μπαίνω στο δωμάτιο η καθαριότητα του οποίου περιορισμένη όχι όμως σε βαθμό ώστε να το πούμε απαράδεκτο σε σχέση πάντοτε με τα χρήματα που δίνει κανείς.

Έρχεται η κοπέλα με το λιπαντικό στο χέρι. Με ρωτάει αν θέλω πίπα (???) της λέω φυσικά. Ξεκινάει μία άνευρη χαλαρή και διεκπεραιωτική πίπα όπου ταυτόχρονα της χάιδευα διακριτικά την κωλοτρυπίδα η οποία ήταν γεμάτη λιπαντικό.

Στη συνέχεια πιάνω τα πόδια της και μου λέει επί τόπου "πατούσες ήθελες? και δε το έλεγες...." με ένα ύφος του τύπου χαλαρά θα τη βγάλουμε και με αυτόν.

Μου βάζει τα καθαρά καλοσχηματισμένα και περιποιημένα πόδια στο πρόσωπο ενώ ταυτόχρονα μου την έπαιζε. Το μόνο κακό είναι πως τα έτριβε στα μούτρα αρκετά έντονα σε σημείο να γίνεται ενοχλητικό έως και άγαρμπο όπου το διόρθωσα κρατώντας τα με τα χέρια μου.

Στη συνέχεια και αφού είχα κατακαβλώσει της λέω να προχωρήσουμε με κώλο... Και μου λέει το κορυφαίο: "και πατούσα και κώλο...?"

Τέλος πάντων στήνεται στα 4 μπαίνω μέσα, εκείνη έβαλε τη μία πατούσα στα αρχίδια μου αλλά πάλι πάταγε με άγαρμπο τρόπο λες και είχε σταφύλι για να το κάνει μούστο... Τελικά της είπα ότι δε θέλω πατούσα στη φάση αυτή και μόλις με ξεπονέσαν οι όρχεις τελείωσα...

Αν σας αρέσουν τα όμορφα και καλοσχηματισμένα πόδια της είναι καλή, αλλά λίγο άγαρμπη. Γλύφεις με την ησυχία σου ένα ζευγάρι όμορφες και καθαρές πάνω από όλα πατούσες. Επίσης όσοι αρέσκεστε στο να σας τρίβουν τις πατούσες στο πρόσωπο η κοπέλα το πάει μια χαρά.

Κατά τα άλλα είναι λίγο άγαρμπη στις κινήσεις και στα πιασίματά της.

Θεωρεί ότι όσο πιο έντονα σε πιάσει τόσο πιο γρήγορα θα ερεθιστείς που μάλλον αυτό απευθύνεται σε ουρακοτάγκο ή πυγμαίο φύλαρχο και όχι σε φυσιολογικό άνθρωπο.

Με λίγη προσοχή και φυσικά αν σας αρέσει η ποδολαγνεία τη βρίσκετε την άκρη με τη συγκεκριμένη κοπέλα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 20, 2013
Όνομα κοπέλας
Άννα Μαρία
Υπηρεσίες
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
21 Μαϊ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
79
Likes:
538
Πόντοι:
360
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού