Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 194 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η αλήθεια είναι ότι βαριέμαι να γράφω κριτικές!
Προτιμώ να γράφω τις μπουρδελοπεριπέτειές μου στην Ημερήσια Ενημέρωση, θέμα που το θεωρώ άμεσο και ''ζεστό''!
Βέβαια οι κριτικές μένουν, σε αντιδιαστολή με τις σελίδες της Ημερήσιας Ενημέρωσης, τις οποίες ο χρόνος καταβροχθίζει ασταμάτητα ...

Στο θέμα μας λοιπόν, που είναι η Ειρήνη, όπως μου έχει συστηθεί στην 1η μας συνεύρεση τον Ιούλιο του 2010 στο Φυλής 86Α.

Η Ειρήνη είναι Ρουμάνα από την Κωστάντζα: Ψηλή, αδύνατη με σφιχτό σώμα, μεσαίο ως προς το μέγεθος ωραίο, νεανικό στήθος, μέτρια φάτσα με γαμψή μύτη, η οποία όμως δίνει extra πόντους στο σκυλέ παρουσιαστικό της.
Έχει μαύρα, μέχρι τους ώμους μαλλιά και μεγάλα αμυγδαλωτά μάτια.
Έχει μπρούτζινο δέρμα λόγω της τσιγγάνικης καταγωγής της, αλλά το δυνατό σημείο της, είναι ότι έχει τις σωστές αναλογίες εκεί που πρέπει: Η πουτάνα είναι ψηλοκάπουλη - δεν είναι χαμηλοκώλα, όπως η πληθώρα των Βαλκάνιων πουτανιδίων που λυμαίνονται τις πιάτσες - κάτι που βοηθάει αφάνταστα, ειδικά όσους είναι πάνω από 180 cm στο ύψος, όπως εγώ, για τις πρωκτικές και όχι μόνο εφορμήσεις ...

Είσοδος λοιπόν στο μεγάλο δωμάτιο του οίκου, αφού έδωσα το μπλε χαρτονόμισμα στην κυρία Κατερίνα, η οποία είναι ίσως η καλύτερη τσατσά, σε συμπεριφορά, στη Φυλής!

Έρχεται λοιπόν, το ξεκωλίδι και μου αρχίζει τα κωλοτριψίματα και τα κωλοπαιχνίδια: καθισμένος στο κρεββάτι, μου τούρλωσε την κωλάρα της, στηριζόμενη με τα χέρια στην ξύλινη καρέκλα, και κουνούσε προκλητικά την πατούρα της!
Δεν ήθελα και πολύ να την αρχίσω στα κωλοσκάμπιλα: αφράτη κωλάρα αλλά ταυτόχρονα και σφιχτή λόγω την νεανικής ελαστικότητας της σάρκας της!
Έτσι αφού την πασπάτεψα για αρκετά λεπτά, ο πουτσο-guerrero μου ανορθώθηκε 100% και ξεκίνησε ένα μέτριο προς καλό ακάποτο τσιμπούκι, χωρίς πολύ δόντι αλλά με αρκετό χέρι!

1η στάση ιεραποστολική, για αρχή της κλινοπάλης καλή ήταν!

Κατόπιν ξάπλωσα ανάσκελα και καρφώθηκε το τσιγγανάκι στην ψωλάρα μου για λίγο, αφού ήθελα κατεπειγόντως να σκίσω αυτό το δυνατό κωλί!

Έστησε το σώμα της στα 4, στην άκρη του κρεββατιού, με εμένα όρθιο στο πάτωμα!
Για να εισέλθω στην σκατότρυπά της, δεν χρησημοποίησε το gel που είχε φέρει μαζί της, αλλά σάλιωσα δείκτη και μέσο δάκτυλο και της τα έχωσα στην κωλότρυπα!Γκρίνιαξε λίγο όμως ο στόχος είχε πραγματοποιηθεί: η διεύρυνση της κωλοτρυπίδας!

Πήρα φόρα και της τον κάρφωσα όλον τον ψώλον, όπως θα έλεγε και ο Σόλων Γλώσσα , εις τον κώλον! Γερο-μύστης
Για περίπου 10 λεπτά τυραννούσα την κωλοβαλβίδα της και το κωλάντερό της έκανε παλμικό massage στον πούτσο μου τον μερακλή, προσφέροντάς μου την μέγιστη επιτρεπόμενη ηδονή!

Όταν δε, ήρθε η ώρα για να εκτοξεύσω το υγρό μου πυρ από το εκηβόλο όπλο μου, πέταξα την καπότα, και κατόπιν σύντομης συννενοήσεως με την Ρουμανο-αθίγγανη ξεκωλιάρα, την έχυσα στην πλάτη και όχι μόνο: Η 1η δυνατή, σπερματική ριπή έλουσε την αυχενική της μοίρα και αρκετό γαλάκτωμα στυλιζάρισε και το μαλλί στο σβέρκο της!
Οι επόμενες ριπές γέμισαν, την πλάτη της φρέσκα, αχνιστά χύσια και εμένα με αυτοπεποίθηση για τον έργο τέχνης που μόλις είχα δημιουργήσει!Τύφλα να 'χε ο Ντελακρουά!!! Μεγάλο χαμόγελο

Καθαρίστηκε από το ψωλο-DNA μου, όσο μπορούσε, μου έδωσε ένα πεταχτό φιλί και αποχώρησε!

Πλύθηκα, ντύθηκα και έφυγα ...

Υ.Γ.: Η Φυλής για άλλη μια φορά ήταν άδεια από κόσμο.
Η υπόκωφη αυτή σιωπή, κάνει τον συγκεκριμένο δρόμο, πολύ θλιβερό, δρόμο συνηθισμένο σε φωνές και χάχανα, ξεχαρμανιασμένων και μη, αρσενικών ...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 19, 2013
Όνομα κοπέλας
Ειρήνη
ΑΒ
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Μαρτίου, 2013
Aπολαυστική κριτική!Μεγάλο χαμόγελο Ζωγράφισες!
21 Μαρτίου, 2013
Έδινε και παλιά κώλο αυτή;
M
Mounotrihakias
21 Μαρτίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ευχαριστώ KD!
Τι έγινε, έχεις μεγάλο χρονικό διάστημα να γράψεις, δεν πας τσάρκες;
ΑΒ
Αρης Βελουχιωτης
21 Μαρτίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Όταν είχε πρωτοέρθει στη Φυλής - καλοκαίρι του 2011 και όχι του 2010, όπως έχω γράψει στην κριτική μου, εκ παραδρομής - έδινε κώλο.Μετά σταμάτησε να δίνει κώλο, εξαφανίστηκε για ένα μεγάλο χρονικό διάστημα, επανήλθε χωρίς κώλο στο πρόγραμμα, ''ξαναχάθηκε'' και τώρα, πριν κανά μήνα, που ξαναγύρισε, κάνει πάλι, πρωκτικό.

Υ.Γ.: Αν θέλει ο antistenis ας διορθώσει την χρονολογία στην 7η γραμμή της κριτικής μου: 2011 είναι το σωστό και όχι 2010!
ΑΒ
Αρης Βελουχιωτης
21 Μαρτίου, 2013
Η χρήση του δείκτου και του μέσου δακτύλου είναι όντως ο σωστός επιστημονικά και αποδεκτός τρόπος για την διαστολή του δακτυλίου .
06 Μαΐου, 2013
39η θετική ψήφος.

Είσθε καυλιάρης.
06 Μαΐου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Τρομάρα μου! Γλώσσα
ΑΒ
Αρης Βελουχιωτης
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7