Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 320 10
Sex Studio 487287
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Καθαρα δευτερα κ ειπα να κανω μετα απο καιρο επισκεψη στην andrea.νεκρα στους δρομους κ παρκιν στον παραδρομο ευκολα.μπαινω μεσα κ βλεπω 4 πιτσιρικαδες ολοι γυρω στα 20(Χαμόγελοοι παντρεμενοι ειναι με τις γυναικες τους σκεφτηκα)!!για το χωρο εχω ξαναγραψει.εν αναμονη της andrea με τους πιτσιρικαδες μια κ οπως μας ειπε η ευγενεστατη υπηρεσια ηταν σε δωματιο.ερχεται μετα απο λιγό με τα μαυρα εσωρουχα της κ το νεο look ισα πια τα μαλλια της.οι 3 νεαροι συναγωνιστες(παρεα ηταν)αποχωρουν κ αφηνουν εμενα κ το χοντρουλη μαθητη λυκειου οπως τον εκοψα.δινω τα 100 για το μισαωρο προγραμα αλλα η τσατσα μου λεει περιμενε ν αδειασει δωματιο.σε πεντε λεπτα αδειαζουν 2 (κ απ τα 2 βγαινουν πιτσιρικαδες κανεις πανω απο 20)τι γινεται λεω εδω ηρθαν 5ημερη τα λυκεια!!τε σπα μπαινω στο δωματιο μπανακι(παλι)κ αναμονη της εξωτικης αντρεα.σε κανα δεκαλεπτο μπαινει χαμογελαστη στο δωματιο μπαινει για μπανακι(η συγκεκριμενη κοπελα παντα κανει μπανιο οταν μπαινει στο δωματιο)κ ερχεται.στο κρεβατι κ με ναζι μου λεει τι θα κανουμε το επομενο μισαώρο πιανει με τη μια το μικρο τζιμακο κ αρχιζει να το χτυπαει στα μαγουλα της.ισπανικο στις βυζαρες(σιλικονη)περασμα σκουφιου κ μια υπεροχη πιπα με καλο deepthroat.(δυστυχως δεν καραμελωνειΘυμός)γυρναμε σε 69 για να γευτω κ χω τους χυμους της!Έρωταςστη συνεχεια αρχιζει την ιπασσια σε γρηγορο ρυθμο οπου η θεα με τις βυζαρες με τρελαινε την βαζω στα 4 κ αρχιζω το σφυροκοπημα με την andrea να χτυπαει μονη της την κολαρα της κ να μου λεει κ αλλό κ πιο δυνατα(αχ αυτη η παιχνιδιαρα φωνη της)την βαζω απο κατω για να μπορω να βλεπω τη σεξυ φατσουλα της κ τους βυζους!συνεχισαμε για κανα πενταλεπτο μεχρι το τελος το οποιο ηρθε(που αλλου)στο στηθος.αφου κατσαμε για λιγο κ μου ειπε οτι ειχε πολυ δουλεια σημερα κ δεν το περιμενε.της ειπα οτι στο σαλονι ολο πιτσιρικαδες ηταν μου απαντησε οτι οντως ετσι πηγε ολη τη μερα.με ευχαριστησε με ενα φιλακι(στο μαγουλο δυστυχως κ)λαψ.για αλλη μια φορα η andrea μου εδειξε οτι ειναι σωστη επαγγελματιας.παρολο που ηταν φουλ στη δουλεια ηταν χαμογελαστη κ προθυμη κ με μεγαλη συμμετοχη.αποχωροντας το σαλονι φουλ απο κοσμο(ηταν κ οι 3 που χαν φυγει πριν!)αλλα η αποθεωση ηταν εξω ενας γεματουλης γυρω στα 17-18?με ρωταει με ενα υφος ολα τα λεφτα αν ειναι η andrea ειναι αγρια στο δωματιο γιατι απ τις φωτο στο ιντερνετ ετσι του φανηκε!!!ανεβα κ και μη φοβασαι του λεω τωρα τι εγινε μεσα δεν ξερω!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 18, 2013
Όνομα κοπέλας
Αντρέα
jimy.m.
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
14 Μαϊ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
171
Likes:
20.220
Πόντοι:
33.988
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, TASSOS karipidis, Ettore και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού