Λεπτομέρειες αξιολόγησης

4.7 18 10
Cinema 119117
Γενική βαθμολογία
 
2.7
Γενική Εντύπωση
 
1.0
Χώρος (θέατρο/καθίσματα)
 
1.0
Ποιότητα προβολής
 
6.0
Δεν ξέρω αν φταίνε οι γουρουνοειδείς θαμώνες ή το γενικό cult στυλ του χώρου αλλά η κατάσταση είναι όχι απλώς αισχρή αλλά εντελώς άθλια.

Πέρασα το Σάββατο το μεσημέρι και είπα να μπω για κανά μισάωρο.

Μόνο ηλικιωμένοι άνω των 50 και έβλεπε και μέχρι 75 να μην μπω 80 ετών πορνόγερους. Αντί να κάθονται με τα εγγόνια τους ή την οικογένειά τους περιφέρονται μέσα στο cinema του αίσχους ψάχνοντας κανέναν μικρότερο πούστη.

Η τσόντα με ξενέρωσε γιατί ήταν με τραβεστί, παρόλα αυτά η ποιότητα της ταινίας καλή.

Στον πάνω όροφο ένας θηλυπρεπής 40χρονος έβαζε στο στόμα και στον κώλο του όποια παππουδόπουτσα ερχόταν... Τον χύναν στο στόμα, στον κώλο χωρίς καπότα, εκείνος χαμπάρι. Του την είπα λίγο και η απάντησή του είναι πως οι ηλικιωμένοι δεν είναι για να τους φοβάσαι. Αν είχαν AIDS ή Σ.Μ.Ν. δε θα είχαν φτάσει σε αυτή την ηλικία.

Η παρακμή έχει τη χάρη της, καθώς και οι live φάσεις που λαμβάνουν χώρα σε αυτά τα cinema, όμως αυτό που γίνεται στο Αθηναικόν παραπάει...

Κατά τη γνώμη μου το κράτος θα έπρεπε να σφραγίζει τέτοιους χώρους ή κάπως να ελέγχονται (θα μου πείτε πως θαμπορούσε να γίνει πρακτικά αυτό). Η βρώμα, κατρουλίλα και κατάντια δεν έχει όριο.

Δίνει δωρεάν προφυλακτικά και λιπαντικό από το ΚΕΕΛΠΝΟ με την αγορά του εισιτηρίου, αλλά τι να σου κάνει όταν οι θαμώνες είναι ζωώδεις υπάρξεις...
Το ότι είσαι ηλικιωμένος δε σημαίνει ότι γίνεσαι και βαλτόζωο κτήνος.

Άλλος ένας πιτσιρικάς-κραγμένη με μια περούκα στο κεφάλι έβριζε γιατί δεν μπορέσαν να τον γαμήσουν. 4 απόπειρες και το καβλί μαλακό δεν μπορούσε να διεισδύσει στην κωλοτρυπίδα. Μα που να σηκωθεί του μπάρμπα και να στο βάλει φίλε μου???
Στο τέλος του φωνάξαν που έβριζε φωναχτά και αναγκάστηκε να φύγει προσφωνώντας "κατρουλιάρηδες", "μαλάκες" και "κωλόγερους" τους θαμώνες. Αυτό ομολογουμένως είχε πλάκα.

Πραγματικά δεν ξέρω αν θα ξαναπατήσω. Σίγουρα όχι μεσημέρι. Είναι λες και πας σε "καπη", και πιο βρώμικο δε γίνεται.

Αν και είμαι fun της παρακμής, αυτό το χάλι δεν παίζεται.

Ημερομηνία Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 16, 2013
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
21 Μαϊ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
79
Likes:
538
Πόντοι:
360
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, gfn1985, efi80

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Μαρτίου, 2013
μιλάμε για ατόφια κάλτ παρακμή......
19 Μαρτίου, 2013
Να'σαι καλά ρε φίλε, έκανα καινούργιο συκώτι από τα γέλια.
P
px75
25 Μαρτίου, 2013
αχαχαχαχα έχεις απίστευτες ατάκες!!!!!!!!!!!!!! Μόνο γέροι πάνε εκεί, να το ξέρεις!!!! Μια φορά πήγα και ορκίστηκα να μην ξαναπάω!!!! Καλά, όχι ότι σε άλλα τσοντοσινεμά πάνε νεαροί, αλλά τουλάχιστον βλέπεις κάτι 40άρηδες...
28 Μαρτίου, 2013
γενικά αν και δεν έχουμε ίδια γούστα βρίσκω πάντα αξιόπιστες τις κριτικές σου. το συγκεκριμένο cinema δε το έχω επισκεφτεί αλλά με έπεισες να μην δοκιμάσω. από περιέργεια είχε περισσότερο κόσμο απ'οτι μαζεύει το Αdult theater, το Αttraxx ή το Ορφέο?
30 Μαρτίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ναι εχει πολυ περισσοτερο κοσμο δεν συγκρινεται...2 φορες πηγα(και την εκανα με ελαφρα) αλλα και τις 2 ειχε 20-25 ατομα σιγουρα...οπως τα λεει ο φιλος ομως ΜΗΝ πατησεις εκει τετοια παρακμη δεν συγκρινεται
24 Ιουλίου, 2013
Το μόνο δηλαδή που δεν περιλάμβανε το πρόγραμμα είναι η κοπρολαγνεία Live. Εύγε!
Γλώσσα
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6