Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 8 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Καταρχην θα διαφωνησω με τους προλλαλησαντες για τη συγκεκριμμενη κοπελα.... την συναντησα για 2η φορα μεσα σε 1 βδομαδα.... την 1η φορα μονη της και την δευτερη με την Τσεχα φιλη της την αννα. Η Μαρία απο εμφανιση μου θυμιζει την Παναγιωτα Βλαντη την ηθοποιο, οσοι δεν ξερετε ας γκουκλαρετε... στο ποιο νεο της βεβαια γιατι η γκομενα πρεπει να ειναι γυρω στα 27-28, παντα με καβλωνε η βλαντη και τωρα ειχε ερθει η στιγμη να πηδηξω την σωσια της.... το κορμι της ειναι οπως ακριβως στις φωτογραφιες.... η φιλη της η αννα ειναι γυρω στα 23-24 πιο πετιτ και υστερει στη φατσα απο την μαρια... αλλα ειναι ακουραστη στο τρομπονι και οταν λεω ακουραστη το εννοω... επειδη την 1η φορα τελειωσα γρηγορα, η καυλα ειχε χτυπησει κοκκινο μου κανε δωρο την δευτερη φορα απο μονη της.... χωρις να πω κατι εγω, και αυτο το εκτιμησα.... εκει ειδα το ποσο ακουραστες ειναι και οι 2 στην πιπα.... 15 λεπτα να τρομπαρουν ενναλαξ ακαταπαυστα....να σπρωχνω το κεφαλι τους και να εξαφανιζεται το καβλι.... ολα αυτα εναλλαξ, φυγε εσυ ελα εσυ.... ενοιωθα πασας και ηθελα να χαρω το τσιμπουκι και πραγματικα το χαρηκα.... στη συνεχεια καπελακι στηνω το μαρακι στα 4 και αφου δουλεψα με δαχτυλακι την πισω τρυπουλα της η οποια φανηκε δουλεμενη την σφυροκοπησα απο μουνι... αγριο σφυροκοπημα ανελλεητο σφυροκοπημα με την αννα να προσπαθει να γλειψει αρχιδια αλλα να δυσκολευεται απο την ταλαντωση και την παλινδρομικη κινηση του καβλιου μου.... καθισα 35 λεπτα, εχυσα 2 φορες και πληρωσα 80 γιουρια.... και για τις 2... πιστευω καλη τιμη.... και θα ξαναδοκιμασω
υ.γ1. η πολυκατοικια ειναι οντως καινουρια επι της κων/πολεως, και η μαρια πρεπει να ειναι πρωην στουντιοκοριτσο που το γυρισε στο ελευθερο επαγγελμα
υ.γ2. δεν ειναι ουτε βρωμικη ουτε απλυτη ουτε εχει χαλασμενο δοντι γιατι τα κοιταξα εξωνυχιστικα, ισα ισα που ο χωρος ελαμπε και μυριζε λεβαντα, ουτε τσιγαρο δεν σε αφηνει να καπνισεις...
υ.γ.3 Διαφωνω και με τις 2 προηγουμενες κριτικες....που σε καμια περιπτωση δεν ανταποκρινονται στην πραγματικοτητα

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 16, 2013
Διάρκεια
30 λεπτά
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
X
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Μαρτίου, 2013
Φίλε μου ειλικρινά μένω άφωνος , διοτι η συγκεκριμένη κυρία δέν μού άφησε καλές εντυπώσεις.... μπράβο.
T
takiswrc
(Updated: 19 Μαρτίου, 2013) 19 Μαρτίου, 2013
περυσι δουλευε με την ελβιρα στο στουντιο της.εκανε φιλοτιμο πηδημα.
για την εμφανιση θα συμφωνησω μαζι σου
20 Μαρτίου, 2013
παιδια οι γνωμες διιστανται... και γενικα σε ενα πηδημα αλλος θα περασει καλα αλλος οχι, εγω περασα καλα.... αυτο που δεν αμφισβητειται ειναι η εμφανιση... καποιοι αναφερθηκαν σε βρωμιαρα με χαλασμενο δοντι... αυτο δεν ισχυει και προςυπογραφω.... θυμιζει πολυ την βλαντη... απειδη ειχα 13 πμ απαντησα σε καποιους αλλα οχι σε ολους η αγγελια της ειναι αυτη http://www.mylist.gr/?view=showad&adid=267104&cityid=-1&lang=el&catid=7
X
xpapad
22 Μαρτίου, 2013
κανείς άλλος έκανε την επίσκεψη να δούμε τι ισχύει?
Χμμμ;
13 Απριλίου, 2013
ρα παιδιά μου θυμίζει μια ταινία όλο αυτό με την γκόμενα ...τώρα τι κάνουμε να πάμε η όχι ? δείτε ... https://www.youtube.com/watch?v=RcSGFITTxEk
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5