Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 95 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Την Άντρεα την έκανα κέφι από όταν την είδα στις φωτογραφίες και έτσι πήγα και την επισκέφτηκα.Άνοιξε η τσατσά την πόρτα η οποία ήταν ευγενέστατη μου είπε τα προγράμματα και αμέσως φωνάζει την κοπέλα που σκάει στο σαλόνι με μαύρα εσώρουχα και ένα πλατύ χαμόγελο.Επειδή όπως είπα και πιο πάνω την γούσταρα και είπα αμέσως το ναι.Με πηγαίνει στο δωμάτιο μου εύχεται να περάσω καλά και φεύγει. Ξεντήθικα,ξάπλωσα και περίμενα την Άντρεα.
Ύστερα από κανά πεντάλεπτο έρχεται η Άντρεα,χαμογελαστή,μου συστήνεται και χωρίς να χάσει χρόνο βγάζει τα μαύρα εσώρουχα και πάει για ντουζάκι.Εκεί της λέω άμα θέλει παρέα και μου απαντάει θετικά.Αμέσως πάω και εγώ και αρχίζω να την χουφτώνω στις βυζάρες και στον κώλο.Από την πλευρά της δεν έδειξε απροθυμία το αντίθετο μάλιστα γιατί άρχισε να μου χουφτώνει τον πούτσο.Το μόνο που μου ζήτησε ήταν να μην τη δαγκώσω και να την αφήσω για πλύνει το νινάκι της χωρίς να της βάζω χέρι εκεί όταν πήγε να το πλύνει.Στην ντουζιέρα μείναμε το πολύ πέντε λεπτά και μόλις βγήκαμε μου φέρνει μια πετσέτα να σκουπιστώ.Σκουπιζόμαστε και ξαπλώνω και έρχεται και αυτή δίπλα μου και μου λέει ότι μπορεί να μου κάνει Ισπανικό,69,μασάζ και ότι μπορώ να τελειώσω όπου θέλω απάνω της.Επίσης μου ξανά ζήτησε να μην τη δαγκώσω(αυτό μου το είπε για δεύτερη φορά και λίγο με ξενέρωσε)αλλά με έφτιαξε αμέσως με την Ισπανική που μου έκανε.Της ζητάω να μου πάρει πίπα και μου φοράει το σκούφο και μου αρχίζει μια πίπα χωρίς χέρια με συνεχόμενα deep throat και με αλλαγές στον ρυθμό της πίπας.Κοινώς το έχει το θέμα με την πίπα και το πάει καλά και όταν σε κοιτάει με τις ματάρες της σε καβλώνει ακόμα περισσότερο.
Αφού μου τον έχει κάνει τούρμπο της λέω να κάτσει από επάνω μου κι αρχίζει να χοροπηδάει πάνω στον πούτσο μου και να βγάζει κραυγές από την κάβλα(δεν ξέρω αν τις ένιωθε και τις έκανε τις κραυγές αλλά εμένα με φτιάχνανε).Ύστερα πάμε να αλλάξουμε στάση και της ζητάω να κάτσει στα τέσσερα αλλά αυτή μου τον ξανά παίρνει στο στόμα της κάνοντας το ίδιο καλή πίπα με την προηγούμενη φορά.Ύστερα από λίγο τον αρπάζω και άρχισα να τις ρίχνω πουτσοσκάμπιλα στα μάγουλα της και έδειχνε να τα γούσταρε.Την βάζω στα τέσσερα και άρχισα να την σφυροκοπάω και να χουφτώνω τις βυζάρες και αυτή συνέχιζε να βγάζει κραυγές.Μέτα την γύρισα σε ιεραποστολικό και μου είπε να της μαμήσω τα βυζία.Στα καπάκια αρχίσαμε το ιεραποστολικό που μου αρέσει και έδινα ανελέητο σφυροκόπημα και αυτή ανταποκρινότανε με κραυγές και διάφορα προστυχόλογα(όπως ξέσκησε το νινάκι μου και τέτοια)που με έκαναν πιο τούρμπο από ότι ήμουν.
Η ίδια μου πρότεινε να την πάρω στα όρθια και όπου κατέθεσα μετά από ένα δυνατό σφυροκόπημα.



Υ.Γ.1.Αρνητικό το ότι δεν κάνει πρωκτικό αλλά δεν λέει όχι σε χαστούκια στα οπίσθια.
Υ.Γ.2.Το δωμάτιο είχε ντουζίερα αλλά δεν έχει λεκάνη να ουρήσεις.
Υ.Γ.3.Μιλάει πολύ καλά τα Ελληνικά και μπορείς να συνενοηθείες άνετα.
Υ.Γ.4.Μπορώ να πω ότι ήταν μια ευχάριστη συνέβρεση με την Άντρεα και την προτείνω γιατί η γυναίκα είναι γλυκία και δεν δείχνει ότι κάνει αγγαρεία αλλά ότι γουστάρει αυτό που κάνει .

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 17, 2013
Όνομα κοπέλας
Αντρέα
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
20 Οκτ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
125
Likes:
21.640
Πόντοι:
28.900
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 delipas, TOMCRUISE, mad_max και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Μαρτίου, 2013
Απ τις πιο ωραιες γυναικες των στουντιο κ απ τις καλυτερες σε συμπεριφορα κ υπηρεσιες.
19 Μαρτίου, 2013
Συμφωνώ απόλυτα jimy...
20 Μαρτίου, 2013
το ισπανικο στο προσφερε ως extra υπηρεσια στο απλο προγραμμα;
22 Μαρτίου, 2013
Δεν πήρα απλό πρόγραμμα
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4