Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 63 10
Στριπτιτζάδικα 198255
Γενική βαθμολογία
 
8.1
Εμφάνιση κοριτσιών
 
8.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
10.0
Χώρος
 
9.0
Μουσική
 
9.0
Ποιότητα ποτών
 
7.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
6.0
Πηγα και εγω χτες παρεα με εναν κολλητο αναζητωντας ξατι παραπλησιο του Αμνεζια. Δυστυχως απογοητευτηκα.
Παμε με τη σειρα.
Παρκινγκ ψιλοευκολο αλλα μαλλον τυχαιως, η περιοχη ειναι μπιμπα απο αυτοκινητα και νομιζω οτι Π-Σ-Κ θα δυσκολευτει κανεις.
ΠΟτα δεν ξερω, μπυρες πηραμε και απο ενα ουισκι ο καθεις, καλα μας φανηκαν.
Χωρος πολυ γαμάτος, ωραια χρωματα, φχαριστιεται το ματι σου και φτιαχνεσαι. Μαλιστα με το περας της ωρας σε πιανει μια καβλαντα για ανωμαλιες.
Κοριτσια περιπου 10-12, ολα ωραια αλλα οχι τιποτα κορυφαιο. Νομιζω ότι βλεπεις κοριτσια ιδια με αυτα των στουντιο με τη διαφορα οτι ειναι ντυμενα και σου μιλανε. Καμια φορτικοτητα, αλλα δεν ειδα και καμια διαθεση για κωλοτριψιμο, ψιλοτυπικοτητες, πλην ομως μπορει να φταιω κ εγω που δεν ημουν κ σε πολυ καλη διαθεση.
Πηρα μια Τζεσικα για πεος, περασα ομορφα, αλλα και παλι οχι τιποτα τρελο.
Μεγαλο μειον του ολου σκηνικου; το οικονομικο.
Τα ποτα στα 8 ευρω, 50 ευρω το απλο πηδημα, 22 το κοκτεηλ των κοριτσιων ΕΛΕΟΣ!
δεν ξερω αν εχουνε παρει χαμπαρι τι επικρατει γυρω μας, αλλα ουσιαστικα για να πας και να πεις οτι κατι εκανες, πρεπει να εισαι διατεθειμενος να χαλασεις απο 100 - 150 ευρω, αναλογα τις καυλες.
Η γνωμη μου ειναι οτι πρεπει να ριξουν λιγο τις τιμες στα ποτα για να πιασουν κοσμο στο μαγαζι, και ισως να ριξουν λιγο το κοστος του πεους, διοτι το 50αρικο πλεον βγαινει δυσκολα απο την τσεπη. Τουλαχιστο απο τη δικη μου τσεπη.
Μαλιστα απο τη στιγμη που μπορεις να πας σε ενα στουντιο κ να πηδηξεις οτι τραβαει η ψυχουλα σου με ενα 50αρι (το οποιο πεφτει κιολας αμα το παζαρεψεις) νομιζω οτι πρεπει να σου δωσουν το κατι παραπανω που θα σε δεσει με το μαγαζι. Ενταξει δε θα παθουν τιποτα αν για αρχη τουλαχιστο το ριξουν στο 40αρι. Νομιζω;
Προσωπικα περασα καλουτσικα, ενοιωσα οτι ξοδεψα πολλα χρηματα και δεν ενοιωσα την ικανοποιηση της καλης καυλαντας, ουτε και χορτατος απο σεξ και κωλοτριψιμο. Εν σνεχεια πηγα κ εριξα εναν τελευταιο στη γυναικα μου για να μη θελει τιποτα εκδρομες το Σ-Κ αφου μας τα φαγανε τα λεφτα στο εξμπαρ.
Ελπιζω να βοηθησα, περιμενω νεοτερες ανταποκρισεις για να σχηματισω ολοκληρωμενη αποψη.

Ημερομηνία Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 15, 2013
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
6 Ιαν 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
15
Likes:
859
Πόντοι:
311
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Μαρτίου, 2013
Τα ποτα στα 8 ευρω, 50 ευρω το απλο πηδημα, 22 το κοκτεηλ των κοριτσιων ΕΛΕΟΣ!
δεν ξερω αν εχουνε παρει χαμπαρι τι επικρατει γυρω μας, αλλα ουσιαστικα για να πας και να πεις οτι κατι εκανες, πρεπει να εισαι διατεθειμενος να χαλασεις απο 100 - 150 ευρω, αναλογα τις καυλες.


Χρησιμοποιω την φραση σου και υπενθυμιζω οτι θα ξοδεψεις τοσα και θα εισαι με την κοπελα για μια φορα και maximum 30 λεπτα
17 Μαρτίου, 2013
το γυναικειο εχει 10 ευρω αν εσυ ηθελες φουλαριστο πληρωσες 22 γιατρε.
στα κωλομπαρα μεσα στην βρωμα δινεις και δεν γαμας
17 Μαρτίου, 2013
"Προσωπικα περασα καλουτσικα, ενοιωσα οτι ξοδεψα πολλα χρηματα και δεν ενοιωσα την ικανοποιηση της καλης καυλαντας, ουτε και χορτατος απο σεξ και κωλοτριψιμο. Εν σνεχεια πηγα κ εριξα εναν τελευταιο στη γυναικα μου για να μη θελει τιποτα εκδρομες το Σ-Κ αφου μας τα φαγανε τα λεφτα στο εξμπαρ."

Της εκανες και χαρη ....... Money Mouth

Ηθελα να ηξερα, αν τα ελεγες στην γυναικα σου αυτα, τι θα ελεγε για την επιλογη της στην ζωη ?
Η ακομη καλυτερα αν σκεφτοταν ετσι και η γυναικα σου για σενα πως θα ενιωθες............

Στην τελικη να σου πω ΑΗΔΙΑΣΑ με το ολο σκεπτικο, αλλα καλα κανετε και συμπεριφεροσαστε ετσι στις ηλιθιες που βρισκετε !!!!!!

Δεν μπορεις να φανταστεις ποσο ηδονιζομαι οταν ακουω τετοια σκηνικα...........
A
axaxouxas
17 Μαρτίου, 2013
εμενα το νικνειμ του με ανατριχιαζει...πιο πολυ γιασα τρβελο μου κανει παρα για αντρα ετσι οπως ακουγεται...Κεφάλι σε τοίχο!
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4