Λεπτομέρειες αξιολόγησης

3.6 2 10
Γενική βαθμολογία
 
3.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
5.0
Γενική συμπεριφορά
 
4.0
Επικοινωνία
 
3.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
Παροτι μου αρεσει να ειμαι αναλυτικος, εδω δεν θα πω πολλα.
Συναντηση προ δεκαημερου στο περιπου(ισως και λιγοτερο), βραδυ στο ξενοδοχειο που επιλεγει συνηθως το εν λογω γραφειο.
Απ το συγκεκριμενο γραφειο ειμαι πολυ ευχαριστημενος γενικα τοσο με αυτο το ονομα οσο(κυριως) με την παλια μορφη του.
Παντα οι κοπελες που ειχε ηταν τουλαχιστον ομορφες(και καποιες μουναρες) αλλα το κυριοτερο ηταν οτι εμενες ικανοποιημενος απο τις παρεχομενες υπηρεσιες.
Ε καποια στιγμη θα γινοταν και η στραβη....
Λοιπον. Εχει καβλοφατσα(αυτο σημαινει οχι ομορφη αλλα προστυχη), ασχημα φτιαγμενο βυζι(και αυτο σας το λεει βυζολαγνος) το οποιο ειναι σαν να εχει ...φυτρωσει απο το πουθενα, καλο κωλο. Το συνολο λεει οτι ειναι τοσο αδυνατη που τα βυζια ειναι πολυ ασχημα πανω της ετσι οπως τα χει φτιαξει και αυτο ειναι αρκετο ωστε η γενικη εντυπωση να μην ειναι δα και θετικη.
Παμε παρακατω. Επικοινωνια. Ανυπαρκτη. Ουτε χιουμορ εχει, ουτε καλα αγγλικα ξερει...κλαφτα χαραλαμπε.
.....Και το σημαντικοτερο. Αν ηταν καλη στο σεξ, θα σβηνε καπως τα αρνητικα.
Ειναι απο τις πιο ψευτικες που εχω παρει ομως. Πιπα τελειως αδιαφορη(αρχιδια ουτε απο αποσταση δεν ακουμπησε) με επαναλαμβανομενες μηχανικες κινησεις(στομα πανω κατω, χωρις γλωσσα) που για να καβλωσεις πρεπει να χεις να γαμησεις κανα 2μηνο.
Με τα χιλια ζορια η στυση και τα χειροτερα ακολουθησαν. Απο πανω, δεν το χει. Καμια κινηση εστω ψευτικης ικανοποιησης απλα πανω κατω(παλι τα ιδια) λες και εκανε τραμπαλα.
Στα τεσσερα καπως βελτιωθηκε η φαση και αυτο γιατι εδειξε σημεια ζωης. Τελειωσα μεσα στην καποτα γιατι δεν γουστρα να τελειωσω στα βυζια της(ναι εφτασε η στιγμη που γραφω τετοιο πραγμα).
Μπανιο γρηγορα, τσιγαρο και το σκεφτομουν να μεινω ενω ειχε μεινει ενα μισαωρο.
Τελειως αδιαφορη συζητηση(δεν μιλαει, δεν λαλαει) οποτε την ξαπλωνω για στοματικο.
Αυτο το πραγμα δεν το χω ξαναδει. Η τυπισα κοιταζε το ταβανι, κανενας μορφασμος, κανενα σημαδι οτι δεν εκανε αγγαρεια.
Αν ειχε και καμια εφημεριδα θα την ανοιγε. Ψυγειο τελειως.
Ε δεν το παλεψα αλλο. Ξενερωσα τελειως, οποτε την ευχαριστησα Κεφάλι σε τοίχο! και της ειπα οτι επρεπε να την κανω γιατι θυμηθηκα κατι που επρεπε να κανω Μαλακία
Φυσικα υπαρχει παντα το ενδεχομενο, το φταιξιμο να ταν δικο μου. Μπορει απλα να μην με γουσταρε. Μπορει...χιλια δυο.

Το θεμα ειναι οτι μια αρνητικη εμπειρια δεν φτανει για να ξενερωσει καποιος με ενα γραφειο και το συγκεκριμενο νομιζω οτι ειναι λιρα εκατο οποτε ειναι παντα μεσα στις πρωτες επιλογες και λογω κοριτσιων και λογω υπηρεσιων και λογω(το κυριοτερο) συμπεριφορας.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
120€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
kazabuburas
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
13 Απρ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
27
Likes:
645
Πόντοι:
376
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού