Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 63 10
Στριπτιτζάδικα 198261
Γενική βαθμολογία
 
6.2
Εμφάνιση κοριτσιών
 
4.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
8.0
Χώρος
 
4.0
Μουσική
 
7.0
Ποιότητα ποτών
 
8.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
7.0
Παρασκευή απόγευμα λοιπόν και είπα να περάσω μία βόλτα να δω τι γίνεται σ'αυτό το μαγαζί μίας και το τελευταίο καιρό γίνονται αρκετές συζητήσεις περί αυτού.Αφού πάρκαρα το αυτοκίνητό μου με ευκολία λόγω της ώρας στο παράδρομο προχώρησα στην είσοδο του καταστήματος...
Με το που άνοιξα τη πόρτα με υποδέχτηκε ένας νεαρός ο οποίος μου πρότεινε να καθίσω όπου θέλω μίας και την ώρα εκείνη στο μαγαζί υπήρχαν μόνο δύο άτομα...
Μεγάλος χώρος ευρύχωρος με ωραία διακόσμηση σε κόκκινο και μαύρο χρώμα.Χαλαρωτική μουσική,όμορφος φωτισμός ο οποίος μετά από λίγη ώρα χαμηλώνει και λειτουργεί πιο χαλαρωτικά.Έχει μεγάλα τραπέζια που μπορούν να κάτσουν παρέες αλλά και σκαμπό που μπορούν όσοι επιθυμούν να κάτσουν στο μπαρ.Στο βάθος έχει δύο χώρους που χωρίζουν μεταξύ τους και μέσα έχει τραπέζι και καναπέ προφανώς για πελάτες που θα ανοίξουν φιάλη σε κάποια κοπέλα καθώς από ότι παρατήρησα είναι reserve...Αυτά με την περιγραφή του χώρου!

Κάθισα στο μπαρ και παράγγειλα ένα καφεδάκι μίας και ήταν απόγευμα.Οι κοπέλες ήταν μόνο δύο η Ντέλια και η Τζέσικα,οι υπόλοιπες θα ερχόντουσαν μετά τις δέκα απ'ότι κατάλαβα...Ένας συναγωνιστής επέλεξε τη Τζέσικα και προχώρησαν για γνωριμία στον επάνω χώρο που βρίσκεται το στούντιο...Απ'ότι κατάλαβα κινείται σε ρυθμούς amnesia με κάποιες διαφορές βέβαια...
Έκατσα λίγα λεπτά και αποχώρησα μίας και βαριόμουνα αρκετά καθώς δεν είχε κοπέλες.Ελπίζω την επόμενη φορά να δω περισσότερες...!

Ημερομηνία Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 15, 2013
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
734
Likes:
51.711
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, n.smirni76, John.Greek και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού