Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 63 10
Στριπτιτζάδικα 198299
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοριτσιών
 
8.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
9.0
Χώρος
 
9.0
Μουσική
 
10.0
Ποιότητα ποτών
 
7.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
6.0
Νωρίς το βράδυ, γύρω στης 22:00 βρέθηκα στο εν λόγω μπαρ, μονάχος για να μπορέσω να παίξω μπαλίτσα...Κουλ η κατόπτευση και γνωριμία με το χώρο είχε γίνει το προηγούμενο βράδυ με τον ινδιάνο, χωρίς όμως να απολαύσω όλο το πακέτο. Μπήκα στο μαγαζί, αφού με καλωσόρισε ο ευγενέστατος νεαρός της υποδοχής και κατευθύνθηκα προς το βάθος του μαγαζιού που είναι ο καναπές, αναγεννησιακού στυλ. Όλο το μαγαζί αποπνέει μια αίσθηση καλογουστιάς, είναι διακοσμημένο με πινελιές και αναφορές στην περίοδο της Αναγέννησης, σε κόκκινες αποχρώσεις οι τοίχοι, παντού πάγκοι-τραπέζια και σκαμπώ στο ίδιο στυλ και από την οροφή να κρέμονται ωραίοι πολυέλαιοι. Δάπεδο ξύλινο το οποίο προσδίδει μια ζεστασία επιπλλέον στο χώρο... Κάθομαι αναπαυτικά στον καναπέ και έρχεται το γκαρσόνι και παραγγέλνω ένα baccardi cola. Ταχύτατη εξυπηρέτηση και έκατσα αρκετά μόνος παρακολουθώντας τα κορίτσια που ήταν παρόντα και πως κάνουν παιχνίδι με τους πελάτες...Από τις πιο επικοινωνιακές, η Κατερίνα(καλά, τι μπούστο είναι αυτό), η Ντέλια με τα σέξυ γυαλάκια της και η Βικτώρια η οποία ήταν χάρμα οφθαλμών μέσα στο κρεμ φόρεμα της. Αδιάφορη και εντελώς αντιεπικοινωνιακή η Ιμάν, η οποία ασχολείτο με ο,τι άλλο εκτός από τους πελάτες και το μαγαζί. Η μουσική να παίζει δυνατά, κομμάτια χορευτικά, ραδιοφωνικές επιτυχίες που σου ανεβάζουν τη διάθεση και τα σιγοτραγουδάς, κατάλληλα μιξαρισμένα από τον dj.Στην άκρη της μπάρας πήρε το μάτι μου μια μελαχροινή κουκλίτσα, με πολύ ωραία πόδια και ένα κοντό, σέξυ φόρεμα και ωραίες γόβες. όσο και αν προσπάθησα να καταλάβω ποια είναι, ματαιοπονούσα. Οπότε κάνω νεύμα στον σερβιτόρο και μου λέει ότι είναι η Jessica. Και τότε συνέβη το εξής παράξενο. Ενώ παρακολουθούσα τις κινήσεις του σερβιτόρου και είμαι σίγουρος ότι δεν της είπε τίποτα για το ενδιαφέρον μου, εκείνη άρχισε να κατευθύνεται προς το μέρος μου...Με πλησίασε, συστηθήκαμε και με παρακάλεσε να μιλήσουμε Αγγλικά, μιας και έχει μόνο 2 μήνες στην Ελλάδα και τα Ελληνικά της είναι φτωχά. Η κουβέντα εξελίχθηκε ομαλά, περί ανέμων και υδάτων, για την κατάσταση στη Ρουμανία και στην Ελλάδα, για τα κορίτσια, για το τι μου αρέσει κλπ... Παράλληλα με καυλάντιζε όμορφα, φέρνοντας το κορμί της κοντά μου, πιάνοντας μου τα χέρια, αγκαλιάζοντάς με και κοιτώντας με στα μάτια όταν της μιλούσα. Στο μεσοδιάστημα παρήγγειλε ένα κοκτέηλ και η κουβέντα πήγε σε πιο πικάντικα θέματα, για τα "περαιτέρω"...Γλώσσα Όλως τυχαίως η νύξη έγινε ενώ τα ηχεία έπαιζαν το "in my bedroom"...Τη ρώτησα για τις υπηρεσίες της και μου είπε ότι 50 ευρώ, 15 λεπτά, απλό σεξ, στοματικό με προφύλαξη και 80 φουλ, με 69, ερωτικό μασάζ,30 λεπτά...Της λέω οκ πάμε με απλό...Να σημειώσω ότι η κοπέλα ήταν πολύ δεκτική σε μικρές κινήσεις που έκανα ακουμπώντας και χαιδεύοντας την στην πλάτη, ενώ το άρωμα΄της ήταν πολύ προσεγμένο και διακριτικό...Κάνω νεύμα στο σερβιτόρο για το λογαριασμό, περιμένω λίγο, να βγάλει το i pod τη "λυπητερή" και πραγματικά λυπήθηκα όταν άκουσα το νούμερο...Λύπη 30 ευρώ!!!!!! Ρε μάγκες είναι δυνατόν 22 ευρώ το κοκτέηλ??? Που το ήπιαμε?? Στη Σαντορίνη με θέα το ηλιοβασίλεμα?? Από ότι κατάλαβα εκ των υστέρων, πρέπει τα κορίτσια να παραγγέλνουν τα ακριβά ποτά για κείνες για να κάνουν τζίρο και κατανάλωση...Λύπη Προς στιγμήν σπάστηκα και ξενέρωσα, κάτι που το κατάλαβε κ η Jessica και αμέσως άρχισε να μου κωλοτρίβεται και να λέει διάφορα για να πάμε πάνω...Κάτι που κάναμε αλλά με εμφανώς εκνευρισμένη διάθεση από μέρους μου...
Το μαγαζί είναι πολύ καλό, προσεγμένο, για το είδος του υπερέχει από τον ανταγωνισμό, ο διάκοσμος είναι ερωτικός και πολυτελής, η ποιότητα των ποτών είναι άριστη, αλλά οι τίμες είναι εκτός πραγματικότητας...σε καιρό οικονομικών δυσκολιών και κρίσης(υποτίθεται), δεν μπορείς να χρεώνεις ένα κοκτέηλ, που δεν κοστίζει τίποτα 22 ευρώ και το bacardi cola μόνο 8 ευρώ.... Τι να πω? ίσως πρέπει να δουν ξανά τις τιμές όπως κάνανε και με το άλλο σκέλος της επιχείρησης...(για τα του δωματίου, ακολουθεί κριτική)...

Ημερομηνία Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 13, 2013
lagonisian
Τιμημένος
Εγγραφή:
11 Ιουν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
282
Likes:
12.425
Πόντοι:
25.846
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 geroksouras

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Μαρτίου, 2013
Κατατοπιστικός ο φίλος μου, +1 από εμένα. Βασικά εξακολουθώ να είμαι της γνώμης που είχα τα τελευταία χρόνια για αυτή την αλυσίδα. Μακριά από εμένα.
άκου 22 € για ένα κοκτέιλ που στη τελική ούτε που θα το άγγιξε η κοπέλα.
14 Μαρτίου, 2013
Που το ήπιαμε?? Στη Σαντορίνη με θέα το ηλιοβασίλεμα?? πάντως απο τα λεγόμενα σου...θέα είχε καλή , τύφλα να έχει ή θέα απο του Franco's Μεγάλο χαμόγελο ! οπότε αναμενόμενη ή λυπητερή Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!!!
14 Μαρτίου, 2013
την πάτησες λαγέ σαν τον πρωτάρη......ο κόσμος ρωτάει την εκάστοτε κοπέλα ''κούκλα μου πόσο κοστίζει το κέρασμα?''

τι ντρέπεσαι μην σε πουν γύφτο οι κοπέλες??η νοοτροπία του μαγαζιού είναι καθαρά κωλομπαρική στα κεράσματα......

Υ.Γ κανόνισε άυριο που θα πάμε μαζί να την πατήσεις πάλι Θυμός
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3