Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 21 10
Cinema 95741
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Γενική Εντύπωση
 
7.0
Χώρος (θέατρο/καθίσματα)
 
8.0
Ποιότητα προβολής
 
9.0
Πρώτη επίσκεψη στο Ορφέο.

Μου έκανε εντύπωση η καθαριότητα του χώρου.

Οι τουαλέτες δεν είχαν σαπούνι ή χαρτί.

Μικρή σχετικά οθόνη με έναν προτζέκτορα να παίζει πολύ καλή τσόντα με καθαρή εικόνα και κάτι τρελές μουνάρες να πηδιούνται.

Οι πελάτες κυρίως 50-60 ετών κωλομπαράδες. Δύο "χώροι" πίσω που κατά την γνώμη μου θα έπρεπε να έχει μία κουρτίνα μπροστά για να μην είναι όλα φόρα παρτίδα. Στους χώρους αλλά και στα καθίσματα οι καημοψόληδες μπαρμπάδες με πεταμένη την πούτσαν έξω ελπίζουν σε κάμια πίπα.

Ένας μπάρμπας πίσω στον έναν από τους "χώρους" κάνει πίπα σε έναν παππού.

Εγώ κοιτούσα, και αφού έδωσα το μήνυμα ότι δεν ενδιαφέρομαι σταματήσαν οι ψολές να με προσεγγίζουν. Και τότε εμφανίζεται ένας 25 χρονος πιτσιρικάς με φόρμα. Να μαστε λέω.

Με το που μπαίνει πάει πίσω από το τελευταίο κάθισμα και όπως είναι όρθιος τα κατεβάζει και έγινε όπως τα μυρμήγκια με το μέλι... Από πίσω τον χουφτώσαν δαχτυλιάσαν γαμήσαν πιπώσαν χύσαν όλοι οι θαμώνες. Θα του έδινα κι εγώ καμιά πίπα έτσι για τη φάση αλλά συνειδητοποίησα ότι δεν έλεγχε αν βάζουν οι άλλοι καπότα αλλά καθόταν απτόητος οπότε λέω άσε καλύτερα. Ευτυχώς νομίζω όλοι ήταν με την καπότα στο χέρι οπότε πάλι καλά.

Στο τέλος αφού είχε γεμίσει χύσια στα μούτρα, στα κωλομέρια, όπου είχε πέσει και πήγε στο wc για να διαπιστώσει πως δεν υπήρχε χαρτί, και βγαίνει έξω με τα βρακιά κατεβασμένα και ζήταγε μήπως υπάρχει χαρτομάντηλο. Δεν είχα, αλλιώς θα του έδινα γιατί είχε απογοητευτεί και μονολογούσε "πως θα γύγω έτσι"... Εμμμμ! Πούτσα ήθελες μικρέ, ας σκεφτόσουν.

Τελικά είναι για τύπους που είτε θέλουν να τα βλέπουν όλα αφού εκτός από τον περιορισμένο χώρο του wc δεν υπάρχει "κρυφό σημείο" ή για τύπους που ενδιαφέρονται για ώριμη, ηλικιωμένη πούτσα 55,60,70 ετών...

Το σημείο πολύ καλό, διακριτικό. Είσοδος 5 €uro

Ημερομηνία Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 12, 2013
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
21 Μαϊ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
79
Likes:
538
Πόντοι:
360
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 gfn1985, efi80, Mikaella

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού