Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 49 10
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
επισκεψη στην καρινα απο μολδαβια λοιπον την οποια πιθανως να γνψριζουν οι παλιοι κοζανιτες συναγωνιστες και εδω και μια βδομαδα ειναι σαλονικα και αν παραμεινει καλη πιστευω εχει θετικο μελλον στην πολη
-εμφανιση κοπελας :κοντουλα, μαυρο μακρυ μαλλι,μεγαλα φυσικα βυζια που δεχεται και να τα πιτσιλισεις σε καλο προγραμμα, γκομενα με κωλαρα,λιγα ιχνη κυτταριτιδας αλλα μη απωθητικης,καλος πουτσομεζες
-απο προγραμματα 30 απλο 40 γλειφομουνι 70 εδωσα εγω για 69 σεξσοου με δονητη και γυμνο
-ο χωρος καθαρος με νεροχυτη και σαπουνακι, ντουζιερα ως γνωστον,τα σεντονια καθαρα ,χαμηλος φωτισμος, δεν ετριζαν τα κρεβατια οπως στον hagem αλλα δεν χαλασα τιποτα εγω φιλε εχω κανει διαιτα και εχασα πολλα κιλα ορκιζομαι,ιδανικη θερμοκρασια....
-πληρωσα 70 ευρω για 69 σεξσοου και γυμνο τσιμπουκι που μαλλον ηταν δωρο αλλα τεσπα
-ο χρονος που διετεθηκε περιπου στο προγραμμα ηταν 20 λεπτα και βαλε επαρκεστατος
- η τσατσα εξηγησε επαρκως τα προγραμματα ,δεν χτυπησε πορτα και ήταν ευγενης
-δεκτικοτητα της κοπελας σε γλειψιμο και ρουφηγμα στα βυζια υπαρχει σε καλο βαθμο οχι ομως και σε φιλια στο στομα
-επαρκεστατα τα προκαταρκτικα με χαδια,φιλακια στον λαιμο,στηθος και παντου,καλη παιχνιδιαρικη διαθεση
-γλωσσοφιλα δεν κανει τουλαχιστον με μενα δεν εκανε
-η καθαριοτητα και υγιεινη της κοπελας ειναι αριστη και αψογη παντου και το μουνακι πεντακαθαρο με λιγο τριχουλα οπως μου αρεσει....πλυθηκε μαλιστα μπροστα μου στην μπανιερα
- πιπα ελαφρως ατεχνη πραγμα που υποδηλωνει απειρια,δεν γλειφει μπαλακια,δεν τον παιρνει βαθια..
- 69 κανει κανονικο και αφησε χαδια στο μουνι της και παιξιμο με την κλειτοριδα της αλλα οχι δαχτυλα μεσα,επισης επαιξα και με τον δονητη μεσα της αλλα δεν ηθελε πολυ βαθια και δυνατα και το σημειωνω
-ανεβαινει και απο πανω ,κουνιεται παρα πολυ καλα,σχεδον θα εχυνα ετσι.....επισης στηνεται καλα στα τεσσερα με υπεροχη θεα την κωλαρα της να την σφυροκοπεις οσο δυνατα θες
-γενικη εντυπωση μια πολυ καλη καταθεση που θα ηθελα και στο μελλον να επαναλαβω αν την ξαναπετυχω.....μπορει να μην κατεχει καλα την πιπα αλλα εχει ωραιες βυζαρες,ειναι ο ορισμος του καβλιαρικου κοντοπουτανου και εχει πολυ ωραιο προσωπο κουκλιστικο και αθωο......μ αρεσε.....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 09, 2013
Όνομα κοπέλας
Καρίνα
G
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Μαρτίου, 2013
Μιλαω για το κρεβάτι στο δωματιο δεξια του διαδρομου. Εντελως απαραδεκτο...
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1