Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.3 120 10
Γενική βαθμολογία
 
9.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Ξεκίνησα λοιπόν πρωί πρωί για το στούντιο της Οδ. Μπουζίανη, ώστε να μην πέσω πάνω σε συνωστισμό, όπως συμβαίνει όταν δουλεύει η Λίντα.Πράγματι όταν έφτασα, στο σαλόνι δεν ήταν κανείς κι έτσι πέρασα κατευθείαν στο δωμάτιο.Η Λίντα ήταν απασχολημένη σε άλλο δωμάτιο. Ο χώρος είναι υψηλού επιπέδου και πολύ χλιδάτος.
Έκανα το ντουζάκι μου και περίμενα βλέποντας την τσόντα στην TV. Ύστερα από 15 λεπτά περίπου κάνει την εμφάνισή της η κοπέλα.Είχα μήνες να την επισκεφτώ κι έτσι η υποδοχή της ήταν πολύ θερμή.Αμέσως τα σώματά μας έγιναν ένα και με αυτόν τον άμεσο τρόπο ξεκίνησαν τα προκαταρκτικά.Πολλά φιλιά στο πρόσωπο και το λαιμό και πιπιλίσματα στις ρώγες εκατέρωθεν.Κάπως έτσι το εργαλείο άρχισε να ανορθώνεται και να ετοιμάζεται για τα ... περαιτέρω. Ήρθε η σειρά του στοματικού. Εκεί η Λίντα έδωσε ρέστα.Καταπληκτικό καραμέλωμα @@ και συνέχεια μια βαθιά και άκρως αισθησιακή πίπα. Ταυτόχρονα κι εγώ γευόμουν το πεντακάθαρο γατάκι της.Είχα φτάσει στα όριά μου. Λίγο ακόμα και θα τελείωνα πρόωρα. Τότε τη σταμάτησα και της ζήτησα να ξαπλώσει ανάσκελα. Ήρθα από πάνω της και το κάναμε σε στάση ιεραποστολική όπου και μετά από λίγα λεπτά κατέθεσα.Η Λίντα δεν με άφησε να βγω αμέσως αλλά συνέχισε να μου σφίγγει το πέος. Ήταν κάτι το ξεχωριστό.
Όταν κάποια στιγμή βγήκα από μέσα της μου πρότεινε μασάζ.Έτσι ξάπλωσα μπρούμητα και απόλαυσα τα μαγικά χεράκια της.Τέλος καθίσαμε για αρκετή ώρα και μιλήσαμε για αρκετή ώρα. Ούτε κι εγώ θυμάμαι πόση ώρα μείναμε στο δωμάτιο.
Κάποτε βέβαια ήρθε η ώρα να φύγει.Ανταλλάξαμε φιλία και ευχές ενώ σκεφτόμουν πόσο τυχερός στάθηκα που την επισκέφτηκα σήμερα. Η Λίντα σίγουρα είναι ενα από τα μεγάλα στάνταρ μου στο χώρο των στούντιο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 03, 2013
Όνομα κοπέλας
Λίντα
irkanos
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
14 Μαϊ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
122
Likes:
9
Πόντοι:
230
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Μαρτίου, 2013
+1!
11 Μαρτίου, 2013
ΛΙΝΤΑ Η ΚΟΡΥΦΑΙΑ
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2