Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 71 10
Sex Studio 191190
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Σήμερα μιας και είχε όμορφη μέρα,είπαμε με την μπουρδελοπαρέα να κάνουμε μια εξόρμηση στα σπίτια εκεί στον Γλαύκο...Ενώ λοιπόν οι άλλοι πήγαν για ψάξιμο στα άλλα σπίτια εκεί,εγώ βλέποντας το πρόγραμμα του οίκου από το site λοιπόν είπα να πάω κατά τις 15.00 στο Prosexeto μιας και είχε βάρδια η Antzela..Και έκανα σωστή επιλογή...Καταρχάς άριστα στο parking..Άνεση στον χώρο και ειδικά εκείνη την ώρα ήμουν μόνος μου με το αμάξι που πήγαμε,μαζί με άλλο έναν τύπο που τον έφερε ταξί...Μπαίνω λοιπόν μαζί με τον άγνωστο συναγωνιστή στον προθάλαμμο...Το παλικάρι της υποδοχής άψογος και ευγενικός (και νοικοκύρης καθότι σκούπιζε όταν πήγαμε) μας είπε τα προγράμματα (για όλα τα γούστα μέχρι και με jacuzzi αλλά χωρίς πρωκτικό Λύπη )και μετά από λίγο μας παρουσίασε την Antzela που ήταν η μόνη που είχε βάρδια όπως ανέφερα... Θα άλλαζα το όνομα και θα την έλεγα Angel-α...Αγγελικό μελαχρινό πλάσμα.. Φουριόζος ο άγνωστος συναγωνιστής μπαίνει πρώτος ενώ εγώ μπήκα άνετα στο άλλο δωμάτιο αφού πλήρωσα το αντίτιμο για απλό με 30 ευρώ άσχετα αν βγήκε λίγο ισπανικό για αρκετά λίγο όμως...Ο χώρος ΠΕΝΤΑΚΑΘΑΡΟΣ και φρεσκοσβουγκαρισμένος στον προθάλαμμο...Ούτε οσμές,ούτε ιδρωτίλα ούτε τίποτα...Το ίδιο ίσχυε και για το δωμάτιο...Καθαρά σεντόνια ενώ πριν μπώ ο τύπος της υποδοχής είχε ανοιχτά παράθυρα για να στεγνώσει από το σφουγγάρισμα,τα οποία έκλεισε κατεβάζοντας τα σκούρα πριν μπώ φυσικά στο δωμάτιο...Μετά από 2-3 λεπτά και αφού η Antzela ξετίναξε τον άλλο στο δίπλα δωμάτιο (ο τύπος με το που μπήκε μέσα στον χώρο είπε ότι θέλει να μπεί με την μια,για ένα γρήγορο γιατί έπρεπε να φύγει και για να μην περιμένει το ταξί....!!!!Δεν πρέπει να πρόλαβε ούτε σεξ και πρέπει να τελείωσε στο πιπόνι) ήρθε σε μένα...Η Antzela είναι όπως στις φωτό...Ψηλή,μελαχρινή, με όμορφο ζουμερό και όχι χοντρό φυσικά σώμα,ΒΥΖΑΡΕΣ φυσικές και μια κωλάρα λουκούμιγια τους λάτρεις..Μικρή σε ηλικία (21-24),μου είπε ότι είναι από Ισπανία (αλλά μετά την άκουσα να μιλάει στα ρώσσικα μάλλον με την Morena).Φορούσε λευκό σετάκι με μια στριγκάρα το οποίο στο black light ήταν όλα τα λεφτά...Μπήκε μέσα με ένα ύφος ΚΑΥΛΑ και αφού με χαιρέτησε,άρχισε το σόου...Δεν είχα ξαπλώσει και την περίμενα όρθιος (επίτηδες) οπότε όπως ήμουν άρχισε να τρίβεται και να κάνει χάδια στο σώμα μου...Δεν μιλάει καλά ελληνικά οπότε στα αγγλικά και με μισά ελληνικά τα κουμαντάραμε αν και μετά μίλησε η γλώσσα του σώματος...Με την σειρά μου άρχισα να πιάνω και εγώ τις ΒΥΖΑΡΕΣ της (έχει ένα τατού με 3 αστέρια) μέσα στις οποίες κάποια στιγμή χάθηκε το πρόσωπο μου,με αυτή να γελάει πονηρά...ενώ με το χέρι είχε αρχίσει να παίζει με το..όργανο.. Μετά λοιπόν τα χαδάκια (όπου με άφησε να βάλω και χεράκι στο όμορφο ξυρισμένο στην τρίχα μουνάκι της χωρίς παράπονο και έβαλα για λίγο 1-2 δαχτυλάκια μέσα) και πέφτει στα γόνατα με μένα όρθιο και αρχίζει το..''σαξόφωνο'' αφού είχε περάσει το σκουφάκι..Άλλη...αίσθηση...Βαθιά πίπα με ελάχιστο χέρι και να με κοιτάει στα μάτια...Ένιωσα σε πολύ...άρχοντας φάση...ενώ αυτό το καβλωτικό της βλέμμα με έκανε να θέλω να της πιάσω το κεφάλι και να το σπρώχνω μπρος-πίσω με μανία...Δεν το έκανα φυσικά καθώς σέβομαι κάποια πράγματα....Μετά από 2-3 λεπτά,ξαπλώνω και η πίπα συνεχίζεται και στο κρεβάτι για άλλα 2-3 λεπτά για να την ευχαριστηθώ...όπου και εκεί έφερε λίγο τα αστεροβυζιά της στο όργανο και απλά του έκανε ένα...τύλιγμα....για να μου δείξει μια δόση από το τί έχασα που δεν πήρα ισπανικό....Μετά λοιπόν σταματάει το γλύψιμο και με ρωτάει πώς θέλω να γίνει η δουλειά...Για αρχή λοιπόν της είπα να με καβαλήσει...''Ανεβαίνει'' και αρχίζει να κουνιέται με ρυθμό ενώ εγώ έπιανα μια τις βυζάρες της και μια τα κωλομέρια της..Καλπασμός...με αυτή να τα δίνει όλα,με τα μαλλιά ανέμελα και με αίσθηση απίστευτη από την στενή μουνίτσα της....Αλλαγή στάσης με μένα από πάνω παρότι την ήθελα και στα 4..Προτίμησα εμένα από πάνω όμως για να βλέπω τα βυζιά....Σήμερα ήμουν πιο πολύ βυζο-επεξεργαστής...Θεικά πόδια ανοιχτά με τα χέρια μου και πάλι μια να χουφτώνουν με δύναμη τα κωλομέρια και μια τα βυζιά...Κάποια στιγμή το χέρι που χούφτωνε την κωλάρα της έκανε...αταξία και πήγε λίγο ένα δαχτυΛάκι στην πίσω τρυπούλα της όπου εκεί που ήταν να μπεί,μου αρνήθηκε ευγενικά....Σεβόμενος την άρνηση συνέχισα αν σφυροκοπάω με τρέλα,με αυτή να θέλει πιο βαθιά,ώσπου ήρθε η κατάθεση...μετρητών μέσα σε καυλοβογκητά και με το μουνάκι της να είναι μούσκεμα όταν το έπιασα μετά τρίβοντας το...Με ευχαρίστησε ευγενικά που πήγα μαζί της,ντύθηκε μπροστά μου μετά τα εσώρουχα αφού πλύθηκε και με άφησε να ζουλήξω τα ζουμερά βυζιά της (την επόμενη φορά θα πάρω ισπανικό και θα ρωτήσω αν μπορώ να αποθέσω την...βροχή μου εκεί στα...αστέρια....) και έφυγε...Της υποσχέθηκα μια καλή κριτική και έγινε μια και έμεινα ικανοποιημένος στο έπακρο...Αφού πλύθηκα και ντύθηκα κι εγώ,βγαίνοντας,έπεσα πάνω και στην Morena που έπιανε στις 16.00 βάρδια..Άλλο πιπίνι αυτό!!! Πιο αδυνατούλα,έκφυλη φάτσα και μικρό στητό κωλαράκι...με τον ντελιβερά που ήρθε να της φέρει φαεί να έχει ανάψει και να έχει καρφωθεί να την κοιτάει....Το κολλητό τζίν της την έκανε ακόμα πιο καύλα και αν είχα λεφτά θα πήγαινα μαζί της επιτόπου...Θα την τιμήσω κάποια στιγμή...Όσο για την Antzela...είσαι απίστευτο μωράκι μανάρι μου!!!Αξίζει να το...prosex-είς αυτό το μωρό... Υ.Γ.Παρακαλώ αν θέλετε να βάζετε και τις φωτό των κοριτσιών όπως κάνετε και στα Αθηναικά...Είναι κρίμα να μην βλέπει ο κόσμος τα αστεράκια....Βάζω μια φωτό και αν θέλετε την δημοσιεύετε... http://s1.postimage.org/kcng5hlkv/image.jpg

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 09, 2013
Όνομα κοπέλας
Άντζελα
Διαγραμμένο μέλος 33549
Μέγας
Εγγραφή:
11 Οκτ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
20
Likes:
2.585
Πόντοι:
3.665
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Μαρτίου, 2013
Καλή κριτική φίλε και ευχαριστώ. Πιο σύντομα όμως την επόμενη φορά, μου βγήκαν τα μάτια με όλο αυτό το κατεβατό. Γλώσσα
11 Μαρτίου, 2013
Γράφω πολλά και λεπτομερώς για να μπορεί ο καθένας να έχει συνολική εικόνα...Βοηθάμε τους συναγωνιστές!!! Μεγάλο χαμόγελο
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2