Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 105 10
Γενική βαθμολογία
 
6.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Κοντευε να σκασει το οργανο μου απο την δεξαμενη σπερματος που ηταν γεματη εδω και 2 μερες και ηθελα παση θυσια να τον δωσω μια να μου τον θυλασει.. σορρυ ρε παιδια γιατι ειναι ζορικα ολα αυτα για την δημοσια υγεια και συγκεκριμενα στο μεταξουργειο αλλα δεν ξερω οταν η αλλη ξερει να πιπωνει καλα, παραδινομαι στης καυλες μου .. Με οποια επιπτωση εχει αυτο ..

Γυρησα ολο το μεταξουργειο σημερα λιγο πριν της 5 κοντευε η αλλαγη βαρδιας,γεματο πατσαβουρες φυσικα, η μια ποιο ασχημη απο την αλλη αλλα δεν ειχα λυση, εποχες για επενδυση μεγαλων ποσων για 10-15λεπτα δεν ειναι οποτε εψανχα..

Μπηκα εδω για αλλη μια φορα ειχα ξαναμπει και χτες βραδυ,αλλα μου εκανε εντυπωση μια αλβανιδουλα που ειχαν εν ονοματι αντζελα με ωραιο σωμα και κωλο, και πολυ ομορφο προσωπο,10 φουλ χωρις πρωκτικο,η τσατσα ομως δεν ενημερωσε οτι κανει και ελευθερο στοματικο αλλα τελοσπαντων μονο και μονο απο την διεγερση που προκαλουσε η εμφανιση της μπηκα.

Τα δωματια οπως τα ξερετε εδω σκατα,τιβι με τσοντα.. Εγω εβγαλα τα ρουχα και περιμενα αρκετα μπορω να πω εφοσον ειχε και αλλους εν αναμονη.

Στην τσοντα εβλεπα ενα πορνιδιο να ρουφαει καυλια και ζηλεψα απιστευτα,ο πουτσος μου ετρεμε απο ζηλια και επεισης αρχησα να σκαω απο την ζεστη, ειχε που ειχε καλο καιρο σημερα βαλαν και κλιματισμο μεσα για περισσοτερη ζεστη Μαλακία

Μετα απο αρκετα λεπτα μπηκε μεσα ολο ορεξη,ειναι λιγο τρελιαρα δεν μπορω να πω Μεγάλο χαμόγελο αρχησε να χορευει τσιφτετελια ,μια χαρα..

Αρχηζει τα προκαταρκτικα,ενω εγω λυσμονουσα το λεπτο που θα της τον βαλω βλεπετε εχω ασχοληθει περισσοτερο με φετιχιστικα οπως διαβασατε στης τελευταιες κριτικες μου παρα με σεξ .

Εκανε μια κινηση που με παραξενεψε,αρχησε να καθαριζει το πεος μου με μωρομαντυλα,λεω τι στο διαλο αφου θα βαλει καποτα τι το καθαριζει Χμμμ;?

Ελα που ομως η κοπελα λυσαγε να μου τον γλυψει ετσι ,με κοιταει πονηρα και μου λεει - τωρα πιπα- οκ λεω

Και ρουφαει τον κατα 80 της εκατο πουτσο μου στο στομα της,το συναισθημα ηταν σοκ,υπερκαυλα,και φοβος γενικα σουπα

σοκ επειδη σε αυτην την περιοχη ειναι εκγληματικο το ακαποτο,υπερκαυλα επειδη ζηλεψα την τσοντα και λυτρωθηκα ,και φοβος γιατι δεν ξερω τι φλοκια εχει αρπαξει πριν ...

αλλα δεν μπορουσα να της πω οχι στην ηδονη που αισθανθηκα εκεινη την στιγμη να βλεπω τον μακροστενο και χοντρο πουτσο μου να μπαινοβγαινει στο στομα της ..

η πραξη αυτη διερκησε 2-3 λεπτα,αλλαξαμε 1 σταση,αλλα που ορεξη για σεξ,δεν λεω γαμησα λιγο, αλλα ειχα το μυαλο στην πιπα δυστηχως υπεκυψα στης καυλες μου, της ειπα ευγενικα θελω να τελειωσω ετσι,μου ειπε οχι στομα και της ειπα οκ..

Παιδια η κοπελα γουσταρει ψωλη στο στομα της,ναι μεν ειναι η δουλεια τους αυτη,αλλα εγω οταν της πιεζα το κεφαλι να τον βαλει ποιο βαθεια γουσταρε,οταν το εχω κανει σε αλλες εχουν αντιδρασει αρνητικα

μετα απο 3-4 λεπτα ενος εξεσιου στοματικου αρχησα να πεταω σπερμα,λερωθηκα και εγω αρκετα..

Εξαισια εμπειρια για 10 ευρω ρε.. Τυφλα να χουν τα 80ευρα ελευθερα στοματικα των στουντιο εγω δεν πηγα για αυτο, για αλλο πηγα αλλα αφου προεκυψε δεν μπορουσα να αντισταθω.. δηλαδη τι να το κανω σε στουντιο, τι με call girl το ιδιο δεν ειναι?Χμμμ;

αλλο να τον δωσω σε καμια αφρικανα πισω στην βαρβακειο ακαποτα, η σε καμια πρεζου στην ομονοια και αλλο σε ενα σπιτη,οπου ο βαθμος κινδυνου δεν διαφερει αλλα ενταξει..

Ηρθα σπιτη κανοντας αμεσως μπανακι.. Γαμήσου

Αυτα,κριτικη με αναμεικτα συναισθηματα,δεν θα σας πω πηγαιντε καντε ακαποτα,γιατι μερικοι δεν θελουν και μερικοι το λατρευουν,αλλα εχω να πω πως η κοπελα και στο σεξ ηταν αρκετα καλη..δεν θα κλαψετε το 10ρικο στην τελικη Γαμήσου

υγ Κατα την διαρκεια του σεξ γινοταν της πουτανας στην κουζινα, ειχα μαζευτει 3 τσατσοι και 2 τσατσαδες και πιασανε την επομενη γυφτοαλβανιδα κοπελα που εκανε βαρδια αμεσως μετα και την κατηγορουσαν για κλοπες προφυλακτικων Μεγάλο χαμόγελο

Ποσο απελπισμενες ειναι αυτες η τσατσαδες? καλα μολις βγηκα και ειδα την μαπα της γυφτουλας δεν λες και οχι οτι δεν το κανε..

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 09, 2013
Όνομα κοπέλας
Άντζελα
S
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Μαρτίου, 2013
εμενα ο πουτσος μου ειναι κοντοχοντρος και μακρυς.
ρε κοτοπουλο τι μκλιες λες παλιΚατσικογάμης
09 Μαρτίου, 2013
δεν λεω μαλακιες.. αληθειες λεω Γαμήσου
S
stam_90
10 Μαρτίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ρε πως γινεται κατι να ειναι και μακροστενο και χοντρο?

πλαστελινη ειναι ο πουτσος σου και αλλαζει μεγεθη Χμμμ;
10 Μαρτίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ρε τι γέλιο................Γλώσσα
10 Μαρτίου, 2013
ρε stam ειναι επικίνδυνη επειδη κανει ελεύθερο στοματικο? ρε τυπε... τι να πω...

btw τη πηρα και εγω σημερα και μαλιστα παιζει να ημουν στο διπλα δωματιο γιατι ειδα και εγω τη συγκέντρωση στο δωματιακι... η τυπισα ειναι αψογη πουτανιτσα και συστήνεται ανεπιφύλακτα, οχι μονο για 10 ευρω αλλα πολλα περισσότερα αξίζει
X
xlexlekias
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5