Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 137 10
Γενική βαθμολογία
 
5.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Αγαπητοί εν πορνείω συναγωνιστές έχοντας τσικνήσει λόγω της ημέρας και έχοντας καταναλώσει αξιοπρεπέστατη ποσότητα οίνου μετα στενών φίλων είχα το εξής δίλημμα να συνεχίσω σε μπαρ ή να κυλήσω για άλλη μια φορά το ταλαίπωρο σαρκίο μου σε κάποιο βρωμερό πλην ηδονικό σεντόνι; Τελικά έλαβα την απόφαση να κατηφορίσω στα σπίτια της οδού φυλής. Έχω παρατηρήσει ότι αποτελώ για πολύ κόσμο μια πατρική φιγούρα παρά την σχετικά νεαρή ηλικία μου και βγαίνοντας από έναν οίκο που η κοπέλα προσέφερε ελεύθερο στοματικό ένας νεαρός με μουστάκι στυλ στρατού που βγαίναμε ταυτόχρονα με ρώτησε με αθωότητα επιτρέπεται ελεύθερο στοματικό; του απαντώ δεν είναι δεσμευτικό πες να σου βάλει καπότα! χωρίς κινδυνεύω;το πολύ να εισπράξεις κανά ελαφρύ παράσημο του απαντώ και προχωρώ αγέροχος για το σπίτι που θα κριτικάρω!κλασική αυλίτσα και τσουπ αριστερά η πόρτα λόγω βροχής και προχωρημένης ώρας κανένας πελάτης ευγενέστατη υπηρεσία που για gilflovers θα ήταν και καλή επιλογή και βλέπω την κοπέλα εμφανίσιμη Ρουμάνα καστανή καλού αναστήματος με μέτρια στήθη ωραία εσώρουχα ωραία μπουτάκια και κωλαράκι. Δεν είχα όρεξη για πολύ ψάξιμο και μπήκα στο δωμάτιο άδειασα την ουροδόχο κύστη μου στο νυπτήρα και ξάπλωσα στο φαινομενικά καθαρό κρεβάτι. Η κοπέλα δεν άργησε να έρθει ευγενική μεν απόμακρη και σχετικά βιαστική δε. άρχισα να την χαιδεύω αλλά ήθελε τάχιστα να προχωρήσουμε στην τοποθέτηση του πλάστικου. . .έτσι και έγινε προχώρησε σε μια μετριότατη πίπα που ημιανόρθωσε το οργανό μου και στήθηκε ιεραποστολικά να την καρφώσω. Μπήκα μέσα της και άρχισε να βογκάει με το κλασικό επαγγελματικό στύλ και δεν βρήκα κάποιο ιδιαίτερο νόημα και το τράβηξα έτσι μέχρι τέλους όπου κατέθεσα. . .με χαιρέτησε ευγενικά έπραξα το ίδιο και από δω παν κι οι άλλοι...τελικό συμπέρασμα όχι μετά από φαγητά πιοτά ξενύχτια σε πορνεία, όχι κούκλες νεαρές κοπέλες με απρόσωπη συμπεριφορά και γενικά όχι μεταμεσονύχτια βάρδια!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 07, 2007
Όνομα κοπέλας
Ένη
metalheart
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
1 Μαρ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού