Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 269 10
Γενική βαθμολογία
 
8.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Δεν εχω να πω πολλα. Μετα απο σχετικη αναφορά του Stam_90 στην ημερήσια ενημέρωση πήγα για ποδολαγνεία...

Η κοπέλα είναι κρύα, ψιλο-ξυνισμένη κλπ κλπ. πράγμα που έως τώρα με έκανε να μη θέλω να μπω.

Οι πατούσες της όμως είναι μακράν οι καθαρότερες και οι καλύτερες σε σχήμα, απαλότητα, μυρωδιά και υφή που έχω συναντήσει σε στούντιο, call girl, μπουρδέλο... Η κοπέλα έχει πατούσες για διαφήμιση.

Επίσης συμμετέχει στην ποδολαγνεία πολύ καλά μιας και από ότι καταλαβαίνω τη βολεύει εάν γλιτώνει το σεξ ή το υφίσταται για πολύ λίγο.

ΠΟΔΟΛΑΓΝΟΙ ΣΠΕΥΣΑΤΕ!!! ότι και να πω είναι λίγο.

stam_90 respect για την ανακάλυψή σου και που το μοιράστηκες.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 06, 2013
Όνομα κοπέλας
Ιωάννα
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
21 Μαϊ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
79
Likes:
538
Πόντοι:
360
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 gfn1985

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Μαρτίου, 2013
E όχι και ανακάλυψη του stam 90 ρε φίλε... Εμείς της γλύφουμε τα πατουσάκια εδώ και ένα χρόνο (τουλάχιστον). Μεγάλο χαμόγελο Δεν υπάρχουν αυτά τα πόδια, συμφωνώ. Γλώσσα
P
picker(1)
07 Μαρτίου, 2013
ασχετο αλλα αυτους τους υπεροχους βυζους τους διαθετει προς περιποιηση με τη γλωσσα??????Έρωτας
08 Μαρτίου, 2013
φιλε picker, δεν αρκει η ανακαλυψη αλλα το να το μοιραστεις με την κοινοτητα του bourdela.com ωστε να το μαθουμε κι αλλοι.

το να τη βρηκες και να μη το ανεφερες ποτε και πουθενα σημαινει οτι περνας μεν καλα αλλα δεν μπορω να πω και respect αφου μονο εσυ το ξερεις....

file thepitbull τα δινει τα βυζακια αρκει να μη τα ζουλας, γενικα ειναι μη μου απτου και κανει τα παντα προκειμενου να γλιτωσει το σεξ...!
08 Μαρτίου, 2013
popo φιλε ray παω να πιω γαλατακι Γλώσσα
08 Μαρτίου, 2013
Φίλε Ray ομολογώ ότι ποτέ δεν μοιράζομαι τις ανακαλύψεις μου δημόσια και από μια μεριά λυπάμαι που το έκανε ο Stam 90 και τώρα πάνε και γλύφουν αυτά τα δυο πατουσάκια - αριστουργήματα της φύσης - οι πάντες. Ο καλός μπουρδελιάρης ποτέ δεν μοιράζεται τις ανακαλύψεις του ούτε βέβαια περιμένει από άλλους να του ανοίξουν τα μάτια. Απλά ψάχνει, δοκιμάζει, ανακαλύπτει μόνος του.

Το μόνο που θα σας πω εγώ - μιας και το πήρε το ποτάμι - είναι να σπεύσετε γιατί τον άλλο μήνα το κορίτσι μας φεύγει οριστικά από την Ελλάδα. Πιστεύω ότι πολύ δύσκολα θα ξαναδούμε τέτοιο πανέμορφο πλάσμα να μας δίνεται για 10 ευρώ.
P
picker(1)
09 Μαρτίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Φιλε picker ομολογω πως με εκπλησει η σταση σου μεσα απο την οποια διακρινεται εντονη αντιφατικοτητα, εσφαλμενη λογικη και "κουτοπονηρια" σε πολυ υψηλο (χαμηλο) επιπεδο.

Το να παρακολουθεις το site εχοντας αυτη τη σταση σημαινει οτι μαλλον θεωρεις τον εαυτο σου πιο εξυπνο απο εμας.
Επισης συμμετεχεις σε ενα site που τα μελη αξιολογουνται απο τη συνεισφορα στην πληροφορηση περι των ιεροδουλων ενω εσυ δε μοιραζεσαι τιποτα...
Εχεις τοση κουτοπονηρια μεσα σου και χαιρεκακια που ενω αξιωνεσαι για την "πρωτια" στην ανακαλυψη της Ιωαννας μας "μοιραζεσαι" οτι θα φυγει για τη χωρα της...

Και τελος... ενω μπορει να εισαι ευφυης κατα τα αλλα, φαινεσαι με περιορισμενη ικανοτητα αντιληψης λογω της κουτοπονηριας σου που δεν αντιλαμβανεσαι πως οσο οι ιεροδουλες διαπιστωνουν οτι η ποδολαγνεια εχει αυξημενη ζητηση τοτε και καθαρα ποδια θα φροντισουν να εχουν αλλα και θα προσφερουν καλυτερα τις υπηρεσιες πρωτα απο ολα σε σενα, αρα η απωλεια σου απο το να της γλυφουν τα ποδια κι αλλοι δεν υφισταται, παρα μονο θελεις να νιωθεις "ξεχωριστος" εχοντας και την "πρωτια" ανακαλυψης και τη "μοναδικοτητα"....

τελικα απλως κοροιδευεις τον εαυτο σου γιατι η κοπελια και η καθε κοπελια εχει αλλους 50 που κανουν το ιδιο....
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6