Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 140 10
Sex Studio 315139
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Απόγευμα δευτέρας και πέρασμα από το μαγαζί που δούλευαν η Σάρα και η Ρωξάνη,

χωρίς να είμαι σίγουρος ποίαν θα διαλέξω από πριν,
κατά το σαλονάρισμα μου έκανε το κλικ η Σάρα,

εμφανισιακά είναι αρκετά εντυπωσιακή κοπέλα ξανθιά το μαλλί δεν ξέρω πως το έχει τώρα γιατί είχε ένα ατύχημα με τα εξτέσιονς της και τα είχε μαζεμένα με ένα κότσο
είναι νταρντανογυναίκα χωρίς περιττά κιλά γύρο στο 1,75 με μικρομεσαίο βυζί αλλα μια απίστευτα μυτερή ρόγα και ωραίο κουλούρι

πληρώνω το αντίτιμο και μπουκάρω στο δωμάτιο απαραίτητο ntouz και 5 λεπτή αναμονή για την είσοδο της κοπέλας

στα προκαταρκτικά την τιμητική τους είχαν οι ρόγες της και με εκείνη να ανταποδίδει με χάδια και γλειψίματα από την μέση και επάνω

ή πίπα της είναι πολύ καλή και με και χωρίς χερια με καραμέλωμα στα αρ@@@ια και αρκετά deep throat

στα του αγώνα αρχίσαμε με εκείνη από επάνω, μετά στα τέσσερα, με καλο στήσιμο, στην συνεχεια ιεραποστολικό και κάποιες παραλλαγές του με τα πόδια της σε διαφορες θέσης,

ενώ για τελείωμα είχαμε χήρα βοηθειας για αρκετή ώρα και αυτό που μου άρεσε περισσότερο πίπα με εμενα στα γόνατα και αυτή ξαπλωμένη,

μια πολλή καλή συνεδρια για εμενα με μια αξιόλογη κοπέλα που παρα την αργοπορία μου στο τελείωμα δεν δυσανασχέτησε ούτε έδειξε σημάδια βιασύνης ισα ισα που έκανε ότι τις ζήτησα με σκοπό να με ευχαρίστηση

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 04, 2013
Όνομα κοπέλας
Σάρα
Μέλος
Εγγραφή:
4 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
83
Likes:
23
Πόντοι:
96
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού