Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 63 10
Στριπτιτζάδικα 198263
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοριτσιών
 
9.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
10.0
Χώρος
 
6.0
Μουσική
 
9.0
Ποιότητα ποτών
 
8.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
5.0
Μαζι με εναν γνωστο συναγωνιστη κατηλθαμε εις την οδο Συγγρου για να επισκεφτουμε το ολοκαινουργιο Χ-ΒΑR. Εξωτερικα ο χωρος ηταν μοντερνος, προσεγμενος, καθαρος.
Ανετος και ωραιος μπηκα μεσα και αραξα στη μπαρα. Ο χωρος μου εφερε στο νου Γαλλικο μπαρ του περασμενου αιωνος αφου κρεμοντουσαν και πολυελαιοι στην οροφη.
Γκομενες ντυμενες sexy και μερικες με αρκετα προστυχο και σκυλε ντυσιμο. Αλλες καναν τη βολτα τους και αλλες απλα αραζαν.
Ξαφνικα στο μπαρ ανοιγει η πορτα και προσηλθε χαμογελουσα η Ντελια. Νεαρα Ρουμανιδα με ξεκωλο φουξια φορεμα και με πολυ σεξυ γιαλια στο προσωπο που εφεραν στο νου προσωπικη γραμματεα πολυεθνικης επιχειρησης. Αμεσως προσκαλεσα την Ντελια να κατσει μαζι μας.
Αφου ανοιξαμε συζητηση γενικα για το Χ-ΒΑR βρεθηκα ξαφνικα στο ενα χερι να κρατω το τεραστιων διαστασεων πούρο μου μαζι με το special ουισκι μου, και το αλλο χερι να εχει εισχωρησει μεσα στο φορεμα της Ντελιας που οπως διαπιστωσα δεν φορουσε κυλοτακι και το ζεστο, υγρο και καυλιαρικο μουνακι της ειχε αναψει για τα καλα. Ετσι λοιπον μια και το καρμα μου οδηγησε σε μενα την ομορφη ανοιχτοκαστανη Ντελια αποφασισα να την παρω στα ενδοτερα των συνουσιαστιριων. Βγαινοντας απο το μπαρ ανεβηκαμε την σκαλα και βρεθηκαμε σα ενα dark δωματιο, το οποιο ηταν σχεδιασμενο για ολων των τυπων τις συνουσιες, αφου διεθετε και μια ντουλαπα με σαδομαζοχιστικα παιχνιδια, οπως μαστιγια, δονητες, λουρακια σκυλου, στολη νοσοκομας, διαβολου, τσουλας κτλ.
Αφου πηραμε ενα ντουζακι η Ντελια στηθικε στο κρεβατι φοροντας τα γιαλια της και παιρνοντας ενα παντελως εκφυλο και προστυχο υφος αρχησε ενα ονειροδες τσιμπουκι μεγαλης διαρκειας. Κατοπιν εστησε μουνι σε ολες της στασεις αρχηζοντας ενα προστυχο βρισιμο...
-Σκισε την μουναρα μου ανωμαλε καργιολη...ετσι τον θελω τον γαμια μου εγω...σκισε με ρε...σκισεμεεεεεεεεεε !!!
Μετα το περας της παντελους προστυχης, ανωμαλης, και εκφυλης συνουσιας η Ντελια πηρε ενα πολυ συναισθηματικο υφος, με εβαλε κατω και μου παρειχε ενα πολυ σεχυ αισθηματικο μασαζ,το οποιο μπορω να πω πως ηταν αρκετα χαλαρωτικο.
Μετα ταυτα επανηλθαμε στο Χ-ΒΑR οπου ειχε ερθει αρκετος κοσμος, και η Ντελια εδειχνε αρκετα ανανεωμενη μετα την κλινοπαλη, και εβγαλα το συμπερασμα οτι ο πουτσος ανανεωνει παντα τη γυναικα.
Θα ηθελα σε αυτο το σημειο να πω πως καθως ημουν στο μπαρ μου ηρθε εντονα στο νου το club AMNEZIA, και ξαφνικα για λιγο βρεθηκα πισω στο χρονο, σε μια εναλλακτικη πραγματικοτητα... !!!

Ημερομηνία Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 03, 2013
ON
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Μαρτίου, 2013
"...Ετσι λοιπον μια και το καρμα μου οδηγησε σε μενα την ομορφη ανοιχτοκαστανη Ντελια..." Χμμμ; Kοίτα,ανοιχτοκαστανή δεν τη λες τη Ντέλια.Τσιγγανορουμάνα τη λες όμως Γλώσσα To γαμήσι της είναι καλό όμως και έκφυλο,θα συμφωνήσω Μεγάλο χαμόγελο
05 Μαρτίου, 2013
Έβαλε γυαλιά η Ντέλια ή ήταν ηλίου;Χμμμ;
lsh
lsh
05 Μαρτίου, 2013
πόσο πήγε το μαλλί συνολικώς;;;
08 Μαρτίου, 2013
ρε παιδια εμεις ειμαστε ζευγαρι ενα ζευγαρι μπορει να παει για ενα ποτο και παρει μια κοπελα και αν ναι ποσο θα παει το μαλλι 80+80 πολλα δεν ειναι εαν ειναι ετσι δεν αξιζει και πολλα
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4