Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.2 46 10
Hot
Cinema 213765
Γενική βαθμολογία
 
9.7
Γενική Εντύπωση
 
9.0
Χώρος (θέατρο/καθίσματα)
 
10.0
Ποιότητα προβολής
 
10.0
Καλησπέρα.

Μετά από αρκετό καιρό λόγο υποχρεώσεων και δουλειάς επισκέφτηκα το Attraxx.
Το μαγαζί για άλλη μια φορά μου άφησε τις καλύτερες εντυπώσεις όσον αφορά την γενική εικόνα που ψάχνει κάποιος που πάει σε τέτοια μαγαζιά.
Καθαριότητα σούπερ ποιότητα ταινιών και ποικιλία σούπερ αλλά και κόσμο αρκετό θα έλεγα.
Ο κόσμος όπως και την προηγούμενη φορά όλων των κατηγοριών και γούστων.Διακριτικοί τύποι χωρίς όμως να αδιαφορούν όταν εσύ δώσεις τα μηνύματα που πρέπει.
Εγώ ψάχνω συγκεκριμένα πράματα από μαγαζιά σαν αυτό και επειδή έχω ζήσει και στο εξωτερικό πραγματικά είναι μαγαζί που αυτό που σου προσφέρει το προσφέρει σε υψηλό επίπεδο.
Θα προτιμούσα να κάνει κάποιες φορές και κάποια πάρτι ίσως με θεματικές βραδιές, ας το δούνε αυτοί που το έχουν γιατί ο χώρος έχει ατμόσφαιρα για τέτοια.
Και λίγο η μουσική να βελτιωθεί γιατί είναι συνεχώς στα ίδια.

Κατά τα άλλα όλα καλά. Γλώσσα

Ημερομηνία Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 01, 2013
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
21 Νοε 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Μαρτίου, 2013
οταν λες αρκετο κόσμο?
εχω πάει 2 φορές και το μέγιστο που είχε ήταν 7 άτομα.
με κόσμο όντως το μαγαζι μετράει πολύ αλλά χωρίς κόσμο είναι πολύ βαρετό...
05 Μαρτίου, 2013
Όπως είπα πήγα Παρασκευή.Είδα αρκετό κόσμο.Δεν θέλω να λέω υπερβολές και να παραπλανώ αλλά έτσι μου φάνηκε.Βέβαια κάθισα και αρκετή ώρα.Το διευκρινίζω αυτό γιατί βλέπω αρκετούς να μπαίνουν και να φεύγουν σχετικά σύντομα.Νομίζω σε αυτά τα μαγαζιά πρέπει να καθίσεις ένα εύλογο χρονικό διάστημα για να βρεις αυτό που θέλεις.
Πάντως χωρίς υπερβολές ο χώρος είναι σούπερ και δεν έχει και βρομιάρηδες που έχει σε άλλα αντίστοιχα μαγαζιά.....
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2