Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 87 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
ξημερωματα κυριακης,η κρεπαλη της εξοδου που προηγηθηκε με εχει αφησει ικανοποιημενο μεν αλλα κατι λειπει.στο μυαλο μου εχει καρφωθει η νασια, αυτο το ομορφο καβλακι που ειχα εντοπισει σε παλια μου μπουρδελοτσαρκα και οι περισσοτεροι του αθληματος λογικα το εχετε δει.ειμαι οριακος με την ωρα,η νασια ειναι στο δωματιο και η τσατσα μου λεει περιμενε να βγει και να την ρωτησω αν θα σε παρει, θα εισαι παντως ο τελευταιος γιατι κλεινουμε.απο μεσα ακουγεται σφυροκοπημα,ο συναγωνιστης εχει πιασει τρελα γκαζια και τα βαθια βογκητα της νασιας υπερκαλυπτουν αμυδρα τη μουσικη.βγαινει το μωρο,εμφανως καταπονημενο με κοιταει και απανταει με ενα γλυκο μειδιαμα στο πλατυ χαμογελο που της εσκασα.αντε λεει στην τσατσα τελευταιος. περναω,ερχεται σχεδον ακαριαια χαμογελαστη και τσιτσιδωνεται.οπως ειμαι ξαπλωμενος ανεβαινει απο πανω αρχιζει να τριβεται και να με φιλαει στο λαιμο,ενω περιεργαζομαι το καυτο κορμι της.ειναι εμφανες οτι δε θα υπαρξουν γλωσσοφιλα ουτε δαχτυλωμα στο μουνακι, οποτε αρκουμαι σ αυτα που μου δινει.αφου μου παιζει και λιγο το καβλι περασμα καποτας και πιπα υπεροχη απλα. ελαχιστο εως καθολου χερι, βαθια,με τη σωστη πιεση, 2-3 ναζιαρικα κοιταγματα με σφαλιαρισμα της ψολης στη γλωσσα της και ο πλαινος καθρεφτης να παιζει κι αυτος το ρολο του ωστε να μου γινει πετρα.μπαινει απο πανω οπου με εφτιαξε η αισθηση απο το σφιχτο μουνακι της,το κουνημα της ομως ειναι λιγο υποτονικο.καταλαβαινω οτι ειναι κουρασμενη και αναλαμβανω εγω τα ηνια μπαινοντας απο πανω.ε εκει αρχιζουν οι καβλες οι χοντρες.πολυ γρηγορο τεμπο,τελεια αισθηση μουνιου και πολυ βογγητο εκατερωθεν,ενω συχνα την κοιτουσα στα ματια που ειναι και το μεγαλο ατου της.δεν ελειψε και το ντιρτυ τοκινγκ τυπου μμ σου αρεσει το μουνακι μου,ειναι ζεστο?και η απαντηση μου ναι, ειναι τελειο.και συναθλητες μου, οντος ηταν.ατιμη χημεια, αν κολλησει το γαμησι θα βγει σπεσιαλ.τελειωμα στα 4 οπου επειδη ημουν ηδη στο τσακ να χυσω την εσπρωξα σε μεσαιες ταχυτητες για κανα 3 λεπτο ωσπου κατεθεσα πανυγηρικα.συνολικος χρονος 15 λεπτα. συμπερασμα, η κοπελα ειναι ομορφη και κατεχει το σπορ απλα μου εδωσε την εντυπωση οτι αν δεν πας με τα νερα της στην αρχη μπορει και να στραβωσει.με το που πηρε ομως μπρος,σπασαμε το μετρητη της καβλας. δοκιμαστε τη για να βγαλετε τα δικα σας συμπερασματα...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 23, 2013
Όνομα κοπέλας
Νάσια
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
1 Μαρ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Μαρτίου, 2013
φίλε μου άρεσε η κριτική σου, ρεαλιστική και ουσιώδης. Απ' οτι κατάλαβα όμως η κοπέλα περνάει από τον ένα πελάτη στον άλλο χωρίς ένα εστω γρήγορο ντους....Κακό αυτό
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1