Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 198 10
Sex Studio 236230
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Τις τελευταιες μερες πριν την επισκεψη επιασα τον εαυτο μου να σκεφτεται 2-3 φορες την Αννα στα 4 και να τη σφυροκοπανε.. Με πολλες κ@υλες λοιπον ειπα εκεινη την ημερα οτι επρεπε να περασω από το Κασσανδρας για να παιξω τη μπαλιτσα μου.

Πέρασα από εκει και οπως πάντα κάθησα να δω την Αννα. (Δε μου αρεσει να περναω στο δωμάτιο πριν δω την κοπελα ακόμα και με την Αννα με την οποια εχω συνευρεθεί αρκετές φορές γιατί γουστάρω να ψιλοκαυλαντιζω στο σαλονι πρωτα).

Μετα από δύο παρτουζες, αυταρχικά και σεξ σοου και διαφορα αλλα με την αννα είπα να παω για ενα κλασσικο γ@μησι. Και ήμουνα σωστος. Ηταν από τις καλύτερες συνευρέσεις. Πέρασα στο δωμάτιο περίμενα λίγο και να σου η Αννα με το στρινγκακι της και τα τακουνια της. Το λενε και αλλοι συναγωνιστες οτι το ακουσμα των τακουνιων απεξω ειναι απιστευτη καυλα.

Μπαινοντας μεσα της λεω Αννα ηρθε η ωρα να σε γ@μησω καλά και δυνατά. Μου λεει κατσε όρθιος στο κρεβατι και γονατιζει πανω στο κρεβατι και αρχιζει ενα καλο πιπωμα. Μολις μου τον σικωνει τις λεω στησου στα 4 και αρπαξε το καγκελο του κρεβατιου. Μου στηνετε κανει στο πλαι το στριγνκακι και αρχιζει το γαμησι, με εμενα να την κραταω απο τη μεση και να τη σφυροκοπαω. μολις ενιωσα οτι πηγα να χυσω της λεω γυρνα αλλιως, οποτε της ανοιγω τα ποδια τα οποια σε ολη τη διαρκεια τα κραταγα απο τους αστραγαλους και την καρφωνω βλεποντας το καυλωτικο προσωπο της. Συνεχιζουμε για λιγη ωρα ετσι μεχρι που μου λεει ασε με να παω να παρω μια καποτα ακομη. εγω εντωμεταξυ δεν την αφηνα, εδινα χωρις διακοπη. Τελικα παει και ξαναρχεται. τη βαζω στο πλαι και συνεχιζω να γαμαω. Την ιδια ωρα εκεινη βαζει στο δακτυλο την καποτα και αρχιζει να παιζει με την τρυπα μου. με τα πολλα ξαφνικα χωνει τα δακτυλα μεσα και αρχιζει να με γαμαει οσο την πηδαω. στη συνέχεια τις ξαναανοιγω τα ποδια και γαμαω μεχρι που τελειωσα.

Πολυ ευγενικη στο τελειωμα, συζητηση και μου φερε και σαπουνι που ειχα ξεχασει να φερω μαζι μου. Η βαθμολογία θα ήταν καλύτερη αλλα δε με αφηνει το συστημα. Η εμφανιση και η συμμετοχη της Αννούλας δε παιζονται. την επομενη φορα νομιζω θα την παρω παρτουζιτσα με καποια αλλη κοπελα.

Βγαίνοντας προς το αυτοκινητο, με βλεπεις ενας συναγωνιστης αφηρημενο.. μου λεει τι εγινε φιλε? καλη η κοπέλα επάνω? του λεω:

.....................................κ@υλα!!!!!.......................

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 25, 2013
Όνομα κοπέλας
Άννα
Μέλος
Εγγραφή:
29 Νοε 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
16
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού