Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 229 10
Γενική βαθμολογία
 
3.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
3.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
1.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
Είμαι χρόνια πελάτης στο συγκεκριμένο σπίτι και βρέθηκα σήμερα το πρωί εκεί. Έκανα μια βόλτα για προθέρμανση...στο 69Α με υποδέχθηκε η τσατσα ,εκθιάζοντας την κοπέλα που είναι καινούρια ...10 μέρες λέει..Φορούσε ωραία τακούνια και μαύρα εσώρουχα...Όντως η κοπελιά φάνηκε πολύ μαγκωμένη και ελαφρώς ξινισμένη. Αλλά λόγω καλής παράδοσης στο χώρο είπα να περάσω.

Δεν άργησε να έρθει στο δωμάτιο. Ελληνικά ελάχιστα.συνέχισε να είναι μαγκωμένη. Δεν ήθελε να την αγγίξω. Ξεκίνησε τσιμπούκι ,χωρίς καπότα. Ξενέρωσα λίγο και αγχώθηκα....αλλα δεν της είπα τίποτε. Το τσιμπούκι μέτριο. Η τύπισσα είχε κακάσχημα χέρια και πόδια και βρώμαγε έντονα τσιγαρίλα.
Άνοιξε τα πόδια. Ωραίο μουνάκι,με τα χείλη να προεξέχουν. Με τ απόδια της προσπαθούσε να μην μ αφησει να μπω τελειως. Ξενέρωσα κι άλλο. Της άνποιξα τα πόδια και τα ξανακλεισε. Στο τέλος μπυ έπεσε....και της είπα να πάρει δρόμο. Αγχώθηκε μάλλον..νόμιζε ότι θα κανω παραπονα. δεν έκανα ,δεν είναι το στυλ μου...αλλά μαύρο.απλά. δεν ξαναπάω με τη συγκεκριμένη. κρίμα το 20αρι και κριμα γιατι εχω περασει πολυ καλα στο παρελθόν με την Αννούλα,τη Χριστίνα και τη Ναταλία.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 28, 2013
Μέλος
Εγγραφή:
29 Ιουλ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
18
Likes:
85
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Φεβρουαρίου, 2013
καλά όλα αυτά , αλλά όνομα δεν έχει η κοπέλα για να μην την πατήσουμε και εμείς
κάποια περιγραφή? γιατί οι οκτώ στις 10 μαύρα εσώρουχα με τακούνια φοράνε...
για πές Χριστίνα , Τζουλίανα ? τί?
01 Μαρτίου, 2013
Φίλε την πάτησα κ γω μ'αυτο το βόδι πριν μερικές μερες....ξεκινησε να τον παιζει κααι ενω εβαλε προφυλακτικό συνεχισε !!πιπα 20 δευτέρα κ αφου αρχισα να τα παιρνω την γυρισα και τελεισα σε 2λεπτα....οτι χειρότερο μ χει τυχει
01 Μαρτίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Αντζελινα την ειπε η τσα2...
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3