Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 32 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Μετα απο πολυ καιρο οι ορεξεις για κατι διαφορετικο χτυπησαν την πορτα...Μιας και τα οικονομικα μου αυτο το καιρο πανε καλα ειπα να μην αναλωθω σε μπουρδελα με τρανς αλλα σε κατι που θα αξιζε τα λεφτα του..Τωρα οσο καιρο τα οικονομικα μου ηταν down ειχα μεγαλο απωθημενο την Queen και την Ελενα(sunrise)...Οποτε οι επιλογες μου ηταν αποκλειστικα 2..Ετσι επελεξα την Αθηνα..Τηλεφωνακι,ωραια φωνη παρα πολυ ευγενικη και το ραντεβου κλειστικε πανευκολα..Ο χωρος της βρισκεται πολυ κοντα στο σταθμο Πανορμου οπως και στην Λ.Κηφησιας..Ο χωρος προσεγμενος οσο δεν παει,πεντακαθαρος στο μπανιο ειχε 10 ειδη στοματικων διαλυματων,αντησηπτικα πετσετες καθαρες..Στο θεμα της καθαριοτητας δινει πολυ βαση και καλα κανει...Στα του αγωνα,κουβεντουλα κανα 10 λεπτο στον καναπε και σιγα σιγα περασαμε στα του κρεβατιου...Ξεκινημα με πιπα,με πολυ φτυσιμο και αρκετα deep...Μετα γυρισαμε σε 69 μεχρι που κατεθεσα...Ηταν παρα πολυ καλη εμπειρια..Στο σχεση αποδοσης/τιμης 5 γιατι οτι κερδιζει απο αποδοση το χανει με την τιμη,ακριβουτσικη για τα σημερινα δεδομενα...
Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 27, 2013
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Κόστος συνάντησης
70
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Η κοπέλα ήταν
Παθητική
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Η κοπέλα έκανε πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Η κοπέλα δέχτηκε πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Έχυσε;
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
ΑΚΗΣ018
Σπουδαίος
Εγγραφή:
10 Ιουν 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
37
Likes:
24
Πόντοι:
2.935
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού