Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 320 10
Sex Studio 488354
Γενική βαθμολογία
 
8.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Αν και αρχικά είχα ξεκινήσει για άλλο οίκο ο οποίος ήταν κλειστός, λέω ας επισκεφτώ το εν λόγω κατάστημα που ήταν κοντά για να έχω και ιδία άποψη και να βοηθήσω και τον διάλογο που γίνεται τελευταία για την αλυσίδα. Είχα ενημερωθεί από το site ότι δούλευε η Νικόλ η οποία από τις φωτογραφίες μου άρεσε. Πρόσβαση εύκολη αφού το σημείο είναι κεντρικό (παράδρομος Συγγρού) αλλά το μικρό στενάκι ήσυχο ενώ η είσοδος έχει ένα υπόστεγο που το κάνει ακόμη πιο διακριτικό. Την ώρα που πήγα (15:00) πάρκαρα εύκολα.

Η κυρία της υπηρεσίας ευγενέστατη μου ανακοινώνει τα προγράμματα καθώς και ότι δουλεύει η Νικολ. Η Νικόλ σαλονάρει για ελάχιστα δευτερόλεπτα λίγο βαριεστημένα (ή αμήχανα) χωρίς να μιλήσει. Ο εταίρος συναγωνιστής θα αποχωρήσει και μου έκανε εντύπωση που η υπηρεσία τον χαιρέτισε ευγενικά και δεν το σχολίασε καθόλου αρνητικά κάτι που το βλέπω συχνά τελευταία. Ανακοινώνω ότι θα περάσω με απλό. Το δωμάτιο κανονικού μεγέθους, πολύ καθαρό (όπως και το σαλόνι) αρκετά ζεστό σε διακόσμηση, με ξύλινο πάτωμα, ντουζιέρα με αφρόλουτρο, νιπτήρας, χαρτί από μηχάνημα, κρεμοσάπουνο, air condition, πετσέτες σφραγισμένες, παντόφλες σφραγισμένες, γενικά πλήρες μόνο η Tv έλειπε, προσωπικά δεν με απασχολεί. Γενικά αν και το κτήριο είναι παλιό χώρος είναι προσεγμένος και πεντακάθαρος.

Σε πολύ σωστό χρόνο, 2-3 λεπτά μετά το ντουζ έρχεται η Νικόλ, αφού δεν είχε άλλον πελάτη. Οι φωτογραφίες είναι αντιπροσωπευτικές οπότε δεν έχω να πώ πολλά. Ρουμάνα, μελαχρινή, άσπρο δέρμα, το μαλλί της τώρα είναι καρέ, γύρω στο 1,70, 25 χρονών, με καλά Ελληνικά. Μια πολύ ωραία γυναίκα αδιαμφισβήτητα, προσωπικά μου άρεσε πιο πολύ γιατί είναι στο στυλ μου, υπήρξε καλή χημεία εξαρχής, το βλέμμα της με σαγήνεψε! Μετά τις πρώτες συστάσεις (είναι ευγενέστατη και ομιλητική όσο πρέπει) ξεκινάμε προκαταρκτικά. Δεχόταν τα φιλιά μου παντού (στόμα δεν επιχείρησα) όπως και τα χάδια μου (δάκτυλο δεν επιχείρησα) αδιαμαρτύρητα και ανταπέδιδε έντονα. Μάλιστα επειδή ήμουν κουρασμένος αποφάσισα να της αφήσω το πάνω χέρι. Σε αντίθεση με άλλες κοπέλες που εκεί σταματούν και προχωράνε στο στοματικό η Νικόλ συνέχισε μόνη της να με περιποιείται για πολύ ώρα ενώ ήμουν ξάπλα παρόλο που ήμουν έτοιμος. Αφού την απόλαυσα συνεχίσαμε με στοματικό, πολύ καλό υγρό και βαθύ.

Την διακόπτω να πάμε στο κυρίως, με ιεραποστολικό, εξαιρετική συμμετοχή, βλέμματα, βογκητά χαμηλά και αληθοφανή. Στα τέσσερα άντεξε την πίεση, πάλι με χαμηλόφωνα βογγητά. Εκείνη από πάνω ολοκλήρωσε μια καθαρή gfe φάση, με μεγάλη αληθοφάνεια, όχι ψεύτικα ουρλιαχτά αλλά αναστεναγμούς και αρκετό eye contact. Αν και είχα δυνάμεις μου΄άρεσε πολύ η στιγμή και αποφάσισα να τελειώσω. Γενικά σε όλη την φάση ήταν πολύ κοντά μου και όχι μόνο δνε απέφευγε την επαφή αλλά την επεδίωκε. Πολύ καλή συμμετοχή.

Αρκετή κουβέντα για το τέλος και αποχαιρετισμός.

Κατά την διάρκεια της συνάντησης μου με την Νικόλ δεν αισθάνθηκα πίεση χρόνου, ούτε μου έδειξε να δυσανασχετεί σχετικά με τον χρόνο ή να βιάζεται. Δεν υπήρξε κάποιο "σήμα" από την υπηρεσία. Ο χρόνος παραμονής μου στο δωμάτιο ήταν περίπου 20 λεπτά. Προσωπικά είμαι ικανοποιημένος αν χρειαζόμουν λίγο παραπάνω πιστεύω πως θα το είχα αφού ο χρόνος του social ήταν περίπου 5 λεπτά ενώ η πράξη διήρκεσε περίπου 15 λεπτά. Η αποχώρηση της ήταν αργή και χαλαρή και αυτή.

Αυτή ήταν η δική μου χθεσινή εμπειρία με την Νικόλ και το Studio Τριγγέτα. Δεν σημαίνει απαραίτητα ότι και εσείς θα έχετε την ίδια εμπειρία σε τυχόν επίσκεψη σας.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 26, 2013
Όνομα κοπέλας
Νικόλ
lsh
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
12 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
75
Likes:
81
Πόντοι:
306
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Φεβρουαρίου, 2013
Μια ακομα πολυ καλη κριτικη απο τον lsh.

Για την αποφυγη παρεξηγησεων να διευκρινησω, ετσι τουλαχιστον οπως καταλαβα απο την περιγραφη του φιλου μας (και κυριως στην παραγραφο πυ αναφερει "Ρουμανα") οτι προκειται για την παρακατω κοπελα : http://www.triggeta3.com/nikol, και οχι για την Ρωσιδα Νικολ που δουλευε μεχρι προτινος στον ομιλο Κασσανδρας.

Θεωρω αυτη την παρεμβαση σημαντικη, μιας και στον ομιλο εργαζονται δυο κοριτσια με το ονομα Νικολ.

Για την ιστορια να ανφερω πως η Νικολ για την οποια εχει γραφτει ηκρτικη ειναι η Νικολ που εργαστηκε για λιγο στο (RIP) Βριλησσου 24 και Βριλησσου 46.
27 Φεβρουαρίου, 2013
Η δική μου κριτική αναφέρεται στην Νικόλ που έβαλε στο Link ο CHEYENNE και προς αποφυγή παρεξηγήσεων ξαναβάζω το Link.

http://www.triggeta3.com/nikol
lsh
lsh
28 Φεβρουαρίου, 2013
θετικη και απο μενα παιχτη.η νικολ ειναι ιδανικη για gfe
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3