Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 106 10
ΠροβεβλημένηHot
Sex Studio 422962
Γενική βαθμολογία
 
4.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
1.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
καιρο τωρα ηθελα να επισκεφτω την αλεξανδρα καθοτι φαν των καμπυλων κ των πιασιματων.βλεπω οτι δουλευει 10 με 18(το αναφερω γιατι ειναι χρησιμο)μια κ μενω αρκετα μακρια δανειστηκα τη μηχανη ενος φιλου.17:25 ημουν απ εξω.(ιδου κ το δεκα στο παρκιν υπολοιπη βαθμολογια ενδεικτηκη)η ευγενεστατη υπηρεσια καθοταν εξω απ την πορτα του στουντιο(πολλη δουλεια!!Money Mouthκαλως τον μου λεει σημερα ειναι η αλεξανδρα εδω.το ξερω της απαντω γι αυτην ηρθα απ του διαολου τη μανα!κ εκει με στελνει!περιμενε μου λεει να την ρωτησω αν θα σε δεχτει!!(η αυτου μεγαλιοτης)δεν γινεται μου λεει ντυνεται για να φυγει!6 δεν σχολαει της λεω?ας ερχοσουν πιο νωρις μου απαντα!Θυμόςκ με ευγενικο τροπο με παει προς την εξοδο!οκ λεω μαλλον εχει πολους πελατες κ δεν την νοιαζξυν τα δικα μου ταπεινα ευρω.την παρασκευη ελα πιο νωρις(αμε θα δε ξαναδειτε)καβαλαω τη μηχανη κ μην τον ειδατε!μου φαινεται οτι πολλες κοπελες κ στόυντιο δεν εχουν καταλαβει οτι δεν μπορουμε να πεταμε πια 100ρικα γικ υπηρεσιες του κωλου(για μενα 100 ειναι 3 μεροκαματα)κ 20 αντε με το ζορι 30λεπτα.βαλτε κ face control)εχω παει σε στουντιο 10 λεπτα πριν τελειωσει η βαρδια της κ δεν ειχε προβλημα.
Αντε κ καλα μυαλα.
ΥΓ:για την ιστορια πηγα συγγρου 144 στην βικτωρια κ με 70 περασα τελεια.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 25, 2013
Όνομα κοπέλας
Αλεξάνδρα
jimy.m.
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
14 Μαϊ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
171
Likes:
20.206
Πόντοι:
33.988
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, TASSOS karipidis, Ettore και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Φεβρουαρίου, 2013
Δε ξέρω αν είναι λάθος των κοριτσιών ή των ιδιοκτητών..Αν προσέξεις σε πολλά καταστήματα υποτίθεται δουλεύει μια κοπέλα μέχρι τις 18 για παραδειγμα στο μαγαζί Α και ξεκινά επίσης στις 18 στο μαγαζί Β (κάτι που χωρίς τηλεμεταφορά δε γίνεται)..
26 Φεβρουαρίου, 2013
ναι την επαθα μια φορα ετσι που ηθελα να παω στην μαντονα.αλλα εδω η κοπελα ηταν στο στουντιο χωρις πελατη κ ετοιμαζοταν να φυγει 35 λεπτα πιο νωρις.τι να πω πρωτη φορα μου συμβαινει κ εκανα κ ολοκληρο ταξιδι!!
26 Φεβρουαρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

δε ξέρω για τη συγκεκριμένη..γενικά μιλάω..φαντάσου μια κοπέλα που μέχρι τις 6 δουλεύει στη Λ. Αθηνών πχ και πρέπει στις 6 να είναι Κατεχάκη..ή να είναι στην Καλλιθέα και να πρέπει να πάει βόρεια..επιπλέον τις τελευταίες μέρες με την κίνηση να έχει πέσει θεαματικά καλό είναι να μην εμπιστεύεσαι τα προγράμματα.πολλές πάνε και αν δουν ό,τι δεν έχει ψωμί ,την κοπανάνε..πριν 3 μέρες πέτυχα σε κλαμπ στην Καλλιθέα κοπέλα που θεωρητικά την ίδια ώρα εργαζόταν στο στούντιο..
26 Φεβρουαρίου, 2013
Απο την μια ισχυρίζεσαι " οτι δεν μπορουμε να πεταμε πια 100ρικα γικ υπηρεσιες του κωλου(για μενα 100 ειναι 3 μεροκαματα)κ 20 αντε με το ζορι 30λεπτα " καί μέχρι εδώ λογικό αλλά απο την άλλη σαν κερασάκι στη τούρτα καί χωρίς να είναι απαραίτητο Money Mouth " ΥΓ:για την ιστορια πηγα συγγρου 144 στην βικτωρια κ με 70 περασα τελεια. " Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο ! παρεπιμπτόντως αφού δεν πέρασες κάν μέσα το sex show που κολλάει στις προσφερθείσες υπηρεσίες της κοπέλας Χμμμ; ? στην τελική τι θές να πιστέψουμε τώρα ?
27 Φεβρουαρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ταύρε σωστά τα λες, απλά σε αυτή την περίπτωση καλό είναι, και γίνεται σε άλλες αλυσίδες, να φεύγει η κοπέλα στην ώρα της από το προηγούμενο μέρος και να αργεί να πάει στο επόμενο. Καλύτερα να περιμένει κάποιος , παρά να πας και να σου πουν μισή ώρα νωρίτερα η κοπέλα σχόλασε.
lsh
lsh
27 Φεβρουαρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Η βαθμολογια οπως εγραψα εκτος απ το παρκιν ειναι ενδεικτηκη.στην αρχη τ αφησα ολα κενα κ δεν δεχοταν την κριτικη οποτε εβαλα κατι τυχαια.φιλε taurus το σεβομαι αυτο που λες αλλα η συγκεκριμενηαπο οτι ειχα δει δεν ειχε αλλη βαρδια μετα..φιλε υrgh απλα ειχα εντονη ερωτικη διαθεση εκεινη την ημερα οποτε αφου δεν εκατσε η μια πηγα σε καποια που παντα περναω καλα
27 Φεβρουαρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Τα πραγματα ειναι απλα. Δεν πηγαινουμε στην αρχη η στο τελος της αναγραφομενης βαρδιας. Στην αρχη της βαρδιας ειναι πιθανον να μην εχει ερθει η κοπελλα ακομα, και στο τελος της βαρδιας να βιαζεται να τη κανει και να μας ξεπεταξει. Καλυτερα 1-2 ωρες μετα την αλλαγη ωστε να εχουμε ανεση χρονου.
27 Φεβρουαρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ΑΥτο κανω συνηθως συναγωνιστη vagli αλλα τη δευτερα ηταν η μοναδικη μερα που μπορουσα.κριμα γιατι εχω διαβασει πολυ καλες κριτικες για την νταρντανα αλεξανδρα.απλα με χαλασε λιγο το ολο σκηνικο.ισως δεν επρεπε να ανεβασω την κριτικη.
8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8