Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 140 10
Sex Studio 315291
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Αλλη μια σύντομη κριτική κυρίως λόγω χρόνου
Η Σασα είναι ένα ξανθό μινιον πιπινάκι απο την Ρωσσία με μακρυά ίσια μαλλιά ωραίο σφιχτό πιπινοσωματάκι (ιδανικό για πολύ γλυφιτζουρέτο) και με μιά έκφυλη φατσούλα ωπου στο σαλόνι ναι μεν δε σε αφηνει αδιάφορο αλλα δεν εχει κι αυτο το κάτι που θα σε μαγνητίσει απο την πρώτη στιγμη .Παρ ολα αυτα το κοριτσάκι ειναι για πολύ GFE καταστάσεις .Ειναι ευγενική ,σοβαρή και μεσα μπαινει με πολύ διάθεση για να σε ευχαριστήσει .Κανει πολλά προκαταρκτικά ,είναι δεκτική και προθυμη σε όλα ,μεσα στα λογικά πλαίσια.Καταλαβαίνει αμμέσως τι σου αρέσει και ακολουθεί.Αφηνει τα πολύ κονtινά πλάνα (οχι σαν κατι άλλες που δεν αποχωρίζονται την πορνοστολή για να μην τις αγγίξεις), φιλια χαδια παντου (στόμα δεν δοκίμασα),ενώ ολες οι κινήσεις της αποπνέουν μιά απιστευτη φυσικότητα.Στον κυρίως αγώνα σου εμπνέει χαλαρη gfe διάθεση με πολλές αγκαλιες ,φιλιά λες και ζει την κάθε στιγμή όπως εσύ.Στην συνέχεια φοβερό social time,που αν δεν περιμένι έξω πελάτης μπορεί να πάρει αρκετή ώρα. Αν και δεν γνωρίζει τέλεια ελληνικά ,συννενοείσαι αρκετά καλά.
Συμπερασματικά προτείνεται σε όσους θέλουν να έχουν ενα ευχάριστο sexaki με μια σοβαρή και σωστή επαγγελματία για το εϊδος που προσφέρει.Οσοι θέλουν να νειωσουν πορνοσταρικές εμπειρίες ,πρωταγωνιστές στην sirina ,η να απογειωθούν μετα απο μπαρότσαρκα ,προσωπική μου εκτίμηση μάλλον δεν κάνει.
Σίγουρα θα την ξαναεπισκευτώ.

Εχω ξαναγράψει για αυτο το μαγαζί οτι μαζί με τις βάρδιες των κοριτσιών πρέπει να βγάζουν και τις βάρδιες των υπηρεσιών

Το παρκιγκ λιγο προβλημάτισε αυτην την φορά αλλά το ξεπέρασ σύντομα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 24, 2013
Όνομα κοπέλας
Σάσα
toshmagic
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
8 Αυγ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
97
Likes:
69
Πόντοι:
230
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Φεβρουαρίου, 2013
Εχω ξαναγράψει για αυτο το μαγαζί οτι μαζί με τις βάρδιες των κοριτσιών πρέπει να βγάζουν και τις βάρδιες των υπηρεσιών

δηλαδη?
υπαρχει προβλημα με συγκεκριμενες υπηρεισιες?, ποιες?
ισχυει για ολη την αλυσιδα?
ευχαριστω
26 Φεβρουαρίου, 2013
πες μου ότι σε βίδωσε κάποια συγκεκριμένη υπηρεσία?? κοντά μαλλιά, γυαλιά, ξανθιά??
26 Φεβρουαρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Προβλημα δεν ειχα ποτέ με τις υπηρεσίες στον ομιλο μιας και τηρείται πάντα ενα επίπεδο.Απλά υπάρχουν ένα δύο που πραγματικά κανουν την διαφορά.Απο το πως θα μιλήσουν μεχρι το πως θα ενημερώσουν κάποια που δεν σε ξέρει
27 Φεβρουαρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

εχεις με καπεια υπιρεσια προβλημα και σε τι ???:Σε ευκαριστουμαι για την επισκεψη σου.ΈρωταςΈρωταςΈρωτας
27 Φεβρουαρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Kαρολίνα ισως εγω δεν διευκρίνισα ακριβως τι εννοουσα.Δεν ειχα ποτέ προβλημα.απλα μια δύο υπηρεσίες ειναι πραγματικα ένα επίπεδο παραπάνω Παντως ειναι θετικό το οτι δίνετε σημασία και στις κριτικές
28 Φεβρουαρίου, 2013
Καρολίνα που είσαι χαμένη?εχω να σε πετύχω φυλής σχεδόν ένα χρονο...σε θυμάμαι γιατί ήσουν η πρώτη μου φορά...
02 Μαρτίου, 2013
mwro mou den edw doulepsei pote filia apo stiriptis se studio mipos me mperdeveis me alli?

me exdideri polli i pelates na kene tin apopsi tous kai ti tous enoxli gia na ta diorthsoume arkei na min einai valti Χαμόγελο.filakiaΈρωταςΈρωταςΈρωταςΈρωτας
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7