Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 57 10
Γενική βαθμολογία
 
6.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η δεύτερη κριτική αναφέρεται σε κατάθεση που έγινε στην απογευματινή βάρδια, και αφού είχα γυρίσει σχεδόν όλα τα μπουρδελάκια της περιοχής χωρίς να δω κάτι που να με συγκινήσει ιδιαίτερα. Στο πιο δεξιά από τα σπιτάκια του Ιάσωνος 1 μου παρουσιάστηκε η Πολωνέζα, όπως διαφήμιζε η τσατσά, Αιμιλία. Το πορνοένστικτό μου έλεγε πως η γκόμενα θα είναι κομοδίνο, αλλά η εμφάνιση της έκαμψε τις όποιες επιφυλάξεις μου και με έκανε να περάσω στα ενδότερα για ένα test drive.

Εμφάνιση Αιμιλίας: ψηλή πιτσιρίκα, με μακρύ μαύρο μαλλί το οποίο και έπιασε σε κοτσίδα πριν το γαμήσι, μικρά βυζάκια στο μέγεθος της χούφτας, καλό κωλαράκι και γενικά λεπτό μοντελέ κορμάκι. Έχει δύο τατουάζ, ένα στη μέση (μια νεράιδα αν θυμάμαι καλά) και ένα στην αριστερή ωμοπλάτη.

Στα του δωματίου τώρα, το πορνοένστικτό μου δυστυχώς δικαιώθηκε. Με το που μπήκε την πλησίασα για λίγα χαδάκια, αλλά αυτή με παγωμένο ύφος μου ζήτησε να χαλαρώσω και να ξαπλώσω στο κρεβάτι. Εκείνη τη στιγμή μου πέρασε από το μυαλό η ιδέα να αποχωρήσω, αλλά μετά σκέφτηκα πως είναι αμαρτία να μη γαμήσω αυτό το κορμί για 10 μόλις ευρώ κι έτσι παρέμεινα. Ξάπλωσα στο κρεβάτι, όπου ήρθε και η Αιμιλία και έκατσε μαζεμένη στα πόδια μου, έτσι ώστε να μην μπορώ να αγγίζω τίποτα. Με τον πούτσο μου ακόμα μελάτο πέρασε το προφυλακτικό με το στόμα και ξεκίνησε την πίπα. Αρκετά καλή πρέπει να ομολογήσω, ρουφηχτή, με παιχνιδίσματα στη βάλανο και deep throat κόλπα. Μόλις μου σηκώθηκε για τα καλά με ρώτησε πως θέλω να ξεκινήσουμε. Ψιλοστράβωσε όταν της είπα να έρθει από πάνω, αλλά υπάκουσε. Τεχνικά η κοπέλα το έχει και αυτό φάνηκε στη στάση αυτή, όπου κινούσε με μεγάλη μαεστρία τη λεκάνη της, ίσως σε ένα από τα καλύτερα καβαλήματα που μου έχουν κάνει. Το θέμα είναι ότι δεν έχει όρεξη, με αποτέλεσμα αν και η κίνηση της ήταν καλή εγώ να ξενερώσω, ειδικά αφού την είδα να κοιτά δεξιά και αριστερά, ώστε να αποφεύγει να βλέπει εμένα! Ούτε λεπρός να ήμουν, ήμαρτον… Για να μην ξενερώσω εντελώς και έχουμε καμιά πτώση, της είπα να στηθεί για πισωκολλητό. Εδώ τα πράγματα βελτιώθηκαν σημαντικά, καθώς στήθηκε καλά και με άφησε να τη γαμήσω με την ησυχία μου, στο ρυθμό που ήθελα εγώ. Στη στάση αυτήν την κράτησα για αρκετή ώρα, γαμώντας τη ρυθμικά, χουφτώνοντας τα απαλά κωλομέρια της, χαϊδεύοντας τη λεία και απίστευτα απαλή επιδερμίδα της και χαζεύοντας τα ατελείωτα πόδια της. Όταν μετά από λίγο έχυσα, με στράγγιξε πολύ καλά με όμορφες κινήσεις της λεκάνης της.

Συνοψίζοντας, πρόκειται για ένα όμορφο πιπίνι, από αυτά που βλέπουμε στα κλαμπάκια και σκεφτόμαστε πόσο τυχερός είναι ο μαλάκας που τη γαμάει και πόσο καλά θα ήταν να τη γαμούσαμε κι εμείς. Δυστυχώς τα θετικά περιορίζονται στην εμφάνιση, μιας και η κοπέλα, αν και το έχει, δε γουστάρει καθόλου τη δουλειά της και το δείχνει στον πελάτη πως κάνει αγγαρεία.
Χρόνος παραμονής της Αιμιλίας στο δωμάτιο 10 λεπτά.

Τιμή 10 ευρώ.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 22, 2013
Όνομα κοπέλας
Αιμιλία
duskolieggrafi
Τιμημένος
Εγγραφή:
22 Μαϊ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
203
Likes:
5.126
Πόντοι:
17.436
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 tsitsibirdis, anoixtiri, okalosomulos και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Φεβρουαρίου, 2013
πολύ ωραία η πιτσιρίκα , την προηγούμενη εβδομάδα ήθελα να περάσω αλλά είχε ουρά....
την περιμέναμε 20 λεπτά να βγει απο το δωμάτιο....στο σαλόνι είχε βγει πολύ μπλαζέ....
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1