Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 202 10
ΠροβεβλημένηHot
Sex Studio 449535
Γενική βαθμολογία
 
6.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Η Ελένη (η επονομαζόμενη Αιγύπτια) ήταν εδώ και ενάμισι χρόνο ένα από τα πιο αξιόπιστα στανταράκια μου. Με εμφάνιση που αγγίζει το τέλειο για τα δικά μου γούστα, και υπηρεσίες σε ανάλογο επίπεδο, τολμώ να πω πως είχε γίνει για ένα μεγάλο διάστημα η Νο 1 στουντιοεπιλογή μου.
Όλα αυτά μέχρι το περασμένο καλοκαίρι οπότε κάτι οι διακοπές, κάτι η πολύμηνη απουσία της στο εξωτερικό, κάτι η εμφανώς πεσμένη διάθεση που έδειχνε όποτε έβγαινε στο σαλόνι του προηγούμενου μαγαζιού που δούλευε, με έκαναν να στραφώ σε άλλες λύσεις. Όταν όμως την είδα πριν λίγες μέρες στο Κηφισού 30 ήταν εμφανώς ανανεωμένη, ευδιάθετη και πιο κούκλα από ποτέ. Έτσι αποφάσισα να της δώσω μια ευκαιρία μήπως και θυμηθούμε τις παλιές, καλές εποχές.

Φευ...

Με το που μπήκε στο δωμάτιο δε μπορούσα να μην παρατηρήσω ότι το πρόσωπο της ήταν σαν τη Μεγάλη Παρασκευή. Καμία σχέση με τη γελαστή και χαλαρή κοπέλα που είχα δει λίγες μέρες πριν. Της ζήτησα να κάτσουμε στην άκρη του κρεβατιού και να κάνουμε λίγο παιχνίδι με φιλιά και χάδια προτού ξεκινήσουμε. Εκείνη κάθησε δίπλα μου σαν παγοκολώνα και "υπέμενε" στωικά τις θωπείες μου με το βλέμμα της καρφωμένο στο υπερπέραν. Όποτε δε επιχειρούσα να τη φιλήσω (όχι στο στόμα) τέντωνε επιδεικτικά το λαιμό της σαν καμηλοπάρδαλη προκειμένου να αποφύγει την επαφή.
Μετά από κάνα λεπτό μου λέει "εντάξει, τώρα ξάπλωσε στο κρεβάτι να κάνω αυτό που ξέρω". Υπακούοντας στη ...διαταγή ξάπλωσα και εκείνη ξεκίνησε να μου κάνει στοματικό (ομολογουμένως εξαιρετικό, με σωστή χρήση γλώσσας, είναι από τα δυνατά της σημεία). Συνέχεια με αυτή από πάνω μου να κινείται μηχανικά και να έχει το ίδιο ύφος του στυλ "κλαίει η μάνα μου στο μνήμα". Οι οποιεσδήποτε προσπάθειες μου για στενότερη επαφή (γλυκόλογα, κομπλιμέντα, φιλιά) προσέκρουσαν στην αδιαφορία της και το πλαϊνό μέρος του κεφαλιού της.
Της είπα να με τελειώσει με ισπανικό (όπου επίσης είναι αρκετά καλή) όμως η όλη ατμόσφαιρα είχε χαλάσει πλέον τόσο πολύ ώστε οι προσπάθειες της δε στέφθηκαν με επιτυχία και αναγκάστηκα να φέρω σε πέρας την υπόθεση με δική μου πρωτοβουλία (κοινώς μαλακία).
Δεν είχε προλάβει να βγει ακόμη η τελευταία σταγόνα και η κορασίδα πετάχτηκε σαν ελατήριο από το κρεβάτι, ντύθηκε και με έναν τυπικό χαιρετισμό βγήκε από το δωμάτιο.

Το "καλύτερο" της βραδιάς όμως δεν είχε έρθει ακόμη. Ως κερασάκι σε αυτή την πικρή τούρτα είχαμε το εξής περιστατικό: την ώρα που ντυνόμουν για να φύγω μπαίνει χωρίς να χτυπήσει(!!!) η τσατσά στο δωμάτιο και μου λέει ούτε λίγο-ούτε πολύ να κάνω γρήγορα γιατί περιμένουν πελάτες και χρειάζεται το δωμάτιο. Αφού δε με πέταξαν με τα ρούχα στο δρόμο, πάλι καλά να λέω.

Συμπέρασμα: Μαύρο στο Μαυρογιαλούρο!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 20, 2013
Όνομα κοπέλας
Ελένη
Υπηρεσίες
P
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

19 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Φεβρουαρίου, 2013
Το μαγαζί το έχω μαυρίσει προ πολλού, απαράδεκτοι σε studio να γίνονται αυτά. Κάποια στιγμή πρέπει και εμείς όταν μαυρίζουμε να μαυρίζουμε και τέλος. Προσωπικά πλέον αν μου τύχει κάτι τέτοιο απλά δεν ξαναπατάω.

Τώρα για την κοπέλα δυστυχώς κάποιες με το πέρασμα του χρόνου αλλάζουν συμπεριφορά, δεν μπορούν να κρατήσουν τα προσωπικά τους έξω από την δουλειά.

Χρήσιμη κριτική.
lsh
lsh
21 Φεβρουαρίου, 2013
Βρες καμιά κανονική γκόμενα Κατσικογάμης να πουλάς αγαπες ρε πίξι
αφου βλέπεις πως με τις ιεροδουλες δε σε παιρνει Μεγάλο χαμόγελο
21 Φεβρουαρίου, 2013
Φιλε μ εσωσες κ ελεγα να την επισκεφτω μια κ εχει καλες κριτικες αλλα μπα!χρωσταω κερασμα!!
21 Φεβρουαρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Άσε τα ψόφια ρε γιδομπήχτη. Καμιά γριά προβατίνα θα'χεις για σφάξιμο και θές να μου την πασάρεις.Κατσικογάμης
P
px75
22 Φεβρουαρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Αν μου έλεγαν πριν ένα χρόνο ότι θα ερχόταν η στιγμή που θα ανέβαζες κριτική για την Ελένη με τίτλο "Μαύρο στο Μαυρογιαλούρο" θα μου ήταν αδύνατο να το πιστέψω Χαμόγελο Όσο για το σκηνικό με την τσατσά εμένα που είμαι ανωμαλάρα θα με έφτιαχνε να μπει χωρίς να χτυπήσει, φυσικά χωρίς να με κράξει επειδή έχω αργήσει (μου είχε συμβεί παλιότερα στο studio της Ιάκχου να μπουκάρει η τσατσά χωρίς να χτυπήσει και μάλιστα όχι μία αλλά 2-3 φορές με διάφορες προφάσεις, προφανώς για μάτι). Τέλος το "Φευ" που έγραψες είναι ενδεικτικό της προηγούμενης επαγγελματικής σου ιδιότητας ;)
22 Φεβρουαρίου, 2013
ξερεις, πληρωσε για αυτο, δεν του κανετε χαρη !!!Κεφάλι σε τοίχο!
22 Φεβρουαρίου, 2013
Μαλλον το χει το γνωστο στουντιο το κουσουρι να περναει και στις κοπελες που δουλευουν εκει οτι μπορουν να μιλανε με υφακι και τουπε ακομα και οταν πανε σε αλλες πολιτειες. Και να απαντανε σε κριτικες επισης αν δεν τους αρεσουν. Αν γραφονται καλα λογια βεβαια, ουτε φωνη ουτε ακροαση....
Πληρωνεσαι? Ναι πληρωνεσαι. Για ποιο λογο? Για να κανεις αυτο που κανεις. Αν δεν θες να το κανεις, τοτε ΜΗΝ το κανεις.
Οι 'αλλες' κοπελες σου μιλησανε εσενα και ξερεις ποιος πελατης ειναι κουραστικος...γιατι εισαι ξεχωριστη εσυ και σου τα λενε απ ολα τα στουντιο.
Τι παει να πει ειναι 'πολυ κουραστικος'? Εσυ ξερεις ποσο κουραστικο ειναι για καποιον να κανει ποσα χιλιομετρα για να ρθει να ξεχαστει κανα μισαωρο, να πληρωνει 2 μεροκαματα για δουλεια ενος 20λεπτου και σαν ανταμοιβη να παιρνει υπηρεσιες ψυγειου και υφακι? Και εις ανωτερα. Παλι καλα που εκανες αυτο το σχολιο για να χασεις τη μιση πελατεια σου. Ετσι παει. Οποια δεν εχει μυαλο και δεν ειναι επαγγελματιας, απλα δεν κανει γι αυτη τη δουλεια. Μπραβο και παλι. Τον λυπασαι κιολας. Αυτος δεν θαναι ανεργος σε λιγο καιρο κουκλα μου. Τα χει κανει τα κουμαντα του. Να δεις ποιος θαναι για λυπηση σε κανα χρονο απο τωρα....
22 Φεβρουαρίου, 2013
Βάλτε ένα ψυχολόγο στο μπουρδέλο σας να περνάει τον κόσμο από τεστ - και όποιος εγκρίνεται μόνο αυτός θα μπαίνει στο δωμάτιο...

Δεν είμααστε με τα καλά μας, έχετε χάσει κάθε αίσθηση της πραγματικότητας. Σας εύχομαι καλό κλείσιμο!
22 Φεβρουαρίου, 2013
Καλά εμείς το ξέρουμε οτι ο πιξι ειναι περίπτωση Κατσικογάμης ανίατη Κατσικογάμης
αλλά ας μην το κάνουμε θέμα!!! Μεγάλο χαμόγελο
Ελα να σου κάνω κανα προξενιο Κατσικογάμης ρε συναγωνιστη να βρεις την υγειά σου ΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσα
22 Φεβρουαρίου, 2013
Σιγά ρε τσούρκα που τον λυπάσαι κιόλας. Εσένα τι πρέπει να σε κάνει δηλαδή που κάνεις αυτή τη δουλειά;
19 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2