Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 320 10
Sex Studio 488154
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Καλησπερα κ απο εμενα! πρωτη μου κριτικη περι τετοιου θεματος... επισκεψη εγινε στη 1 τα μεσανυχτα 18 φεβρουαριου 2013. Εκανα 20 γυρους μεχρι να βρω την τοποθεσια ( χρησιμοποιησα κ gps) γιατι ειναι σε ενα στενο....

καλη υποδοχη τσατσας, μπαινει κ η τζεσσικα... εκει ειναι που τα ειδα ολα...μελαχρινη κοντουλα πολυ ωραιο προσωπο με σωμα απο αλλο πλανητη...πηγαινω πανω κ περιμενω, μετα απο 2-3 λεπτα μπαινει η κοπελα , μιλαει μονο αγγλικα αν κ δεν υπηρξε προβλημα στη συνομιλια , γδυνεται - γδυνομαι με φιλαει - φιλαω , ανεβαινει πανω μου κ κανουμε προκαταρτικα για να σηκωθει το πανι, με αφηνει να βαλω δαχτυλο κ βαζει φωνες (μαλλον προσποιηση αλλα δεν με πειραζε καθολου)

... βαζει σκουφο κ ξεκιναει ενα μετριο εως καλο τσιμπουκι με μερικα deepthroat το οποιο δεν το καταφερνε κ πολυ .

Τελοςπαντων ας μην τα πολυλογω , ανεβαινει επανω στο καταρτι κ ανεβοκατεβαινει σαν αλογο στη επαρχια...δεν αντεξα κ πολυ μετα απο 4-5 χαστουκια στο μικρο κ στητο κωλαρακι της κ καταθετω...

βγαινει σιγα σιγα κ ξαπλωνει διπλα μου κ με κοιταει με ενα ναζιαρικο υφος το οποιο με εκανε να νοιωσω σαν να τα ειχα μαζι της...μιλαμε , μου λεει οτι ειναι κ σε αλλα στουντιο κ μετα απο λιγο ( παραπανω απο ενα τεταρτο εκατσε μεσα αν κ ακουσα 2 φορες το κουδουνι) .

για να κανω ενα conclusion παρα πολυ καλη σε ολα . Το 50ρικο δεν το κλαιω κ θα τη κσανατημισω σιγουρα!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 18, 2013
Όνομα κοπέλας
Τζέσσικα
stolidman
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
20 Μαρ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού