Λεπτομέρειες αξιολόγησης

3.5 3 10
Call-Girls 13362
Γενική βαθμολογία
 
1.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
1.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
1.0
Γενική συμπεριφορά
 
1.0
Επικοινωνία
 
1.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
οτι χειροτεροεχω γαμισει ever,η κοπελα ειναι πολυ αδυνατη καμια σχεση με φωτο ειναι χαλια κ σαν εμφνξση κ σαν υπηρεσιες,η απο κατω κριτικη αλλα κ οι αλλες κριτικες με τοονομα αμαντα ειναι ψευτικες.λοιπον η κοπελα ειναι σχεδον αποσκελετομενη δεν φιλαει πιπι με πολυ χερι βαζει λιπαντικο κ δεν μπορεις να την γλιψεις,αθλια πιπα αθλιο γαμιση πεταμενα 120 ευρω τα κλεω,μακρυα μαγκες γαμω τους προμοτορες ολους εδω μεσα,υτε 10 ευρω δεν αξιζε πραγματικα υπηρεσιες χειροτερες κ απο μεταξι,την πατησα με το επιπλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
30 λεπτά
Κόστος
129€
Συμπεριφορά γραφείου
Μέτρια
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
20 Μαρ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
44
Likes:
55
Πόντοι:
606
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

14 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Φεβρουαρίου, 2013
Δώσε ρε OZZY, δώσε....να σωθεί κανένα παλικάρι....
15 Φεβρουαρίου, 2013
Σκεφτόμουνα κι΄ εγώ να την πάρω αλλά όπως είπες πολύ σωστά οι προμότορες εδώ μέσα μας πουλάνε φύκια για μεταξωτές κορδέλες. Γι΄ αυτό κι εγώ ήμουν πολύ διστακτικός στην απόφαση μου, μέχρι που ανέβασες κριτική.
Όσο για το Μετάξι δεν έχεις απόλυτο δίκιο. Ώρες ώρες μαζεύει κάτι μουνάκια που φυσάνε και τα πηδάς με ένα δεκαρικάκι.
15 Φεβρουαρίου, 2013
Πέστα ρε χεβυμεταλά!
Την γκόμενα δεν την έχω δοκιμάσει αλλά την έχω πετύχει έξω από χοτέλι.. Εμφανισιακά για πολλές ροχάλες μιλάμε..
Άντε γιατί πείξαμε στο amita pro-motion τελευταία..
15 Φεβρουαρίου, 2013
Πάντως λίγο περίεργα είναι τα πράγματα. Η κοπέλα είχε 2 καλές κριτικές από πολύ γνωστά μέλη όταν ήταν σε άλλο πρακτορείο και μόλις άλλαξε σκάσανε 2 αρνητικότατες κριτικές. Μόνο οι ίδιοι ξέρουν τι παίζει, αλλά σε αυτή την κριτική 6 άσσοι δεν κολλάνε γενικώς.Χμμμ;
O.k. κακή συμπεριφορά, άθλια συνεννόηση, μάπα πήδημα, αισθάνθηκε ότι πέταξε τα λεφτά του, αλλά άσσοι στην εμφάνιση, πως; Προτού τραβήξει όλα τα υπόλοιπα δεν την είδε; Για να κρατήσεις μια κοπέλα στο δωμάτιο κάτι βλέπεις. Για την βάση? έστω, για 4, έστω, για 3, άντε μια και ήρθε. Αλλά ποιος γαμά μια που την αξιολογεί άσσο? Χμμμ;
Εκτός αν όταν κάνει σουπερ γαμήσι η εμφάνιση αλλάζει! Χμμμ;
G
gian31
15 Φεβρουαρίου, 2013
κοπελα μετρια προς φολα σε εμφανιση ... συμπεριφορα απαραδεκτη για νορμαλ τυπους ... εκτος αμα εισαι καφρος και γουσταρεις κομοδινα κοιμισμενα που δεν σεβοντε τα φραγκα που δινεις ... γραφεια και ιστοριες τετοιεσ δεν με απασχολουν καν ,που εγραψε ο παραπανω , το ποιος θα παιρνει μιζες δικος της θεμα ... τιμη εκτος πραγματικοτητας πλεον με αυτα τα φραγκα βρισκεις να παρτουζωσεις δυο μαζι σε ξενοδοχειο και να ειναι και αστερια ... το site εχει γεμισει προμοτορες και διαφημιστες μαλλον το χουν επαγγελμα πλεον εδω μεσα, δικαιωμα τους ... πλεον μπαινω πολυ σπανια αν συνεχισει ετσι θα το κοψω να μπαινω εντελως ....
15 Φεβρουαρίου, 2013
περιεργα μας τα λεει ο φιλαρακοςΧμμμ; Την κοπελα δεν την εχω δοκιμασει αν και την εχω στα υποψιν. Παντως περα απο την μια καλη κριτικη που εχει με το ονομα Carla εχει και αλλες 2 καλες κριτικες με το ονομα Amanda. Ειδικα η μια ειναι απο τον "γιατρο" που δεν νομιζω οτι μπορει να θεωρηθει προμοτορας.
Ο συναγωνιστης που εγραψε τη κριτικη "παιζει μπαλλα" σε αλλο terrain και πιθανα να περιμενε κατι διαφορετικο. Εγω παντως δεν πειστηκα με τον τιτλο 'μακρυα να σωθειται" Κατι αλλο παιχτηκε και μαλλον δε θα μαθουμε...
16 Φεβρουαρίου, 2013
ούτε σε ξέρω ούτε με ξέρεις αδερφέ, και επειδή εγώ έγραψα κριτική της πριν κάνα μήνα όταν την λέγανε Αμάντα απλά έγραψα όπως πέρασα και την σύστησα και σε πολύ δικούς μου ανθρώπους...φρόντισε τουλάχιστον να ενημερωθείς σε ποιους αναφέρεσαι όταν θα γενικεύεις και θα βρίζεις όποιους γράφουν κριτικές επειδή προφανώς τα πήρες στο κρανίο με την πουτάνα....γιατί αν αρχίσω εγώ να βρίζω δεν τελειώνουμε ούτε αύριο
16 Φεβρουαρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Τα γούστα ρε παιδιά είναι υποκειμενικά. Την κοπέλα την έχω δει στην είσοδο ξενοδοχείου κι ομολογώ πως την κοίταξα επειδή κάτι μου θύμισε η φάτσα της. Με κοίταξε κι εκείνη υποτιμητικά και "χυδαία".... αν και μπορεί ένας τέτοιος χαρακτηρισμός να είναι αδόκιμος.
Την κοπέλα αυτή δεν θα την έπαιρνα με τίποτα! Λόγω εμφάνισης οπωσδήποτε. Δεν είμαι φαν των πετίτ ιερόδουλων που μικροδείχνουν κιόλας... αισθάνομαι σαν παιδεραστής άν πηδάω τέτοια πλάσματα.

Επίσης έχει σουφρωμένα χείλη. Μονίμως σουφρωμένα... κι όποιος την έχει πάρει μπορεί να με διαψεύσει. Η κοπέλα δεν πρέπει να έχει σκάσει ούτε ένα χαμόγελο στη ζωή της...

Το βλέμμα της είναι πολύ πρόστυχο. Και η στάση του σώματος στις φωτογραφίες δεν θα με ενέπνεαν να την πηδήσω σε καμμία πε΄ριπτωση, εφόσον έχει προηγηθεί και η φυσική εικόνα της κοπέλας, η οποία δεν μου άρεσε καθόλου.

Νομίζω πως η αλήθεια είναι κάπου στη μέση.

Δεν νομίζω πως ο ΝΙΤΡΟ λέει ψέμματα ή προμοτάρει την κοπέλα. Μπορεί να είναι φαν αυτού του είδους, αισθάνθηκε πως πέρασε καλά και ήθελε να το μοιραστεί μαζί μας.

Από την άλλη και ο έτερος συναγωνιστής ΟΖΖΥ περιγράφει την κοπέλα που είδα κι εγώ.

Ειρήνη υμίν κύριοι.... και πάμε γι άλλα....

Μην χαλάμε τώρα τις καρδιές μας για μια πουτάνα ύψους μόλις 1,55... κρίμα είναι.

ΚουλΚουλ
16 Φεβρουαρίου, 2013
λοιπον μερικοι εδω μεσα δεν βαζουνε μυαλο με τιποτα,ο αλλος κατι δεν του κωλλαει κ ο αλλος λεει την εχω στα υποψην μου δεν με πειθει με τους ασσους κτλ.ειστε μαλακες.αφου θελετε να φατε φολα φατε την.μερικοι θελετε κ τα παθενετε.δεν πεχτηκετιποτα παραπανω τιπιτα παρακατω στο 20λεπτο ειχα φυγει.νιτρο αν δεν εχει γινει καποιο λαθος κ δεν μιλαμε για διαφορετικη κοπελα γιατι αποκλειεται να συστησες στους γνωστους σου αυτο το κομοδινο τοτε τι να πω κατι παιζει αυτα
17 Φεβρουαρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

βρε την σύστησα στον αδερφό μου σου λέω ο οποίος βέβαια με έβριζε μετά ...τι να πω ότι δεν πέρασα καλά ? αφού την έκανα ότι ήθελα
14 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2