Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 43 10
Call-Girls 140951
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
5.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Λοιπον.
Για αρχη 2-3 διευκρινισεις.
Η συγκεκριμενη αλλαζει ονοματα πιο γρηγορα απ οτι αλλαζει ο μεσι την μπαλα απ το δεξι στο αριστερο.
Καποιοι την ξερετε σαν Αννα. Καποιοι αλλοι σαν Ευα. Εγω την συναντησα ως Μαρινα.
Προσφατα. Τωρα υπαρχει σαν Ανιτα απ οτι βλεπω. Αυριο-μεθαυριο ποιος ξερει.
Εχει ενα θεμα με το που αναρτωνται οι αγγελιες της, με το πως βρισκει καποιος το τηλ της και διαφορα τετοια τα οποια θα διαπιστωσετε αν επικοινωνησετε. Γι αυτο και ολη αυτη η δυσκολια στο να την βρει και να την συναντησει καποιος.

Μετα τις διευκρινισεις, περναμε στα ουσιωδη.
Η συναντηση εγινε βραδυ και ειχα κλεισει για 2 ωρες.
Αφου πηγα λιγο νωριτερα, μετα απο λιγο χτυπησε η πορτα.
.....αν πω οτι ξενερωσα λιγο με το που την ειδα στο προσωπο δεν θαμαι ψευτης.
Οχι ομορφη(οσο πιο ευγενικα μπορω να χαρακτηρισω μια κοπελα).
Προσχαρη αρκετα, περασε μεσα, ανταλλαξαμε 4-5 κουβεντες και αρχισε σιγα σιγα να ετοιμαζεται.
Κουβαλαει μια μεγαλη τσαντα στην οποια εχει μεσα ολα τα 'συνεργα' της δουλειας.
Αρχισε να βγαζει απο την τσαντα και να πεταει πανω στο κρεβατι: προφυλακτικα, υγρομαντηλα, στοματικο διαλυμμα, δυο γοβες στιλετο και αλλα πολλα.
Ετοιμαζεσαι μπροστα στον πελατη! Ολα. Εσωρουχα τα βαζει εκεινη την στιγμη, ζαρτιερες, γοβες, οτι γουσταρετε!
Ρωταει κιολας τι γουστα εχετε και αναλογως ντυνεται. Δεν μου χει ξανατυχει κατι τετοιο.

Σωμα. Δυστυχως, εχει αρκετα παραπανω κιλα σε λαθος σημεια(κοιλια, μπουτια, μπρατσο).
Δεν εχω κανενα προβλημα με τις γεματες αρκει τα οποια extra κιλα ναναι σωστα κατανεμημενα(sic) Ντροπή
Κωλος αδιαφορος, βυζι σχετικα μεγαλο μεν, οχι και στις δοξες του δε....

Εκεινη τη στιγμη, η αληθεια ειναι οτι σκεφτηκα οτι την συγκεκριμενη δυσκολα θα την πηδαγα σε διαφορετικη φαση. Ομως...καπακι ξαναθυμηθηκα ποιος ειναι ο πραγματικος λογος που την συναντησα. 80 ευρω, 2 ωρες. Η καλυτερη τιμη στην πιατσα. Τοσο απλα.
Απο ολα οσα ειχε μαζι της, της ειπα να φορεσει μονο κατι κοκκινες διχτυωτες καλτσες οι οποιες οσο ναναι βελτιωναν αρκετα την εικονα Γλώσσα
Ξεκινημα κλασικα με πιπα. Σχετικα ικανοποιητικη. Μπαλακια ουτε καν πλησιασε βεβαια...
Το αρνητικο που εγινε εμφανες με την μια στο 'επικοινωνιακο' του θεματος ειναι οτι λεει ακυρα πραγματα κατα την διαρκεια της πραξης. Εχουμε ακουσει 500 φορες απο 500 γκομενες ποσο προικισμενοι ειμαστε. Ολοι οσοι γραφουμε στο site. Πουτσαραδες ολοι συμφωνα με τις γκομενες Γερο-μύστης
Δεν ελεγε να σταματησει να σχολιαζει την πουτσα μου και παραλιγο να με πιασει νευρικο γελιο αλλα κρατηθηκα Ντροπή
Τεσπα με τα πολλα, βαζει καποτα και ανεβαινει απο πανω. Εισχωρηση οχι πληρης αλλα σε ικανοποιητικο βαθμο. Δεν κουμανταρεται ευκολα, πραγμα το οποιο μαλλον γνωριζει γι αυτο και παιρνει πρωτοβουλια.
Γυρισμα σε ιεραποστολικο. Επιταχυνση ρυθμου, αρκετες κραυγουλες(αληθινες ή μη δεν με νοιαζει) και το τελος πλησιαζε. Με ρωταει που θελω να τελειωσω, κλασικη απαντηση απο μερους μου(...). Ολα στο στομα. Χαλαρα και ανετα. Τα εφτυσε μετα απο λιγο στο μπανιο, χωρις να τρεχει πανικοβλητη βεβαια(οπως πολλα κοριτσακια).
Κανει μπανιο, βαζει στοματικα διαλυμματα, βγαινει, σειρα μου.
Κανω ενα τσιγαρο μετα το μπανιο, μιλωντας μαζι της για διαφορα ασχετα θεματα.
Παιρνει το τηλεκοντρολ και βαζει τσοντα στην τηλεοραση. Ξαναρχιζει πιπα(δυστυχως παλι με τα ιδια κλισαρισμενα 'κοπλιμεντα'). Τελικα το παιρνω αποφαση.
Την ξαπλωνω ανασκελα και αρχιζω να την γλειφω εγω.
Το κλου της βραδιας. Συσπαται ολοκληρη, βογγητα αληθινα(ναι ειμαι σιγουρος). Πασπαλισμα απο τον λαιμο μεχρι τα νυχια του ποδιου. Τελειωσε μεσα σε λιγα λεπτα.
Ο τροπος που τελειωσε(σπασμοι εντονοι) με καβλωσε πολυ. Καποτα, την σηκωνω απ το κρεβατι και την στηνω στα τεσσερα. Αυτες οι διχτυωτες καλτσες ειναι πολυ καλες για να κουμανταρεις την γκομενα τελικα. Ασε πουσε καβλωνουν επιπλεον Γλώσσα
Εντονο σφυροκοπημα, αντεχει.
Αλλαγη στασης. Στο κρεβατι, γυρισμα στο πλαι. Πληρης εισχωρηση. Πολυ εντονη η φαση, ε δεν αργησα. Τελειωμα αυτη τη φορα στα βυζια.
Μπανιο παλι και ετοιμος και για 3ο γυρο Μεγάλο χαμόγελο
Ειπαμε, αν εχεις καβλες, δεν χαμπαριαζεις τιποτα.
Ειχε περασει μολις 1 ωρα.
Της ξανακανω στοματικο, με ακριβως τα ιδια αποτελεσματα. Με την διαφορα οτι δεν με αφησε να την τελειωσω, καθοτι γυρισε για 69.
Η πιπα της αυτη τη φορα ηταν πιο βαθεια, αρκετα πιο παθιασμενη.
Σε τετοιο σημειο που αποφασισα οτι δεν ηθελα αλλο sex. Γλειψιμο μεχρι τελους.
Το οποιο τελος ηρθε μετα απο ενα δεκαλεπτο στο στομα της(και λιγο ξωφαλτσα στα βυζια).
Εκει στραγγισα. Αδειασα τελειως, ενιωσα να τρεμουν τα ποδια μου.
3 φορες σε 1,5 ωρα ειναι παραπανω απο απλα 'οκ' για μενα Γλώσσα
Γελια και απο τους δυο μας, χαβαλες, μπανιο και τα σχετικα.
Ενα τελευταιο τσιγαρο και αποχαιρετισμος δεδομενου οτι το τελευταιο μισαωρο δεν ειχα ορεξη για κατι αλλο(αυτο ελειπε, ειπαμε 3 καλες φορες ειναι αρκετες Μεγάλο χαμόγελο).

Συμερασματα.
Πολυ ενταξει συμπεριφορα η κοπελα. Δεν μου ειπε οχι σε τιποτα απ οσα δοκιμασα(πρωκτικο δεν ζητησα), αρκετα τιμια στον αγωνα(και σε σημεια παθιασμενη πραγματικα), με επικοινωνιακη ανεση στην οποια κουβεντα. Το αρνητικο ειπαμε οτι ειναι καποια αχρειαστα 'κοπλιμεντα' τα οποια δεν νομιζω οτι πιστευει και κανεις. Αλλα αυτο το κανουν πολλες, οποτε...

Παρα πολυ καθαρη. Ολα αυτα(διαλυμματα, υγρομαντηλα κλπ) δεν τα εχει για εφε.
Στο μπανιο μπορει να μεινει αρκετη ωρα μεχρι να βεβαιωθει οτι ειναι καθαρη(κατι το οποιο εννοειται οτι εκτιμαται απ ολους νομιζω).

Τιμη. Τα παμε. Η καλυτερη. Εγω πηρα 1,5 ωρα τελικα αλλα και το 2ωρο(και αν δεν απατωμαι και το 3ωρο βασει μαρτυριων συναγωνιστων σε παλαιοτερα ποσταρισματα στο site) ειναι η ιδια τιμη.
Αν θελετε να γαμησετε για οση περισσοτερη ωρα μπορειτε χωρις πιεση χρονου, χωρις να σας νοιαζει ιδιαιτερα το εμφανισιακο του θεματος, σε πολυ καλη τιμη, συστηνεται.
...αν θελετε να συναντησετε την γκομενα στην φωτογραφια ομως, προσοχη. Δεν ειναι προσφατη φωτογραφια και δεν ανταποκρινεται στην τωρινη της κατασταση.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
kazabuburas
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
13 Απρ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
27
Likes:
645
Πόντοι:
376
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού