Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 141 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Επισκεψη σε αυτο το μπουρδελο ωρα 2 και μιση περιπου το μεσημερακι,ευγενικη η παχουλη υπηρεσια παρουσιαζη την καρμεν μαυρομαλλα αδυνατη ταττου στην μεση προστυχο προσοπο αραια αλλα ωραια μπροστηνα δοντια,μικρο ελαφρος πεσμενο βυζακι με ωραια ρογα λεπτη μεση τελειο κολαρακι και αδυνατα σφιχτα θαυμασια ποδια,η καταθεση φαινοταν τυπικη αλλα πηρε ωραια μορφη στο τελος της συνευρεσεως.ΓλώσσαΔινο το εικοσαροπουλο και μπαινο στο δωματιο αναμονη 2 λεπτα και ερχετε η καρμεν με πολυ καλη διαθεση χαμογελο ξαπλονη στο κρεβατι γρηγορα και μου λεει ελα να σου κανο μια πιπα τωρα να ζεσταθηςΜεγάλο χαμόγελοΩραια λεω μεσα μου τα πραγματα λεω ξεκηναει δυνατη πιπα οπου κατα εναν περιεργο λογο Χμμμ; μαρεσε πολυ παρολο που εβαζε αρκετο δοντι,της χαιδευα το κολαρακι τα βυζακια το μουνακι της και δεν διαμαρτυροταν καθολου.Πρωτη σταση κανονικα για πολυ λιγο και την γυρναο στα 4 δυνατο σφυροκοπιπα καλη η συμετοχι της αλλα δεν εχυνα με τιποτε,οχι μονο επηδη χτες ειχα χυση 3 φορες με ενα μωρο εκτος οικον..Μεγάλο χαμόγελοαλλα επηδη ηθελα και κατι διαφοερικο αυτοι ηταν η δυο κυριοι λογοι οπου της το ανεφερα μετα διοτι με ρωτησε...Λοιπον εφοσον δεν εχυνα βγαζο την πουτσα μου απο το μουνακι τις αρχιζο να την φιλαο στο λαιμο, την πλατη,αρχιζα να κατεβαινο πιο χαμηλα διοτι αιστανομουν οτι τις αρεσι,κατεβηκα λοιπον ακομα πιο κατο της εγλυφα τα κολομαγουλακια της και μετα δεν κρατηθηκα αρχιζα να της γλυφο την κολοτρυπηδα με μανια οπου ενο εγλυφα συχρονος επεζα την πουτσα μου και ετσι εχυσα ρουφοντας τρελα το κολοτρυπιδακι της...Αυτο μου βγηκε ειναι και μουναρα οποτε....ολα καλα καμια δυσαρεστη μυροδια ουτε μερεντα..πεντακαθαρη ηταν Γλώσσα μετα σηκο8ικαμε επλυνα για καλο κια για κακο το στομα μου με σαπουναδα στο νιπτηρα μεχρι εκηνη λα φορεσι τα εσορουχα της με χερετησε και εφυγε με ενα γλυκο χαμογελο.Θα την ξανατιμησο οταν μου ερθει να δοκιμασο παλυ κατι γλυκοξινο....Αυτα να γαματε καλα και ναχετε καλη υγεια για να γαματε ακομα καλυτερα..Κουλ

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 13, 2013
Όνομα κοπέλας
Κάρμεν
ISINAS
Μέγας
Εγγραφή:
17 Σεπ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
57
Likes:
6.406
Πόντοι:
3.636
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 LanciaRallye037

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Φεβρουαρίου, 2013
Τα ιταλικα τα πικροχορτα δεν τα γευτηκες???
14 Φεβρουαρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Χαχαχαχα,,,,οχι ηταν γλυκια σαν μελι...Έρωτας
18 Φεβρουαρίου, 2013
Ενας ακομα λατρης την κωλογλυφαδας εκκολαπτεται! Ευγε!
ΣΣ. σε αυτο το μπουδρελακι εχω κανει απιστευτες κωλογλυφαδες...




X
xlexlekias
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3