Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 93 10
Γενική βαθμολογία
 
8.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
νεα αφιξη λοιπον στο μαγαζι προς Καρδιτσα ,σημερα πρωτη μερα δουλευε και εσπευσα να την δοκιμασω....Ελενα,ρουμανα με καλα ελληνικα, εχει δουλεψει απο οτι μου ειπε Χαλκιδα....
-εμφανιση κοπελας :ψηλο-κανονικο αναστημα,μαυρο μακρυ και ωραιο μαλλι ,ωραιο σωματακι για τα δικα μου γουστα busty,τατουαζ στην πλατη ,βυζαρες φυσικες τεσσαρι και ωραιας σφιχτης υφης με ωραια ρωγα για ρουφηγμα,παρα πολυ ομορφο προσωπο καυλερο και πικαντικο συναμα,σκουλαρικια κρικους
-γυμνο τσιμπουκι δεν κανει απο προγραμματα κανει ομως πρωκτικο .Ισως κανει και 69 μαλλον αναλογα τον πελατη και τα γουστα οχι επισημα ,εγω εκανα μαζι της
-τιμες 35 απλο,50 απο κωλο
-ο χωρος καλος,καθαρος με νεροχυτη και σαπουνακι,τα σεντονια σχετικα καθαρα ,χαμηλος φωτισμος,ντουζ δεν υπαρχει,δεν ετριζαν τα κρεβατια,είχε ζεστα το δωματιο
-πληρωσα 50 ευρω για πιπα με καποτα και γαμησι κανονικο και απο κωλο και εγλειψα και μουνακι
-ο χρονος που διετεθηκε περιπου στο προγραμμα ηταν 20 λεπτα και βαλε....επαρκεστατος και χωρις καμια πιεση και αγχος για μενα
- η τσατσα εξηγησε επαρκως και ευγενικα τα προγραμματα ,δεν χτυπησε πορτες κλπ,δεν ενοχλησε γενικα
-δεκτικοτητα της κοπελας σε γλειψιμο και ρουφηγμα στα βυζια υπαρχει σε καλο βαθμο,αφηνει επισης να της τα τσιμπας ηπια,μουνοχαδακια κλπ προκαταρκτικα
- πολυ καλα και καυλωτικα προκαταρκτικα με χαδια,τριψιμο πανω της,φιλακια στον λαιμο μου,κυλισμα στο κρεβατι,γλωσσοφιλα απεφυγε ,πιπα καλη χωρις καραμελωμα ομως στις πεντακαθαρες μπαλες
-επουδενι δεν ειναι ξεπετα εχει δυνατη και καλη συμμετοχη,ειναι απο τα γαμησια που γουσταρεις....περασα γενικα παρα πολυ καλα
-γλωσσοφιλα δεν κανει οπως ηδη ανεφερα
-η καθαριοτητα και υγιεινη της κοπελας ειναι αψογη και μοσχομυριζε και το μουνακι και ο κωλος πεντακαθαρος
- πιπα καλη,με βαθος και δεν βαζει δοντι αλλα δεν γλειφει μπαλακια παροτι ημουν φρεσκομπανιαρισμενος
-ανεβαινει απο πανω και μαλιστα και σε reverse cowgirl,καναμε σεξ σε ολες τις στασεις και την γαμησα απο κωλο και στα τεσσερα οπου εφαγε και δυνατο σφυροκοπημα και σε ιεραποστολικο για να βλεπω και το ομορφο προσωπο της να κανει μορφασμους ηδονης και πονου καθως την καρφωνα
-δεν ζητησα χυσιμο καπου εκτος καποτας πχ βυζια ,κωλο κλπ οποτε δεν ξερω αν δεχεται....προφανως στομα δεν δεχεται αφου δεν κανει και γυμνο τσιμπουκι
- 69 κανει κανονικο με αναστροφη πανω της και χαδια στο μουνι της αφηνει
-γενικη εντυπωση αψογη η κοπελα και εχει πολυ μελλον απο μενα και στην πολη
-αν θα ξαναπηγαινα....;σαφεστατα ναι και μαλιστα συντομα γιατι συγκεντρωνει πολλα θετικα στοιχεια:εμφανιση πληθωρικη ,βυζαρες,ομορφο προσωπο,γουσταρει τον πουτσο και το γαμησι,δινει κωλο και πανω απο ολα δεν ειναι ντιβα αλλα προσεγγισιμη και γαμευσιμη συναμα κοπελα που θα κανει προσπαθεια να περασεις καλα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 12, 2013
Όνομα κοπέλας
Έλενα
G
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού