Λεπτομέρειες αξιολόγησης

9.8 1 10
Γενική βαθμολογία
 
9.8
Γυναίκες πορνοστάρ
 
10.0
Άνδρες πορνοστάρ
 
10.0
Σενάριο/Σκηνοθεσία
 
10.0
Ποιότητα εικόνας/ήχου
 
9.0
Γενική βαθμολογία
 
10.0
το λεσβιακο αυτο κλιπακι μου αρεσε πολυ ,τα κοριτσια ειναι ουτως ή αλλως φοβερα σωματα,γυμνασμενες,μαυρισμενες με καμπυλες,ειναι μελαχρινες και οι δυο και βγαζουν προστυχια,καυλα,λαγνεια και καλη σεξουαλικη διαθεση σε ολη την διαρκεια της ταινιας μαζι με την απαραιτητη δοση αγριαδας

οι στασεις και τα παιχνιδια με γλωσσα ,δαχτυλο και 69 εχουν μεγαλη ποικιλια και εναλλαγη ενω το σεξ με το στραπον ειναι πολυ δυνατο και φυσικο και εξιταρει παντα την αντρικη φαντασια....το μονο που θα προσθετα ειναι εναλλαγη στον ενεργητικο και παθητικο ρολο με τον δονητη και πρωκτικο αν ηθελα να αγγιξω την τελειοτητα

πολυ καλο παντως το 25ο ερασιτεχνικο και υπερμουναρος η κελλυ....Κουλ
G
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Φεβρουαρίου, 2013
ρε συ gl χωρίς να θέλω να σε προσβάλλω αλλά πόσες φορές τον παίζεις την ημέρα και έχει δει ΟΛΕΣ τισ τσόντες; Εμμμμ
Ι
Ιεραπόστολος
11 Φεβρουαρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

μαν ευχαριστω που νοιαζεσαι για την υγεια του προστατικου μου αδενα αλλα η ενασχοληση μου ειναι ημιεπαγγελματικη Γαμήσου
G
gl
12 Φεβρουαρίου, 2013
με καύλωσε και εμένα η Κέλλυ. Γλώσσα είναι πολύ πρόστυχη και έκφυλη.
12 Φεβρουαρίου, 2013
Των εχει κανει λαστιχο ο γλ Γλώσσα
d3m
d3m
12 Φεβρουαρίου, 2013
τί εννοείς "ημιεπαγγελματική"?
τον παίζεις και πληρώνεσαι????
12 Φεβρουαρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Μαλλον τον παιζει σαν να πληρωνοταν γι'αυτο!
12 Φεβρουαρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

palermo αυτο θα ηταν προσοδοφορο επαγγελμα και οχι ημιεπαγγελματικη ενασχοληση......d3m ετοιμασου να μονομαχησουμε θα βγαλω εξω το λαστιχο και την σφεντονα και θα σου ρθει εκει που δεν το περιμενεις.....Γαμήσου
G
gl
13 Φεβρουαρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Tί λες τώρα; Η όσον το δυνατόν συχνότερη εκσπερμάτωση έχει αποδειχθεί πως προστατεύει σημαντικά από τον καρκίνο του προστάτου!
Όχι οι μαλακίες που μας λέγανε στο κατηχητικό όταν είμαστε μικροί, πως "τυφλώνει" και "χάνεις πολύτιμη ενέργεια" και άλλες τέτοιες παπαριές.

Το να εκσπερματώνει κανείς όσες περισσότερες φορές μπορεί, είναι υγεία!

Και δεν θα κρατήσει για πάντα αυτή η δυνατότητα υπ' όψιν. Τα χρόνια περνάνε! Ρωτήστε με κι εμένα...
8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8