Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 115 10
Στριπτιτζάδικα 162816
Γενική βαθμολογία
 
5.3
Εμφάνιση κοριτσιών
 
5.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
4.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
5.0
Χώρος
 
5.0
Μουσική
 
1.0
Ποιότητα ποτών
 
6.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Η ημέρα που έγινε η επίσκεψη ήταν Σαββάτο, η ώρα ήταν 23:45. Είχα σκοπό να δοκιμάσω τι γίνετε το Σαββάτο μίας και συνήθως όταν είναι να πάω πηγαίνω μέρες της βδομάδας, τέλος πάντων όταν φτάσαμε ήταν άδειο το μαγαζί, δεν κράτησε όμως για πολύ και άρχισε να γεμίσει, και εκεί ήταν όπου άρχισαν να στριμώχνουν τους πελάτες δεν ένοιωθα άνετα εκείνη τη στιγμή μιας και με πίεσε κάπως η καρέκλα αυτουνού που καθόταν από πίσω μου, και ο διπλανός μου ήταν κάπως πολύ κοντά, και εκεί ήταν όταν άρχισα να σκέφτομαι ότι τη πάτησα Κεφάλι σε τοίχο!.

Γκόμενες 3-4 καλές είδα οι υπόλοιπες είναι αρκετά μεγάλες αλλά με ωραίο σώμα. Επίσης μου έκανε την εντύπωση ότι αυτοί που κάθονται δεξιά αριστερά, έχουν προτεραιότητα με της γκόμενες που είναι νουνάρες!, εσένα θα σου έρθουν κάτι γριές άσχημες και θα σου τα πρήζουν "πάμε για χορό Σπασίκλας. αν σε βάλουν μπροστά από τη πίστα σημαίνει ότι είσαι ένα κομμάτι σκατό γι'αυτούς Money MouthΜεγάλο χαμόγελο.

Κάτι άλλο που με χαλάει είναι η πολύ δυνατή μουσική, όταν φύγεις από'κει, θα φύγεις κουφός και με πονόλαιμο(γιατί πρέπει να φωνάζεις πολύ για να σε ακούσουν). Σε γενικές γραμμές και ως συμπέρασμα, δεν είναι όλα τα στριπτιζάδικα, τέλεια, θα σου τύχουν καλές και κακές μέρες, αναλόγως τα άτομα και την ημέρα που θα πας, όπως μια μέρα που πλήρωσα το ποτό μου μόλις μου το φέρανε και αυτός ο Μαλακία που μου το είχε φέρει πήγε να με χρεώσει πάλι όταν έφευγα γιατί δεν θυμόταν ότι του τα είχα δώσει, και δεν με άφηνε να φύγω! φταίω και εγώ που δεν ζήτησα απόδειξη ο Μαλακία.

Για να τελειώσω, εγώ θα σας προτείνω το Baby O, προσωπικά εμένα μου αρέσει πιο πολύ, δεν έχει τόσες νουνάρες όπως και στης μούσες, άλλα οι κοπέλες είναι καλές, τονίζοντας επίσης ότι εξαρτάται και σε ποιόν πούστη θα πέσεις, και είναι και τα γούστα του καθενός, πάντως στις μούσες δύσκολα να ξαναπάω.

Ημερομηνία Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 09, 2013
tumadre
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
9 Φεβ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
390
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Φεβρουαρίου, 2013
Το Baby O είναι χειρότερο πάντως απ'αυτό....Σίγουρα,εγώ που πήγα τις προάλλες έφυγα σε μισή ώρα...Τώρα τι να σου πω,θα περάσω μία βόλτα από τις Μούσσες να κάνω αυτοψία...!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1