Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 144 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μετα απο αρκετο καιρο, αποφασισα να παω στην Λολα, στο στουντιο κν/λεως 94. Με τη Λολα εχω παει αρκετες φορες, και ειναι απο τις προτιμησεις μου γενικοτερα. Φτανω, ανεβαινω τα σκαλια μεχρι το δευτερο και μου ανοιγει η γνωστη απο παλαιοτερα υπηρεσια.
- Η Λολα; Της λεω.
- Οκι Λολα, Λολιτα , μου απανταει!!
Μου ειπε και ενα αλλο ονομα, δεν το θυμαμαι.
- Και η Λολα; Ρωταω.
- η Λολα εκι σταματησει, μου λεει.
Μου πηρε λιγο χρονο να το χωνεψω. Αρχισα να την ρωταω εαν σταματησε προσωρινα, αλλα δυστηχως η απαντηση ηταν πως σταματησε μονιμα. Πραγματικα στεναχωρεθηκα και εκανα να φυγω. Μετα απο τις παρεναισεις της, καθησα να δω τα δυο κοριτσια που εκαναν βαρδια: Την Λολιτα και την αλλη.
Η Λολιτα ειναι μια Ρουμανα 35 αρα , η οποια ειναι κοντουλα και αδυνατη, με μακρυ σχετικα καστανο μαλλι και εμφανη χαλαρωση στηννκοιλιτσα της (εκ των υστερων εμαθα πως εχει ενα παιδακι). Το προσωπο της συμπαθητικο, αλλα οχι τιποτα το ιδιαιτερο. Η αλλη κοπελιτσα, ηταν μικρουλα και σχετικα παχουλη, εντελως αδιαφορη.
Αφου το σκεφτηκα λιγο και μετα απο τις παρενεσεις της Λολιτας ( ειναι λαλιστατη) , μπηκα να δοκιμασω μαζι της.
Μπανακι και νασου η Λολιτα μπαινει μεσα. Οπως ειπα και πριν, η Λολιτα ειναι κοπελα που μιλαει και λαλαει. Με εβαλε στην αρχη ανασκελα και αρχισε να με γλυφει, πρωτα στο στηθος, μετα στους μηρους και τελος ηρθε και στον πουτσο μου , που στο μεταξυ ειχε σχεδον καυλωσει 100%. Αρχιζει ενα αρκετα καλο τσιμπουκι το οποιο διακοπτοταν απο γλυψιμο στα αρχιδια ποτε ποτε. Ηταν καλη σε αυτο. Συνεχισαμε με 69, οπου η θεα του μουνιουτης ηταν ιδιαιτερα καυλωτικη (υποψιν οτι δινει και κωλαρακι για οποιον ενδιαφερετα). Μεταα απο λιγη ώρα και αφου μου ειχε περασει σκουφο, με ρωταει πως θελω την πρωτη σταση. Της ειπα να με καβαλησει, οπερ και εγενετο. Στην σταση αυτη, επισης ηταν καλη. Κοπανιοταν πανω κατω με λυσσα.. Γενικοτερα η κοπελα εχει συμμετοχη. Δευτερη σταση στα 4 , οπου δυστυχως δεν κρατηθηκα και εχυσα σχετικα γρηγορα. Και σαυτη τη σταση παντως ηταν καλη. Κουνιοταν μπρος πισω μια χαρα.
Εν πασει περιπτωσει, η κοπελα ειναι μια τιμια προταση, ευχαριστη με καλη συμμετοχη. Δεν ξερω εαν θα ξαναπαω, ο χρονος θα δειξει.

ΥΓ: παρακαλω, οποις ξερει κατι για την Λολα, εαν πραγματι σταματηε , η εαν εχει παει αλλου, ας μου γραψει, γιατι η Λολα ειναι η αδυναμια μου. Ευχαριστω.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 09, 2013
Όνομα κοπέλας
Λολίτα
Υπηρεσίες
asximos100
Μέλος
Εγγραφή:
5 Αυγ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
16
Likes:
69
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού