Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 148 10
Cinema 431661
Γενική βαθμολογία
 
4.3
Γενική Εντύπωση
 
1.0
Χώρος (θέατρο/καθίσματα)
 
5.0
Ποιότητα προβολής
 
7.0
Αποφασισα να παω κ εγω με μια κοπελα σε αυτο το σινεμα καθαρα απο περιεργεια..!Ο χωρος σχετικα καλος..ΑΛΛΑ ΜΕΧΡΙ ΕΚΕΙ...ποιοτητα κοσμου 0 πολλοι περιεργει καθολου διακρητικη μολις μας ειδαν μονο που δεν ορμιξαν...καναμε μια περιηγειση στους χωρους..!ΟΙ ΚΑΜΠΙΝΕΣ ΟΛΕΣ ΒΡΟΜΙΚΕΣ ΜΕ ΧΥΣΙΑ ΠΑΝΤΟΥ κανεις δεν καθαριζει εκει μεσα??????? Δεν νομιζω να ξαναπατησω στο συγκεκριμενο...τσαμπα τα 14 ευρω..!

Ημερομηνία Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 01, 2013
apoc
Σπουδαίος
Εγγραφή:
28 Δεκ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
30
Likes:
393
Πόντοι:
3.115
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Φεβρουαρίου, 2013
αφου ειναι αθλιοι οι περισσοτεροι. σε λιγο θα το καταντησουν σταβλο εκει μεσα...
10 Φεβρουαρίου, 2013
Καταρχήν αν πήγες με κοπέλα πληρώσατε 12 ευρώ...
Το έχω ξαναγράψει ότι η συμπεριφορά του κόσμου στο μαγαζί σε ζευγάρια είναι απαράδεκτη. δε μπορώ να καταλάβω τι πιστεύουν με το να κυνηγάνε από πίσω ποιος θα πάρει καλύτερη θέση. Και να γουστάρει το ζευγάρι να το πάρουν μάτι ή τη συμμετοχή άλλων ατόμων δώστε τους λίγο χρόνο να χαλαρώσουν...
Οσον αφορα τη βρωμια είναι καθαρά θέμα πελατών. το μαγαζί καθαρίζεται αλλά από κει και πέρα δε μπορεί να σου έχει καθαρίστρια μέσα όλη μέρα με το κόσμο να πηγαινοέρχεται. σπίτι τους χύνουν πάνω στους καναπέδες και στα πατώματα?
10 Φεβρουαρίου, 2013
κριμα και παλι κριμα,,,ακομα τα ιδια!!!!
και λεγαμε μηπως τα ειχε φτιαξει καπως τα πραγματα να πηγαιναμε και παλι ,,,αλλα με αυτα που μαθαινουμε ,που να παμε,,,
και να θελει ενα ζευγαρι να παρει καποιον μαζι του,,αυτοι ερχοντε μπουλουκια και φευγει αρον αρον,,,κι εμεις πηγαιναμε με σκοπο να βρεθει κατι καλο να το περναμε μαζι,,,αλλα κατανταει αηδια το πραμα ,,,αν ηταν προσεκτικοτεροι ολο και καποιος θα ηταν ,,,ωφελιμενοςΧαμόγελο
11 Φεβρουαρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

καλα ,δεν ειναι και δικαιολογια αυτο το τελευταιο για τα σπιτια τους.....δηλαδη ρε φιλε, αμα πας σε ταβερνα και φας και βγαλεις την πουρακλα να την καπνησεις ,ενω απαγορευεται, δεν πρπει να ερθει ο μαγαζατορας να σου κανει επιπληξη ?? ο πελατης θα παραπονεθει ...αλλα τον πρωτο λογο και τον τελευταιο τον εχει το αφεντικο .
Το αφεντικο λοιπον εκει μεσα...που ειναι ?? μονο να εισπραττει απο το ταμειο ?? και να στο πω και αλλιως...μια καταγγελια να φαει ...αρκει και περισσευει για να του βαλουν λουκετο απο χθες κιολας !!!
Αρα τον πρωτο λογο τον εχει η διευθηνση του μαγαζιου να κανει τα κουμαντα του.....πως ??? ειναι δικο του θεμα να βρει λυση για αρχη με ενα facecontrol......οι γραφικοι ειναι γνωστοι εκει μεσα ....τους τσιμπας και τους πετας εξω ....αλλα ειπαμε....το ταμειο να γεμιζει και ολα καλα!!!! Ετσι αρχιζουν και παιρνουν την κατηφορα οι επιχειρησεις και μετα αρχιζουν το κλαμα !!!
13 Φεβρουαρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Φιλος 14 πληρωσα...7+7..Μαλιστα μου εδωσε κ ενα καρτελακι που ΑΝ συμπληρωσω 6 φορες μου δινει 1 εισοδο τσαμπα...!
16 Φεβρουαρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

6 εισοδους;;;Τελος παντων...Οι εσοδοι εναι 7 κ 5 ευρω στο ζευγαρι.Οσο για τα κορακια,τους εδιωξε σ ενα βραδυ.Το μαγαζι αξιζει,απλα θελει λιγο παραπανω προσοχη απο τους υπευθηνους.
19 Φεβρουαρίου, 2013
παιδες θα το ξαναπω.. εαν αλλαξουν το επιπεδο της τσοντας που βαζουν και να κανουν τον χωρο γυρω απο τις καμπινες μεγαλυτερο θα ειναι μια χαρα ....τωρα οσον αφορα το ζευγαρι δυστηχως εχουν δικιο ...ο φιλος καταφερε να παει την κοπελα του στο adult theater ισως μεχρι να την πεισει να του ''πρηστηκαν'' εαν πανε μπουλουκι ολοι τους τοτε δεν γινεται τιποτα.. κανονας ...αφηνουμε λιγο το ζευγαρι να ζεσταθει και μετα εαν δουν καποιον η και καποιους να τους αρεσουνε κανουν παιχνιδι..
20 Φεβρουαρίου, 2013
το darkroom παραμένει κλειστό γιατί κάνουν κάποια έργα. το φάουλ είναι ότι δεν ενημερώνουν στο ταμείο και το μαθαίνεις αφού έχεις πληρώσει. αν κάποιος πάει για το darkroom μόνο την πάτησε...
επίσης ο χώρος που είχε κάτι σαν μπαρ και ενα καναπέ που άραζαν και χαβαλεδιάζανε τα παρεάκια χτίστηκε. αυτό λειτουργεί θετικά πλέον.
23 Φεβρουαρίου, 2013
ειχα παει πριν 2 βδομαδες περιπου...δηλαδη καπου 15.2.2013.
ο χωρος εχει χαλασει.οντως πιο βρωμικος απο παλιοτερα...γενικως εχει κρατησει ενα επιπεδο.
αυτο με τα ζευγαρια συμβαινει παντου δυστηχως...ειναι στο χερι των μονων ανδρων να μην
την πεφτουν σαν τρελοι .
και ειδα κι εγω ενα γραφικό τυπο γεροντα...ο οποιος δεν επρεπε να περασει μεσα κατα την γνωμη μου...
9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9