Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.2 47 10
Hot
Cinema 216315
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Γενική Εντύπωση
 
5.0
Χώρος (θέατρο/καθίσματα)
 
7.0
Ποιότητα προβολής
 
10.0
Επισκέφτηκα για πρώτη φορά το Attraxx χθες.
Εκμεταλλεύτηκα και το δικαίωμα που σου δίνει να μπαινοβγαινεις όσες φορές θέλεις με το ίδιο εισητηριο. συγκεκριμένα πήγα Παρασκευή 3 το μεσημέρι και ξαναπήγα στις 0.30 το βράδυ της ίδιας μέρας. Οπως έχει προαναφερθεί ο χώρος είναι ιδιαίτερος, πολύ προσεγμένος και πάρα πολύ καθαρός. Είναι σαν σκοτεινός λαβύρινθος με καμπίνες όπου μέχρι να συνηθίσει το μάτι μου στο σκοτάδι πίστεψα ότι δε θα βρω την έξοδο μετά να φύγω. Οκ μετά συνηθίζεις και με 2 γύρες μαθαίνεις το χώρο.
Οσον αφορά την ποιότητα προβολής σε συνδυασμό με τη γκάμα ταινιών βάζω άριστα. Οσον αφορά το χωρο θα βαθμολογήσω και τη τοποθεσία που βρίσκεται το μαγαζί. Παρόλο που σαν χωρος είναι άριστος η τοποθεσία δεν είναι καθόλου βολική. αν πας βράδυ για να παρκάρεις καπου κοντά πρέπει να ρίξεις τα χαρτιά και φυσικά δεν είναι σε καθόλου διακριτικό σημείο. Στη πόρτα του μαγαζιού αράζει κόσμος από το απέναντι μπαρ, έχει ακριβώς δίλπα ένα τεράστιο πάρκινκ οπότε είναι πολύ πιθανό να πέσεις σε γνωστούς σου που έχουν βγει στο γκάζι.
Εκεί ίσως οφείλεται και το μεγάλο πρόβλημα του μαγαζιού. Το ότι δεν έχει κόσμο. Ισως να έτυχε χθες που πήγα εγώ. Μακάρι γιατί πραγματικά είναι ωραίος χώρος. Αλλά στις 3 το μεσημέρι είχε 4-5 άτομα μόνο. Λεω είναι νωρίς λογικά θα έχει κόσμο το βράδυ. Το βράδυ στις 0.30 όμως πάλι 5 άτομα είχε και τα 2 ήταν και το μεσημέρι. Γυρω στη 1.30 για 5 λεπτά πρέπει να έμεινα παντελώς μόνος μέσα στο μαγαζί. Κατά τη γνώμη μου το μαγαζί λόγω περιοχής δε προσελκύει παντρεμένους ή άτομα με αναστολές όπως μαζεύει το Adult theater. To προτιμάνε πιο απελευθερωμένα άτομα κυρίως νεαρά χωρίς να εννοώ κραγμένους αλλά όμως παιχνίδι με τόσο λίγο κόσμο δε γίνεται.
Θα το ξαναεπισκεπτόμουν κάποια στιγμή ελπίζοντας σε περισσότερο κόσμο. Προς το παρόν όμως δεν είναι η πρώτη μου επιλογή για τέτοιου είδους μαγαζιά.

Ημερομηνία Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 08, 2013
Μέλος
Εγγραφή:
26 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
6
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Φεβρουαρίου, 2013
συμπληρωνω τον τιτλο της κριτικης σου:

πολυ καλος και καθαρος χωρος αλλα... πρεπει να εισαι δηλωνενος gay... με πτυχιο και παρασημα!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1