Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 2 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Είχα πει να μη γράψω για την Ορνέλα αλλά αφού δεν υπάρχει άλλη κριτική το κάνω γι αυτούς που συνεχίζουν την ενημέρωση. Κριτική όσο διαρκεί το τουρ δε θα ξαναγράψω γιατί έτσι ευνοούνται οι γνωστοί...τζαμπατζήδες που γλιτώνουν τις φόλες και κάνουν τα καλά τουρ fully-booked χωρίς να ενημερώνουν ποτέ.

Η Ορνέλα δηλώνει Γαλλίδα αλλά αυτό είναι υπό αμφισβήτηση. Τα μιλάει πολύ καλά, όπως και τα αγγλικά, όχι όμως σα Γαλλίδα. Είχα καιρό ν' ακούσω μια ωραία γκόμενα να μου μιλάει Γαλλικά όταν την πηδάω, οπότε την προτίμησα έναντι της Μπόνυ. Οι φωτό είναι ακριβείς αν και το στήθος της είναι μεγαλύτερο(!) απ' ότι φαίνεται. Πολύ καλά φτιαγμένο, πήγε να μου πουλήσει και παραμύθι ότι είναι δικό της αλλά την πάτησε. Το κορμί της πολύ σφικτό και γυμνασμένο καθώς είναι γυμνάστρια. Το πρόσωπό της είναι πολύ όμορφο και το δέρμα της ανοικτό και μεταξένιο. Εδώ τελείωσαν (σχεδόν) τα καλά της συνάντησης.
Αμέσως μόλις μπήκα διέκρινα ένα "αυταρχικό" τόνο στη φωνή και τις κινήσεις της. Κατάλαβα ότι πρόκειται για δύσκολη περίπτωση αλλά με ικανοποιούσε πολύ η εμφάνισή της και πήγα με τα νερά της.

ΔΕΝ της αρέσει να της ακουμπάνε το κεφάλι
ΔΕΝ φιλάει με γλώσσα
ΔΕΝ δέχεται δάχτυλα
ΔΕΝ αφήνει σημείο του σώματος που να μην το ψεκάζει με αντισηπτικό

Παρ' όλα αυτά το σεξ δεν ήταν κακό, έχει καλή ανατομία και το κορμί της είναι απόλαυση για τα μάτια και τα χέρια. Πιστεύω πως είναι σχετικά άπειρη στα τουρ και γι αυτό ήταν τόσο σφιγμένη, γιατί μετά τον αγώνα όταν χαλάρωσε και έσκασε μερικά χαμόγελα μου φάνηκε ότι μπορεί να είναι καλή περίπτωση για 2η επίσκεψη.
Σίγουρα δεν είναι για άπειρους παίκτες, αλλά μόνο γι αυτούς που έχουν άχτι τις στρίγγλες και μπορούν να τις κάνουν αρνάκια.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 21, 2013
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
200
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ακριβέστατες
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Ίσως
lavios
Σεβαστός
Εγγραφή:
11 Αυγ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
31
Likes:
554
Πόντοι:
1.226
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Φεβρουαρίου, 2013
1ον

αν δεν ενημερωνουμε κατα την διαρκεια του τουρ για τις φολες για να μην την γλυτωσουν οι τζαμπατζηδες...
εν δεν ενημερωνουμε κατα την διαρκεια του τουρ για τις καλες για να μην τις γαμησουνε οι τζαμπατζηδες... που δεν ενημερωνουν...
τοτε γιατι να ενημερωνουμε?

2ον

''ΔΕΝ της αρέσει να της ακουμπάνε το κεφάλι
ΔΕΝ φιλάει με γλώσσα
ΔΕΝ δέχεται δάχτυλα
ΔΕΝ αφήνει σημείο του σώματος που να μην το ψεκάζει με αντισηπτικό
Παρ' όλα αυτά το σεξ δεν ήταν κακό...''

Οριστε? για μπουρδελο στη Φυλης πριν απο 20 χρονια καλη θα'τανε...
(Updated: 09 Φεβρουαρίου, 2013) 09 Φεβρουαρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Προσωπικά ενημερώνω για να ενημερωθώ με τη σειρά μου από κάποιον άλλο και από βίτσιο. Με δυο λόγια στο θρεντ και πμ κατά τη διάρκεια του τουρ μπορούν να ενημερωθούν αυτοί που ανταποδίδουν την ενημέρωση.Κουλ
09 Φεβρουαρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Jorge δεν εχεις δικιο παντα ο Lavios ριχνη στο thread κατιτις και οποιος καταλαβε καταλαβε !!!
Αρκετα πια μια ζωη οι ιδιοι κα οι ιδιοι αδειαζουν τα πορτοφολια τους , ας βαλουν και χερι στην καβουροτσεπη τους και αλλοι να φανε την μαπα γιατι εμενα οπως και μερικων αλλων μας τελειωσαν τα περισσια μπικικινια !!! Γλώσσα
09 Φεβρουαρίου, 2013
εγω που εχω τελειωσει ευελπιδων κανει να παω μαζι της?

ρε αντε με τις φολες... με 200€ και δαχτυλο θα της εβαζα και τη γλωσσα μεχρι το λαρυγγι, και το κεφαλι θα το επιανα οσο ηθελα.

τσεπωνουν τα λεφτα κ το παιζουν κ εξυπνες. Μακρυα. σεβασμος στο χρημα του πελατη.
10 Φεβρουαρίου, 2013
Αγαπητέ Lavie χαράς το την υπομονή σου!!!!

Με τόσα ΔΕΝ δεν θα την γλύτωνε την Παναγία απο μενα ΘυμόςΘυμός
10 Φεβρουαρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Μα δεν διαφωνησα με τον Λαβιο... απλα διαπιστωσα κι εγω την ουτοπια της ολης φασης... απουσια χρηματων επεται η απουσια διαθεσης και η απουσια ενημερωσης...
10 Φεβρουαρίου, 2013
Εγώ πάντως μετά το πέρας του ακάποτου τσιμπουκίου θα ψέκαζα επιδεικτικά το καβλί με octenisept.
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7